Magazín Elita

JAK VYPÉCI PODVODNÍKY VÁM PORADÍ MARKÉTA KRAJČOVIČOVÁ

JAK VYPÉCI PODVODNÍKY VÁM PORADÍ MARKÉTA KRAJČOVIČOVÁ

Dorty Markéty Krajčovičové jsou čím dál tím populárnější a ona má co dělat, aby je stíhala zákazníkům dovážet včas.

Když pro svou firmu sháněla auto, aby mohla všechny objednávky bez problémů a časových prodlev doručovat, rozhodla se koupit ojetinu. Proč kupovat nové, když starší dokáže posloužit zrovna tak?

Nekalé praktiky některých prodejců ojetin jistě nikoho nepřekvapí, a proto pokud někdo kupuje auto z bazaru, snaží si s sebou vzít kamaráda, který by mu mohl při výběru vozu z autobazaru pomoci. A přesně tak postupovala i jedna z našich nejznámějších cukrářek Markéta Krajčovičová. Kamarád však často nevidí víc než vy a vám nezbývá, než prodejci o stavu nabízených vozů věřit. Jak to končívá, bohužel spousta z nás poznala na vlastní kůži. Garáž je po čase opět prázdná a kasička s úsporami zrovna tak.

Markéta měla štěstí. Její auto šlape jako hodinky, a to v něm je, díky velkému množství objednávek, pečená vařená. Pro jistotu si ale nechala auto zpětně prověřit firmou Autotým, jejímž cílem je odhalovat nekalé praktiky prodejců ojetých aut. „Škoda, že jsem to nevěděla dřív. Nejenže bych ušetřila čas s hledáním vozu, ale také jsem se mohla vyhnout starostem se sháněním někoho, kdo by mi auto zkontroloval, abych měla jistotu, že je skutečně v takovém stavu, jako bylo uvedeno v nabídce,“ litovala Markéta Krajčovičová, že se o Autotýmu nedozvěděla dříve. Alespoň prý ale ví pro příště.

Autotým je tady právě pro ty, kteří potřebují s koupí ojetého auta pomoci. Je to jednoduché, vy si jen objednáte konkrétní službu, nebo balíček a personál Autotýmu za vás buď jen vyhledá vhodné auto, nebo provede kompletní technickou prohlídku a dohledá historii auta, skutečný počet najetých kilometrů, pravost dokumentace vozu atd. Tým za vás může absolvovat i testovací jízdu a v případě zájmu navrhne řešení v oblasti pojištění či financování.

Tato firma vznikla právě proto, aby mohla široké veřejnosti nabídnout službu, která tu doposud nebyla. „Našim cílem je nabízet podporu a asistenci při koupi ojetého vozu. Chceme být žádaným a především nezávislým partnerem, který pomáhá klientům odhalit podvodníky, kteří mnohdy neříkají o nabízených vozech úplné informace. Vzrůstající zájem o naše služby z řad veřejnosti náš záměr jednoznačně podporuje,“ hodnotila působení firmy  Autotým jeho výkonná ředitelka Jarmila Kowolowská.

„Pro mě, jako pro ženu, je takováto služba k nezaplacení. Několikrát se mi stalo, že ke mně prodejce nepřistupoval stejně jako k muži. Protože ženy přece autům nerozumí a zajímá je jen to, jestli jsou červená,“ smála se Markéta, která má teď konečně jistotu, že auto, které koupila, je v pořádku. Jelikož je Markéta cukrářka, nepřeje si, aby jejím kamarádům mazal med kolem pusy někdo jiný, než právě ona svým medovníkem, a proto ihned tuto službu všem doporučila.

Není divu, že první Markétin rozvoz zkontrolovaným autem směřoval právě do sídla Autotýmu, kde se zrovna slavil rok působení firmy na trhu. Dort jim věnovala se slovy: „Vaše služby jsou tak sladké, jako tenhle dort.“ Vy můžete buď Markétiným vybroušeným chuťovým pohárkům věřit, nebo službu sami vyzkoušet.

Pro více informací o službách a cenách navštivte www.autotym.cz.


Další články z rubriky

Kongres Uzdravení prenatálních traumat se nezadržitelně blíží

Kongres Uzdravení prenatálních traumat se nezadržitelně blíží

Pluxee: Firemní benefity v roce 2024

Pluxee: Firemní benefity v roce 2024

Myslete i vy lepší zítřky

Myslete i vy lepší zítřky

Prague Bike Fest ve dvou dnech nabídne to nejlepší ze světa cyklistiky i adrenalinové zážitky

Prague Bike Fest ve dvou dnech nabídne to nejlepší ze světa cyklistiky i adrenalinové zážitky

Desítky kilometrů nových optických kabelů a tisíce připojených domácností. To jsou letošní cíle Suntel Czech

Desítky kilometrů nových optických kabelů a tisíce připojených domácností. To jsou letošní cíle Suntel Czech

Na vlně audioknih