Magazín Elita

IVA KUBELKOVÁ NEJRADĚJI REGENERUJE V ŘECKU

IVA KUBELKOVÁ NEJRADĚJI REGENERUJE V ŘECKU

Zima je na svém konci a už musíme začít myslet na plavky a začít včas plánovat letní dovolenou, nejlépe někde u moře. Krásná moderátorka Iva Kubelková, tak té se první část netýká, ta má postavičku jako lusk, ale dovolenou tu už odpovědně začíná plánovat. Opět se prý vydá do svého milovaného Řecka, konkrétně pod horu Olymp, které si celá její rodina zamilovala.

„Tohle místo pod Olympem jsem objevila díky seriálu v televizi. Několik českých hereček dostalo pozvání, aby strávily krásný, prodloužený víkend na olympské riviéře. Parádně jsme si to tehdy užily a od té doby pod Olymp jezdím pravidelně,“ rozkryla Iva svoji první návštěvu tohoto magického místa. Řecko a převážně Olymp má v sobě velmi silnou energii, tajuplnou historii, krásnou atmosféru, úchvatné vodopády, rozhlehlé lesy a není tedy divu, že moderátorka nejraději odpočívá právě tady.

Pro Ivu Kubelkovou je největším zážitkem úsměv a radost jejích dětí, s kterými v Řecku už zažila hodně krásných chvil, například koupaní v již zmiňovaných vodopádech, návštěvu mystické jeskyně boha Dionýsa či procházky kolem divokých řek v místních lesích a v neposlední řadě koupání v  moři. „ Moji rádkyní přes Řecko, se stala Sotira. Je to původem Řekyně, takže zná tuto oblast dokonale. Její cestovní kancelář vozí turisty na tyto krásná místa už šestadvacet let. Lepšího rádce bych nenašla,“ pochvalovala si moderátorka majitelku cestovní kanceláře Iríny Tours Sotiru Koreckou Margaritopulu, která se stará, aby během dovolené o ní a její blízké bylo postaráno, co nejlépe.

Řecko je skutečně překrásným jižním státem na Balkáně, kam Češi velice rádi cestují. Iva Kubelková si ve svém přeplněném diáři udělá čas i čtrnáct dní, aby si mohla užívat atmosféru tohoto krásného prostředí. Dokonce nedaleko jejího hotelu, asi dvacet minut autem, Iva objevila aquapark, kde s dětmi prožila několik dní na tobogánech: „ Tato dovolená je pro mě ideální kombinací aktivní i odpočinkové dovolené, což od naplnění svého volného času očekávám,“ rozplývala se kráska nad svým volnem.

Nesmíme zapomenout také na skvělé řecké jídlo, Ivy oblíbené ryby, chobotnice, pečený lilek nebo řecké fazole, které dodává Řecku na dokonalosti. Velkým zážitkem jsou také místní památky, které mají bohatou historii a specifické kouzlo. „ Nám s manželem se moc líbily kláštery v Meteoře,“ doporučila Kubelková místo, které se nachází na vrcholcích slepencových skal v oblasti Thesálie. „Pravidelně také navštěvujeme Olymp, před pár lety jsme si ho s partnerem také vyšlápli a byl to obrovský zážitek. S dětmi se na tento výšlap chystáme i letos.“ dodala Iva

Vypadá to, že Řecko je ideální dovolenou, která se nešplhá do závratných cenových výšin a přitom je díky správným lidem na té nejlepší úrovni. Procházky v příjemném a zdravém klima, památky, delikátní jídlo, úžasné moře a mnoho dalších aktivit. Staňte se Bohy své dovolené, jako se to podařilo Ivě Kubelkové a její rodině.

Foto: CK IRÍNY TOURS a archív Ivy Kubelkové

Fotogalerie
6390 6391 6392

Další články z rubriky

Koncept SaSaZu oslavuje 15 let, k narozeninám si nadělil  novou restauraci SaSaZu Oldtown v centru Prahy

Koncept SaSaZu oslavuje 15 let, k narozeninám si nadělil novou restauraci SaSaZu Oldtown v centru Prahy

Podzimní JazzFestBrno ozdobí Al Di Meola, Kamasi Washington, José James nebo Jiří Slavík s radikálními úpravami polky

Podzimní JazzFestBrno ozdobí Al Di Meola, Kamasi Washington, José James nebo Jiří Slavík s radikálními úpravami polky

Renomovaný fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Kroměříži

Renomovaný fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Kroměříži

Netflix vypouští thriller o sériovém vrahovi, který má i českou stopu

Netflix vypouští thriller o sériovém vrahovi, který má i českou stopu

Muzikál ELA! přináší nelehký život netuctové dívky i její zářivou závodní kariéru v rytmu jazzu

Muzikál ELA! přináší nelehký život netuctové dívky i její zářivou závodní kariéru v rytmu jazzu