Magazín Elita

CO DOKAZUJE JIŘÍ LANGMAJER V KOMEDII SEZN@MKA?

CO DOKAZUJE JIŘÍ LANGMAJER V KOMEDII SEZN@MKA?

Letní romantické komedie Sezn@mka s Jiřím Langmajerem v hlavní roli slibuje zajímavou oddychovou podívanou. Dávno jsou pryč časy ideálních podmínek k seznámení, jako to měli, Adam s Evou. Byli jediní stejného druhu a byli rovnou nazí. Dnes se hledání partnera může stát pěkně tvrdým oříškem. Právě všemožné peripetie, uvěřitelné i neuvěřitelné situace a setkání při trnité cestě za tím pravým protějškem vám naservíruje oddychová komedie Sezn@mka, jejíž tvůrci se inspirovali opravdovými zážitky a historkami.

PREMIÉRA: 28. července 2016

„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa,“ povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát.

Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, podvody a nemanželské děti, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem filmového Kristiána vyráží na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. Avšak ta má kamarádku a ta také hledá na seznamce a tu Jiří Langmajer také svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladkáááá…

A co myslíte, sedla role oblíbenci českého filmu a divadelních scén: „Role Kristiána v Sezn@mce je jeden z dárků, který jsem dostal k padesátinám. Paní režisérka ji napsala přímo pro mě," prozradil Langmajer, jehož filmovou manželku hraje Adéla Gondíková.

S rozvojem tisku nastoupily seznamovací inzeráty, oblíbené bývaly televizní seznamovací pořady. Možnosti internetu pak udělaly ze seznámení naslepo opravdovou džungli, kde se každý může stát, kýmkoliv se mu zachce. „Člověk se nestačí divit, kolik je v Česku letušek a pilotů,“ říká jeden z provozovatelů internetové seznamky. 

TRAILERhttps://www.youtube.com/watch?v=H-6uEgd6fqg

 

Délka: 90 minut                                                                           

Žánr: komedie

Režie: Zita Marinovová

Scénář: Zita Marinovová

Hudba: Vašo Patejdl a Petr Janda
Hrají:
Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Zuzana Kajnarová, Marie Doležalová, Šárka Vaculíková, Ladislav Hampl, Petr Vondráček, Lukáš Pavlásek, Mira Nosek, Martin Kraus, Jaroslava Obermaierová, Iva Kubelková

Fotogalerie
5520

Další články z rubriky

Událost sezóny! Mezinárodní festival Divadlo v Plzni přiveze slavný francouzský soubor Comédie-Française

Událost sezóny! Mezinárodní festival Divadlo v Plzni přiveze slavný francouzský soubor Comédie-Française

Olomoucká Prodaná nevěsta? Mistrně rozehrané hudební divadlo!

Olomoucká Prodaná nevěsta? Mistrně rozehrané hudební divadlo!

Co si tak v létě poslechnout audioknihu

Co si tak v létě poslechnout audioknihu

Open air koncerty Check it  Na Výstavišti

Open air koncerty Check it Na Výstavišti

U Švandů chystají hru o zranitelnosti dospívajících i novinku o dvojici Salivarová-Škvorecký

U Švandů chystají hru o zranitelnosti dospívajících i novinku o dvojici Salivarová-Škvorecký