Magazín Elita

MEFISTO ŘÁDIL V DERMACOLU

MEFISTO ŘÁDIL V DERMACOLU

Muzikál Mefisto je žádaný muzikál a není divu, vždyť momentálně patří mezi to nejlepší, co na pražských scénách je. Dvacátá repríza byla opět úspěšná a nejen diváci, ale i kritici se vyjadřují nad očekávání, prostě jen v tom nejlepším. Představení vidělo přibližně už patnáct tisíc diváků a každé končí s odměnou, které interprety vždy velmi potěší, a to je standing ovation a neutuchající. Není divu, že se výkonný producent Michal Mückstein rozhodl za tento skvělý výsledek netradičně obdarovat účinkující. „Všichni jsou tak skvělí, že mě baví se chodit koukat na všechny varianty obsazení, které se zatím poskládaly a chci Mefista vidět znova a znova, abych ho znal nazpaměť. Stále se bavím a stále mě tahle „love story“ dojímá.“ Ptáte se, co může být tak netradiční? Třeba vouchery v Dermacolu, které se dostaly do rukou Karolíny Gudasové, Dity Hořínkové, Ivy Marešové, Michala Novotného a Jiřího Zonygy. Věřte, nevěřte, byli nadšení a všichni si odnesli nějaké kosmetické dárky ro své blízké a navíc si libovali, že ušetřili drahocenný čas.

Až se ani nechce věřit, že muzikál Mefisto má za sebou velice náročné období, protože přípravy inscenace probíhaly i za poněkud dramatických okolností. Během zkoušení došlo ke změně režiséra a na poslední chvíli se také změnila alternace v hlavní roli, kdy Jiří Zonyga nahradil Jana Ježka v hlavní roli Mefista. S touto změnou se museli všichni zúčastnění sehrát, což není zas tak jednoduché. Aby výsledek byl dobrý, musí se na sebe herci správně napojit. A to se všem podařilo zvládnout fenomenálně. Právě proto si zaslouží, aby je někdo hýčkal, opečovával a rozmazloval. Zkrátka, aby mohli na chvíli vypnout.

„Dostávat od produkce vánoční dárky není zcela běžné a je to rozhodně moc milé. A zrovna kosmetiku používám opravdu hodně, hlavně kvůli své profesi,“ pochvalovala si odměnu Iva Marešová, která mimo své divadelní role paní Laurecie Bosetti, preferuje výrazné líčení i v soukromí. Na akci dorazil i Ivin muzikálový manžel pan Mario Bosetti, v kterého se na divadelních prknech převtěluje Michal Novotný. Karolína Gudasová, která hraje jednu z hlavních ženských postav, a sice Markétu a skromně jen podotkla: „A jestli si to zasloužíme? Tak o tom se musíte přesvědčit sami a přijít na muzikál Mefisto do Hybernie,“ navnadila Karolína, která také prozradila, že už má na letošní Vánoce po dnešním dni nakoupeno.

V prodejně panovala vánoční atmosféra, během které si herci vybírali dárečky, ujídali cukroví, testovali parfémy a nastalo i malé drama. Když si zpěvačky Karolína Gudasová a Dita Hořinková chtěly přičichnout k vzorkům vůní, které byly ukryty ve skleněných květech, posledním díle zesnulého architekta Bořka Šípka, vyklouzl jim jeden z květů a málem upadnul a rozbil se. Kdyby se tak stalo, škoda by to byla nevyčíslitelná. Že by se takto ozval Mefisto? Má ve zvyku se takto připomínat.  Naštěstí všechno dobře dopadlo, a váza byla zachráněna a tím pádem i Vánoce hereček. Tudíž v Mefistovi už mají o štědré Vánoce postaráno.

Foto: Muzikál Mefisto

 

Fotogalerie
6164 6165 6166 6167

Další články z rubriky

Koncept SaSaZu oslavuje 15 let, k narozeninám si nadělil  novou restauraci SaSaZu Oldtown v centru Prahy

Koncept SaSaZu oslavuje 15 let, k narozeninám si nadělil novou restauraci SaSaZu Oldtown v centru Prahy

Podzimní JazzFestBrno ozdobí Al Di Meola, Kamasi Washington, José James nebo Jiří Slavík s radikálními úpravami polky

Podzimní JazzFestBrno ozdobí Al Di Meola, Kamasi Washington, José James nebo Jiří Slavík s radikálními úpravami polky

Renomovaný fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Kroměříži

Renomovaný fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Kroměříži

Netflix vypouští thriller o sériovém vrahovi, který má i českou stopu

Netflix vypouští thriller o sériovém vrahovi, který má i českou stopu

Muzikál ELA! přináší nelehký život netuctové dívky i její zářivou závodní kariéru v rytmu jazzu

Muzikál ELA! přináší nelehký život netuctové dívky i její zářivou závodní kariéru v rytmu jazzu