Magazín Elita

ANETĚ VIGNEROVÁ NEUSPĚLA S ŽÁDOSTÍ O PLASTIKU SVÝCH VNAD

ANETĚ VIGNEROVÁ NEUSPĚLA S ŽÁDOSTÍ O PLASTIKU SVÝCH VNAD

Aneta Vignerová chce pro svoji práci nabízet odpovídající tělo – modelka prostě musí být krásná a právě proto se rozhodla, že navštíví po vzoru svých kolegyň kliniku plastické chirurgie Esthé a nechá si upravit prsa.

Stalo se však něco s čím absolutně nepočítala! Vyhodili ji! „Kliniku Esthé mi doporučila kamarádka, která tu byla na zákroku a nemohla si celé vedení a přístup vynachválit. O profesionalitě celého týmu jsem se ostatně přesvědčila sama. Musím také přiznat, že mi i hodně polichotilo, když mi řekli, že na jejich služby mám ještě spoustu času,“řekla na jednu stranu zhrzeně, na druhou stranu šťastně, že nic nepotřebuje, Aneta Vignerová.

Aneta se objednala k MUDr. Karlu Urbanovi předem na konzultaci, stejně jako ostatní klientky. Když ale přišla a MUDr. Urban jí prohlédl, konstatoval, že na jejích prsou neshledává žádnou vadu, kvůli které by musela podstoupit plastickou operaci prsů. Prý se velmi často stává, že klientkám jejich touhu po plastické operaci rozmluví. „Důvodů k plastické operaci prsů je mnoho: vpáčené bradavky, výrazná asymetrie, modelace povislých prsů, zvětšení téměř chlapeckých prsů, zmenšení nadměrně velkých prsů, nebo například vytvoření nového prsu po jeho odebrání z důvodu nemoci. Nic z toho ale není Anetin případ. Prsa má mladistvá, velikostně přiměřená postavě, zdravá a plná. Byl by to pro ni zbytečný zásah,“ popsal svůj odborný názor na Anetin požadavek MUDr. Karel Urban z kliniky Esthé.

Následně ji celou od hlavy až k patě prohlédl, ale stále nechápal, proč přišla. „Někdy opravdu stačí nevhodná, občas i nevinně myšlená, poznámka kamarádky, partnera, nebo třeba nevhodná reportáž v televizi a rázem se zrodí otazník v hlavě. Jsem dost krásná? Stejně krásná, jako někdo jiný? S tím pak přijde žena k plastickému chirurgovi a na něm je, aby objektivně zhodnotil, zda žena přichází s opodstatněným důvodem, či nikoliv,“ vysvětloval plastický chirurg MUDr. Karel Urban.

Nároky modelingových agentur jsou v současnosti velmi vysoké, kdo se chce udržet a být konkurenceschopný, musí tyto požadavky ctít. „Já jsem určitě zastáncem přírodních metod, ale někdy to změnou jídelníčku a sportem prostě už změnit nejde. Když si tedy člověk trochu pomůže, nic proti tomu nemám. Musí to ale stále vypadat přirozeně, což tým Esthé dokáže. Mohla jsem se o tom nejednou přesvědčit na vlastní oči u svých kolegyň a kamarádek, které kliniku navštívily,“ přiblížila důvod svého kladného postoje k plastickým zákrokům Aneta Vignerová.

MUDr. Karel Urban na závěr dodal, že každá pacientka či pacient mají svůj příběh, a proto je nutné je hodnotit velmi individuálně. Aneta je krásná aby šla na plastiku. Pro někoho zbytečné, ale lze vůbec posoudit, co je pro druhého člověka v oblasti krásy zbytečné a co podstatné? „Jedna domnělá vada může pro někoho znamenat drobnost, pro někoho může být velmi traumatizující. Proto není vhodné hodnotit kroky jiných lidí, protože se nikdy nemůžeme dostat do jejich kůže.“

Zda se na kliniku Aneta jednou vrátí jako pacientka s jasným požadavkem, to sama nevyvrací. Příroda se dle jejích slov může projevit v určitých obdobích života, která jsou pro tělo náročná. „Zatím samozřejmě nevím, jak to jednou bude, ale pokud by se mělo moje budoucí těhotenství a kojení podepsat na mých prsou, určitě přijdu,“ děti prý ale zatím neplánuje, protože vše má svůj čas, který zatím nepřišel. 

Foto: Esthé

Více informací o klinice se dozvíte na stránkách: www.esthe-plastika.cz 

Fotogalerie
5039 5040

Další články z rubriky

Helenin lednový výběr top produktů z BIO Levandule Chodouňské

Helenin lednový výběr top produktů z BIO Levandule Chodouňské

Často platí, že pokud nezměníme svůj životní styl, nebudeme zdravější…

Často platí, že pokud nezměníme svůj životní styl, nebudeme zdravější…

Chraňte se před zákeřnými viry! Součástí štítu může být vitamín C 1000 od Purecaps!

Chraňte se před zákeřnými viry! Součástí štítu může být vitamín C 1000 od Purecaps!

Zdraví pro celou rodinu: Tibetský rakytník nakopne imunitu.

Zdraví pro celou rodinu: Tibetský rakytník nakopne imunitu.

Fakta o tucích nebo jde jen o fikci?

Fakta o tucích nebo jde jen o fikci?

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM