Magazín Elita

SVĚTLO JE POKŘTĚNO

SVĚTLO JE POKŘTĚNO

Nakladatelství Brána přineslo novinku, která potěší příznivce esoteriky.

Skvěle napsanou knihu spisovatelky Janine Pečenkové "Světlo", v níž kromě duchovní stránky nechybí zápletka, napět, ani romantika, pokřtila trojice kmotrů, jež mají právě k přenosu energie a jevům těžko vysvětlitelným opravdu blízko.

„Naše rodina měla velmi blízkého přítele, léčitele“, svěřil se jeden z kmotrů Jakub Smolík. „Hodně nám pomohl, dokázal vyléčit i prokazatelnou rakovinu a zachránil tím život mojí mamince. Škoda, že už nežije, takoví lidé by měli mít alespoň dvojnásobně dlouhý život.“   Magda Malá se o věci mezi nebem a zemí zajímá už roky a věří, že přenos energií funguje: „Bohužel se dá přenést jak dobrá, tak i špatná, zlá energie. Tomu ale člověk může předejít správnou ochranou, což není nic těžkého a dá se to naučit.“, podotkla kmotra knihy Světlo.                                   Třetím kmotrem se stal Marin Maxa, známý nejen jako autor a zpěvák, ale také malíř: „Uvědomuji si, že na to nevypadám, ale jsem citlivý, mimořádně vnímavý člověk, jako ostatně většina umělců.  Tudíž vnímám i energii lidí a věřím, že existují jevy, jejichž přítomnost je mimo běžné chápání a racionalitu. Bylo tomu tak vždycky, jen si vzpomeňte na upalování čarodějnic, obyčejných ženských, co uměly léčit!“ Tak uzavřel Maxa debatu, vážící se k tématu knihy a dodal, že se brzy můžeme těšit na jeho knižní prvotinu. Ta ale bude z docela jiného soudku!

O knize SVĚTLO

Dar, který se stane prokletím Příběh ze současné Prahy, který se každou minutou stává nevšedním. Hlavní hrdinka Nela netuší, že prokletí, které jí bylo vrozeno, jí brzy změní život. Nela totiž dokáže okamžitě rozpoznat, kdo má brzy zemřít. Jak zjišťuje, jedinou šancí zbavit se takového „daru“ je zachránit určitého člověka. Co když však tím člověkem není nikdo jiný než problematický Pergl, který o její záchranu vážně vůbec nestojí? A navíc jí nevěří… Čas ale běží neúprosně. Podaří se Nele změnit předem daný osud?

Zdroj: Kloboukfilm

Fotogalerie
4840

Další články z rubriky

Výstava „Helena -  60 let na scéně“ v Tančícím domě představuje unikátní show

Výstava „Helena - 60 let na scéně“ v Tančícím domě představuje unikátní show

Energičtí Circus Brothers se s aktuálním singlem „Víčko“ vydávají novým hudebním směrem

Energičtí Circus Brothers se s aktuálním singlem „Víčko“ vydávají novým hudebním směrem

Držitelem stipendia v Los Angeles od Allwyn a European Film Promotion pro rok 2024 se na MFFKV stal  William Sehested Høeg

Držitelem stipendia v Los Angeles od Allwyn a European Film Promotion pro rok 2024 se na MFFKV stal William Sehested Høeg

DJ a producent Nobody Listen v hlavní roli knihy fotografa  Benedikta Renče

DJ a producent Nobody Listen v hlavní roli knihy fotografa Benedikta Renče

Léto Na Výstavišti a v Holešovické tržnici: sport, divadlo, koncerty, grilování i relax a čerstvé nákupy

Léto Na Výstavišti a v Holešovické tržnici: sport, divadlo, koncerty, grilování i relax a čerstvé nákupy