Magazín Elita

TĚLO JITKY SCHNEIDEROVÁ MÁ VELMI SEXY KŘIVKY

TĚLO JITKY SCHNEIDEROVÁ MÁ VELMI SEXY KŘIVKY

Jitka Schneiderová zastínila původní Kočičí ženu z Batmana Michelle Pfeifferovou!

Proměna Jitky Schneiderové v sexy kočku, originální Catwoman, neboli Kočičí ženu z filmu Batman se vrací, vyrazí každému dech. Autoři kalendáře Proměny 2016, pro který fotografie vznikla, fotograf Petr Kurečka a režisér Marek Škarpa, o této proměně dlouho přemýšleli: „Najít v Čechách herečku, která má v sobě to, co měla v původním filmu Michelle Pfeifferová, není vůbec jednoduché. Batmana a Kočičí ženu jsme chtěli dělat už několikrát, ale nikdy jsme nemohli najít tu správnou dvojici. Teprve, když jsme z naší původní představy vynechali Batmana, věděli jsme, koho hledáme. Anděla s ďáblem v těle, sexy a krásnou zralou ženu, která bude mít v pohledu to, co Michelle. A Jitka Schneiderová to „něco“ přesně má.“

Jitka Schneiderová se skutečně proměnila v sex symbol začátku devadesátých let. „Jitka se o práci nadace Archa Chantal opravdu zajímala a právě propojení našeho kalendáře s cílenou pomocí nadace dětským oddělením českých nemocnic ji přesvědčilo. A samozřejmě taky ten latexový sexy kostým,“ dodávají s nadsázkou autoři kalendáře Proměny 2016. A právě kostým z dílny výtvarnice Michaely Horáčkové se stal klíčovým pro celé focení. „Míša je neskutečná. Z mála dokáže udělat kostým, na který hollywoodští výtvarníci měli sta tisíce a měsíce zkoušek. My jsme měli míry Jitky Schneiderové a pár korun. Letos byly kostýmy opravdu náročné a spoustu z nich jsme museli vyrobit doslova na koleně. A to teprve oceníte kostýmní výtvarnici ostřílenou z mnoha filmů,“ pochvalují si Petr s Markem.

O tom, že si Jitka Schneiderová focení opravdu užívala, svědčí to, že vznikla celá série fotografií. V kalendáři ale bude jako vždy jedna jediná. „Nejtěžší je asi nakonec výběr té správné fotografie. Někdy se dlouho rozhodujeme mezi několika variantami,“ popisují autoři kalendáře Proměny. Nakonec o vítězi rozhodují maličkosti. Tentokrát to byl motiv ptáčka, kterého se Kočičí žena, jako správná kočka, chystá sníst. „Je to přímo motiv z filmu, kde Michelle Pfeifferová na konci scény kanárka spolkne. My jsme ale tak daleko zajít nemohli. Přemlouvat Jitku k něčemu takovému jsme ani nezkoušeli, přeci jenom měla ostré drápky,“ uzavírají fotograf Petr Kurečka a režisér Marek Škarpa.

Kalendář Proměny 2016 vzniká pro Nadaci Archa Chantal. Vedle Jitky Schneiderové je tentokrát v kalendáři velmi silná sestava. Jan Budař, Karel Gott, Karel Heřmánek, Bára Hrzánová, Milan Kňažko, Lenka Krobotová, Lilian Malkina, Vladimír Polívka, zakladatelka nadace Chantal Poullain, David Prachař a Roman Šebrle. Kalendář bude slavnostně pokřtěn 18. listopadu. Už v tuto chvíli je možné objednat kalendář v předprodeji na internetových stránkách www.kalendarpromeny.cz. Součástí křtu bude opět i charitativní dražba, jejíž výnos spolu s výnosem z prodeje kalendářů podpoří charitativní projekty Nadace Archa Chantal, které realizuje na dětských odděleních českých zdravotnických zařízení.  

FINÁLNÍ FOTO Z KALENDÁŘE – Jitka Schneiderová / Kočičí žena z filmu Batman se vrací –  © Kalendář Proměny 2016, Petr Kurečka a Marek Škarpa, foto: Petr Kurečka, www.kalendarpromeny.cz

FOTO ze ZÁKULISÍ FOCENÍ - © Kalendář Proměny 2016, foto: Marek Škarpa www.kalendarpromeny.cz

Fotogalerie
5008

Další články z rubriky

Dezinformacím věří v Česku až pětina lidí, vyplývá z průzkumu agentury MNFORCE

Dezinformacím věří v Česku až pětina lidí, vyplývá z průzkumu agentury MNFORCE

Rychlé rady: Smlouvy o poskytování služeb na internetu

Rychlé rady: Smlouvy o poskytování služeb na internetu

Čtyřdenní pracovní doba: v Česku ji nabízí procento firem. Umělá inteligence a mladá generace to změní

Čtyřdenní pracovní doba: v Česku ji nabízí procento firem. Umělá inteligence a mladá generace to změní

Odhalení a eliminace skrytých hrozeb

Odhalení a eliminace skrytých hrozeb

ANIMAL PARK RABINA pořádá v sobotu 15. června den pro děti

ANIMAL PARK RABINA pořádá v sobotu 15. června den pro děti