Magazín Elita

VELKOLEPOU FITNESS ZÓNU PŘEDSTAVÍ BRNĚNSKÝ VELETRH SPORT LIFE

VELKOLEPOU FITNESS ZÓNU PŘEDSTAVÍ BRNĚNSKÝ VELETRH SPORT LIFE

Letošní SPORT Life je cíleně koncipován tak, aby se mohla zapojit celá rodina.

Součástí letošního veletrhu SPORT Life, který se koná 6. - 8. listopadu na brněnském výstavišti, budou rozsáhlé doprovodné aktivity, které budou zaměřené také na cvičení, fitness a volnočasové aktivity.

Návštěvníci se v pavilonu A2 mohou těšit na skupinové lekce H.E.A.T. nebo lekce funkčního tréninku za pomoci multifunkčních konstrukcí, činek, kettlebellů, TRX, Gun Ex, ViPR nebo s využitím váhy vlastního těla. Zájemci se budou moci pustit do souboje v moderním zápase grappling. Svůj CORE tzn. střed těla zaručeně zpevníte v rámci skimboardingu, jízdě na prkně v mělké vodě. K dispozici budou výživoví poradci s přednáškami o stravovacím režimu a nových trendech v této oblasti, jóga pro začátečníky, kruhové tréninky nebo stále populárnější EMS trénink.

Na stánku FIT-PRO CZECH budou návštěvníkům od pátku k dispozici profesionální lektoři, kteří povedou lekce funkčního tréninku za pomoci hrazdy, činek, kettlebellu nebo s využitím váhy vlastního těla. Součástí stánku jsou i převlékací šatny, kde se cvičící budou moci převléknout do tenisek, trička a kraťasů nebo naopak do civilního oděvu.

Během soboty i neděle budou probíhat workshopy předních trenérů fitness programu crossfit. V sobotu od 14:00 se český reprezentant Michal Merganič podělí o své zkušenosti s přípravou na závody. V neděli pak rovněž od 14:00 jeden z prvních tuzemských lektorů crossfitu David Egydy bude mít přednášku na téma crossfit jako životní styl.

Po celou dobu máte možnost se seznámit se zcela unikátním inteligentním tréninkovým systém MILON CIRCLE. Jedná se o jednoduchý, bezpečný a velice efektivní trénink na špičkových strojích, kde je vše řízeno přes Vaši čipovou kartu, která uchovává všechna Vaše data (váhy, nastavení, tréninkový deník). Jedná se o vysoce intenzivní intervalový trénink s plánem Vám šitým na míru, dle Vašich cílů.

V sobotu na brněnském výstavišti proběhne finále netradičního závodu Bestie Open 2015, který je určený zejména začínajícím a amatérským závodníkům věnujícím se funkčnímu tréninku a CrossFitu. Bestie Open 2015 se letos pořádá již podruhé. Závody probíhaly od začátku roku po celé České republice. Zápolící sportovce jsme tak mohli vidět v  Praze, Neratovicích, Ostravě nebo Pardubicích a nyní je v Brně čeká finální zastávka. Lákadlem Bestie Open jsou určitě neotřelé disciplíny, které jsou pro závodníky připraveny. Ty jsou sestaveny tak, aby je lehce zaskočily a ověřily jejich sportovní formu. Registrovat se je stále možné na stránkách www.bestieopen.cz
Ani letos nebude chybět možnost vyzkoušet si cvičení H.E.A.T., které je založené na chůzi na přístroji Maxerrunner. Tento přístroj jedinečným způsobem simuluje chůzi ve venkovním prostředí a jeho pomocí uživatel získává lepší kondici. H.E.A.T. zároveň pomáhá udržovat správnou tepovou frekvenci, která je základním faktorem účinného hubnutí. Připravené skupinové cvičení je zárukou motivace, příjemného zážitku a účinku.

Slyšeli jste již o Barbarech, ale těch současných? Ne? Tak v neděli se můžete setkat s velkou spoustou Barbarů, kdy se celá skupina se sejde, aby si užila společný trénink. Tento trénink povedou certifikovaní trenéři a majitelé CrossFitových Licencí L1 a profesionální zápasníci MMA.

-red/dibr-

Fotogalerie
4951

Další články z rubriky

ANIMAL PARK RABINA pořádá v sobotu 15. června den pro děti

ANIMAL PARK RABINA pořádá v sobotu 15. června den pro děti

PENNY je novým generálním partnerem české fotbalové reprezentace

PENNY je novým generálním partnerem české fotbalové reprezentace

Královská zahrada Pražského hradu se promění v jedinečnou Garden Party

Královská zahrada Pražského hradu se promění v jedinečnou Garden Party

Zájem o podnikání mezi mladými roste, v začátcích jim pomáhají dostupné nástroje

Zájem o podnikání mezi mladými roste, v začátcích jim pomáhají dostupné nástroje

Zelené střechy stejně jako památky nebo muzea mají svůj den otevřených dveří

Zelené střechy stejně jako památky nebo muzea mají svůj den otevřených dveří