Magazín Elita

DESKOVÉ HRY PRO MALÉ I VELKÉ ČARODĚJE

DESKOVÉ HRY PRO MALÉ I VELKÉ ČARODĚJE

Nedílnou součástí tajemného světa čar a kouzel je každé dítě a chcete-li, vraťte se tam i vy.

Vydejte se společně s dětmi do říše nadpřirozených sil, plné nástrah a tajemství, a nechte se s nimi unášet světem fantazie a magie. Odměnou vám bude nezapomenutelný čas strávený při hře, spousta legrace, napětí, zábavy, ale i vzpomínka na vlastní říši snů a pohádek….

Vyberete si hry, které jsou inspirované pohádkami a budete už jen krůček od vlastního světa, za sedmero řekami, za čarodějným lesem u chaloupky, kde o překvapení nebude nouze. Rozhodně se nebudete nudit a čas strávený při aktivní hře s dětmi jen tak něco nenahradí. Zdolávejte společně překážky, nevzdávejte se při prvním neúspěchu a ukažte svým dětem, že jste jejich parťáci!

Začarovaná věž

Zlý černokněžník v ní vězní spanilou princeznu. Začarovaná věž je obklopena temným, hustým lesem, ve kterém je někde schovaný klíč. Při cestě hustým stromovím vám černokněžník bude klást mnohé nástrahy. Pokud je všechny zdoláte a povede se vám najít klíč, ještě pořád nemáte vyhráno. Jedině v případě, že vložíte klíč do správného zámku, podaří se vám zlomit zlou kletbu, a krásnou princeznu ze začarované věže vysvobodit.

Hra je určena pro hráče od 5 let.

Věž čarodějnic

Na kamenném útesu na břehu moře ční do nebeské výše tajemná věž. V ní žijí malé čarodějnice, které by tuze rády uměly létat na koštěti, aby se mohly dostat k magické kouli. Jenže létat na koštěti není jen tak! To si musíte správně nasednout, protože koště není obyčejné, a jen tak lehce létat nebude. Až odhalíte, jak vyzrát na potměšilé vrtochy tohoto pohádkového dopravního prostředku, a překonáte další nástrahy, bude vám odměnou dosažení magické koule a vítězství v celém závodě.

Hra je pro děti od 4 let.

Magický labyrint

Tajuplná stavba s mnoha propadly a spletitými chodbami přiláká všechny malé adepty na čarodějnického učně. Napřed ale musí sestavit labyrint, několikrát s ním zatočit a pronést magickou formuli: „ Labyrinte, zatoč se, zdi zmizte a cesty se ukažte!“ Oděni do kouzelného pláště budou malí čarodějové postupovat labyrintem a hledat tajemné symboly. Cílem je být první u svého symbolu, ale ouha! Na cestě číhá mnoho nebezpečí v podobě neprostupných zdí a propadel. Malí čarodějové se musí naučit ovládat magnetickou kuličku a chytře se vyhýbat nástrahám.

Hra je určena pro všechny čarodějnické učně od 6 do 99 let.

Instruktážní video, jak hru hrát: https://www.youtube.com/watch?v=kSUt05cNeBc

Testimoniál – Bořek Slezáček: https://www.youtube.com/watch?v=jYSDqQ9rlS8

 

Zdroj: ADC Blackfire Entertainment

Více informací o hrách pro malé čaroděje naleznete na www.hraj.cz

Fotogalerie
4821 4822

Další články z rubriky

Cukrovka pojede také na dovolenou – jak se co nejlépe připravit na cesty?

Cukrovka pojede také na dovolenou – jak se co nejlépe připravit na cesty?

Letní dovolená na spadnutí?

Letní dovolená na spadnutí?

Vyšetření preeklampsie je určeno všem nastávajícím maminkám

Vyšetření preeklampsie je určeno všem nastávajícím maminkám

Nepříjemný orgasmus? Někdy ho má polovina lidí, ukazuje studie

Nepříjemný orgasmus? Někdy ho má polovina lidí, ukazuje studie

HANNAH EPO Survival – soutěž, při které si závodníci jedou, kam chtějí

HANNAH EPO Survival – soutěž, při které si závodníci jedou, kam chtějí