Magazín Elita

JANA ŠTEFÁNKOVÁ VÁM VŠTÍPÍ ZNALOSTI ETIKETY STOLOVÁNÍ

JANA ŠTEFÁNKOVÁ VÁM VŠTÍPÍ ZNALOSTI ETIKETY STOLOVÁNÍ

Patříte mezi ty, kteří si v restauraci raději některé vybrané lahůdky neobjednají, protože je neumí správně konzumovat?  Jsou součástí vaší práce společenská setkání a vy si nejste jistí? Pak určitě navštivte semináře Jany Štefánkové, která stojí v čele úspěšné společnosti Bling-Bling a pořádá semináře etikety stolování pro korporátní a VIP klientelu i širokou veřejnost.

V nabídce naleznete jak skupinové a privátní lekce, tak individuální programy na míru, které vedou přední odborníci z oblasti gastronomie a stolování. Díky moderní koncepci seminářů založené na kombinaci teoretického výkladu s praktickým nácvikem formou exkluzivního menu o několika chodech, si tak prohloubíte nejen znalosti etikety stolování, ale naučíte se zacházet i s méně běžnými typy příborů, konzumovat záludnější kulinářské lahůdky, vybírat a degustovat nápoje, seznámíte se s povinnostmi hosta a hostitele, se zajímavostmi ve stolování různých kultur či s rozdíly amerického a kontinentálního stolování. Všechny semináře zakoupíte také v podobě dárkového poukazu.

Etiketa stolování s Janou Štefánkovou

Perfektní znalost etikety stolování je nezbytnou součástí odborného vzdělání a profesionality!

Chcete si prohloubit znalosti etikety stolování? Připravit se na společenskou či pracovní událost spojenou s gastronomickými zážitky? Naučit se konzumovat záludné kulinářské lahůdky a cizokrajné pokrmy? Společnost Bling-Bling pro Vás připravila exkluzivní semináře etikety stolování, při kterých si formou bohatého menu všechny získané poznatky navíc prakticky vyzkoušíte. Vybírat můžete ze skupinových či privátních lekcí nebo individuálních programů pro korporátní a VIP klientelu i širokou veřejnost, které vedou přední odborníci z oblasti gastronomie a stolování v čele se zakladatelkou společnosti Bling-Bling Janou Štefánkovou. 

 

Více na WWW.BLING-BLING.CZ


Další články z rubriky

Jan Horák otevírá Reason: restauraci, kde vše má svůj důvod

Jan Horák otevírá Reason: restauraci, kde vše má svůj důvod

Novinka s chutí červených pomerančů, to je TEEKANNE Mediterranean Red Orange

Novinka s chutí červených pomerančů, to je TEEKANNE Mediterranean Red Orange

Starej Dobrej Gin: Když se rodinný lihovar spojí s hudební scénou

Starej Dobrej Gin: Když se rodinný lihovar spojí s hudební scénou

Pečivo, které zpříjemní školní rána: křupavé domácí kaiserky

Pečivo, které zpříjemní školní rána: křupavé domácí kaiserky

Podzimní únik do Andalusie: Proč je obytňák ideální volba

Podzimní únik do Andalusie: Proč je obytňák ideální volba

Empowering women mentoring