Magazín Elita

V RUKÁCH JITKY MLYNARČÍK – KUDLÁČKOVÉ VZNIKAJÍ SKUTEČNÉ SKVOSTY!

V RUKÁCH JITKY MLYNARČÍK – KUDLÁČKOVÉ VZNIKAJÍ SKUTEČNÉ SKVOSTY!

Nejznámější česká designérka šperků Jitka Mlynarčík – Kudláčková slavnostně představila novou kolekci svých šperků nesoucí název Česká krása. Při té příležitosti spustila elitní šperkařská firma JK Jitka Kudláčková Jewels reklamní kampaň. Za tváře kolekce zvolila cvičitelku Hanku Kynychovou a modelku a moderátorku Gabrielu Kratochvílovou Laškovou. O tom, že to bylo správné rozhodnutí, vypovídají samotné skutky manželů těchto dam. Gabriela se pyšní snubním prstýnkem a Hanka Kynychová zase vlastní několikery náušnice, které postupně dostala od manžela – například po porodu dvojčat Alexandry a Sofie.

Přehlídky šperků se zúčastnila celá řada významných osob ze společenského života. Moderátorka Klára Doležalová dorazila v doprovodu svého manžela. Ani jí nejsou šperky JK Jitka Kudláčková cizí. Ve zpravodajství TV Prima můžeme na moderátorkách některé krásné kusy vidět. Lucie Zedníčková a Bára Šporclová Kodetová dorazily v doprovodu svých dcer. Andrea Kalivodová se společenským akcím nevyhýbá ani v požehnaném stavu a moc jí to sluší. Jana Adamcová se svěřila, že šperky nosí velmi nárazově: „Mám taková období, kdy šperky nenosím a kdy je naopak nosím, tak beru pozvání na tuto akci jako znamení a nějaké nové si u Jitky Kudláčkové pořídím a zahájím svoje období se šperky.“ Smála se známá moderátorka a manželka režiséra Jiřího Adamce.

Krásný příběh pojí herečku Vlastinu Svátkovou a JK Jitka Kudláčková Jewels. Herečka známá z filmu Gangster Ka si vysnila, že na svém snubním prstenu bude mít otisk borovice. Její manžel tak oslovoval různá šperkařství, až v JK Jitka Kudláčková mu vyšli vstříc a herečka se tak mohla v klidu vdát a pyšní se skvostným snubním prstenem. Jak sama řekla, nebyla to poslední spolupráce s JK Jitka Kudláčková, do reperezentativní prodejny na pražské Brumlovce se ráda vrací.

Jitka Mlynarčík – Kudláčková má pověstné zlaté ručičky a talent, který zdědila po svých předcích, kterým rozhodně neplýtvá. Učila od těch největších prvorepublikových mistrů šperkařů. Svůj talent pilovala také při roční stáži ve vzdálené Venezuele, kde především propadla obdivu ženské krásy, kterou správně nošený šperk podtrhuje. Je skutečnou patriotkou noblesy, kulturnosti a estetiky.

Designérka a spolumajitelka firmy Jitka Kudláčková akci uzavřela slovy: „Moc bych si přála, aby se české ženy nestyděly do sebe investovat. Převážně jsou našimi klienty muži, kteří kupují dárky svým ženám. Ženy samy si u nás často radost nedělají. A já bych si přála, aby se mi podařilo tuto skutečnost změnit. Každá si zasloužíme šperk, který podtrhne naši krásnu.“

Fotogalerie
6091 6092 6093 6094 6095

Další články z rubriky

Písecký víkend módy a designu představuje nabitý program i kampaň na Hithitu

Písecký víkend módy a designu představuje nabitý program i kampaň na Hithitu

Limitovaná edice PRIM ART – umělecké dílo na zápěstí

Limitovaná edice PRIM ART – umělecké dílo na zápěstí

Přidejte se k revoluci v praní. EcoHaus spustil kampaň na HitHitu

Přidejte se k revoluci v praní. EcoHaus spustil kampaň na HitHitu

Columbia představuje KONOS, novou kolekci speed hiking obuvi  s revoluční technologií konstrukce podrážky OMNI-MAX

Columbia představuje KONOS, novou kolekci speed hiking obuvi s revoluční technologií konstrukce podrážky OMNI-MAX

Pozvěte jaro do svého domu se značkou SCANquilt!

Pozvěte jaro do svého domu se značkou SCANquilt!