Magazín Elita

NEFORMÁLNÍ ATELIÉROVÉ SETKÁNÍ S PETROU KOCIÁNOVOU

NEFORMÁLNÍ ATELIÉROVÉ SETKÁNÍ S PETROU KOCIÁNOVOU

V závěru měsíce května se konalo setkání v atelieru Petra Kociánová Fashion Designer v Praze v Černé růži při příležitosti oznámení zahájení příprav na velkou módní přehlídku Petry Kociánové, která se bude konat 26. listopadu 2015 v Rudolfinu.

Mimořádné setkání  módní návrhářky Petry Kociánové s přáteli, klientkami, herečkou Sabinou Remundovou, výtvarníkem Václavem Florianem a hercem Petrem Kutheilem, se dá charakterizovat, jako spojení příjemného s užitečným. Nikdo z pozvaných neměl záměrně přesné informace, co vše odpoledne mohou zažít.  Program byl připravený tak, že ani minutu se nikdo z přítomných nenudil.  

Malé shrnutí toho, co se dalo zažít v atelieru Petra Kociánová Fashion Designer:

  • Oznámení zahájení příprav na velkou módní přehlídku Petry Kociánové, která se bude konat 26. listopadu 2015 v pražském Rudolfinu.  K chystané přehlídce módní návrhářka sdělila: „Mě a můj skvělý tým čeká spousta práce. Krásné práce, na kterou se těšíme a výsledek musí stát za to - proto nám držte pěsti.“  
  • Zkouška šatů Sabiny Remundové, které dnes zná minimálně půlka České republiky, neboť se v nich zúčastnila premiéry pohádky Sedmero krkavců a vzbudila nebývalý zájem fotografů.
  • Byly představeny luxusní značky vín YARDEN a Taylor's Port, ale i regiony, kde se víno pěstuje.
  • Malé setkání obohatil také přední český florista Pavel Hruška, který přinesl přítomným dámám květinové šperky a těm, kterým nepřinesl, těm je zhotovil na místě.
  • Svou návštěvou všechny přítomné potěšila i skvělá herečka paní Iva Janžurová.
  • Prezentován byl také luxusní pánský časopis Menhouse, který se stal mediálním partnerem listopadové módní přehlídky Petry Kociánové.
  • A samotný závěr si nejvíce užily přítomné dámy, které měly možnost si vyzkoušet šaty, které byly předvedeny předními českými modelkami na módní přehlídce Petry Kociánové na počátku letošního roku.

Odpoledne v ateliéru Petra Kociánová Fashion Designer bylo bohaté na zážitky nejrůznějšího typu, ale především bylo protknuto skvělou atmosférou, luxusními víny, vůní květin a krásnými modely. Vy, kteří jste neměli možnost se zúčastnit, nezoufejte, další neformální ateliérové setkání na sebe nenechá dlouho čekat a včas se o něm dozvíte například prostřednictvím webových stránek či facebooku.

Poděkování za účast vyjádřila Petra Kociánová všem výše jmenovaným, ale také J&B medic – zubní ordinace Praha a speciální poděkování patřilo také Elišce Chami Hyrman.

Petra Kociánová Fashion Designer

 

Fotogalerie
4564 4565 4566 4567

Další články z rubriky

Jožka Šmukař má brněnské veletrhy rád

Jožka Šmukař má brněnské veletrhy rád

 

Motorkáři podpoří Nedoklubko!  Harley-Davidson Praha pro Nedoklubko Challenge letos již po šesté

Motorkáři podpoří Nedoklubko! Harley-Davidson Praha pro Nedoklubko Challenge letos již po šesté

Psí den s Prahou 13 si vybudoval své nezastupitelné postavení

Psí den s Prahou 13 si vybudoval své nezastupitelné postavení

Chceme, aby bylo jasné, že náš Žár stále trvá, říká Karel Šůcha

Chceme, aby bylo jasné, že náš Žár stále trvá, říká Karel Šůcha

Petr Jákl byl přesvědčený, že thriller Land of Bad udrží pozornost diváka

Petr Jákl byl přesvědčený, že thriller Land of Bad udrží pozornost diváka

Na vlně audioknih