Magazín Elita

KŘEST PÁNSKÉHO ČASOPISU MENHOUSE SE VYDAŘIL

KŘEST PÁNSKÉHO ČASOPISU MENHOUSE SE VYDAŘIL

Luxusní pánský časopis MENHOUSE pod vedením nového šéfredaktora Davida Radila byl pokřtěn v reprezentativních prostorách pražského Casina Admiral Bohemia v Praze.

MENHOUSE Casino night vol. 3 se uskutečnila 15. dubna v posledním patře neofunkcionalistického Kongresového centra a výhled z proskleného atria poskytl jedinečný pohled na zapadající slunce, který upoutal nejednoho hosta… O welcomedrink se postaralo Vinařství Vajbar a výběr byl skvělý - Orsai kabinet Frizzante 2014.

„Když chcete, aby vás lidé brali vážně, musíte jim ukázat, že jste tak nastaveni směrem k nim“, říká David Radil a ještě dodává, „proto jsme požádali o vystoupení operní pěvkyni Pavlínu Senič, které si osobně velmi vážím a skrze její nezaměnitelnou barvu a sílu hlasu, jsme přenesli naše emoce i na hosty.“ Sopranistka Pavlína Senič aktuálně hostuje v ústeckém divadle v roli Mařenky v Prodané nevěstě, vystupuje na festivalech vážné hudby a samostatně koncertuje.

Ceněný malíř a kreativní umělec Joe Muczka jr. připravil mimořádnou vernisáž svých obrazů, které přitahovaly pohledy hostů jako magnet. Sám malíř o sobě tvrdí, že když vidí bílé plátno, tak ožívá. Jeho skici Kolibřík, Šachy a další se staly předlohou pro limitované edice zlatých slitků a stříbrných medailí společnosti AuroGenio. Nejraději však zachycuje silné pouto člověka a přírody, ale maluje i filosofické motivy a akty či přímo na těla krásných žen, což předvedl i na křtu časopisu MENHOUSE.  Na večírku patřil mezi nejžádanější muže večera, na jeho autogram s věnování se stála téměř hodinová fronta.

Společnost Pecka Modelář zaujme všude, kde se objeví.  Tentokrát technici připravili autodráhu tak, jak se připravuje na závody mistrovství světa modelů. K dispozici po celý večer byla závodní dráha světového seriálu Kyosho mini Z. Zajezdit si a zúčastnit se soutěže mohl každý a bylo okamžitě patrné, že nejen muži si rádi hrají. Na vítěze ve dvou kategoriích: muži a ženy, čekaly RC Modely s příslušenstvím.

Zájemci si také mohli zkusit vsadit na ruletě, ale kdo sází na jistotu, ten čte MENHOUSE a vybírá z tipů na dovolenou, zážitkových orgasmů z oblasti módy, gastronomie, sportu či motorismu.
O bohatý raut se postaralo několik partnerů, mezi kterými nechyběli: Vinařství Vajbar, Pivovar Primátor, který dodal pivo pro celý večer, speciální lahůdky dodala kladenská pekárna Kompek a Lahůdky Budějovická. Hosté mohli ochutnat také panamskou kávu od Kaffé SISEL.

Jarní voničku, kterou dostávaly dámy při odchodu, věnoval Pavel Hruška, majitel HRUSKADESIGN. O příjemné překvapení se postarala česká floristka Ing. Klára Franc Vavříková, mistryně ČR, která bude v roce 2016 reprezentovat Česko na Mistrovství Evropy.

Každý, kdo se po vstupu zaregistroval, měl šanci si odnést domů kvalitní dárky od partnerů, například: produkty na vlasovou péči od ZZ Salon, vouchery do Restaurantu -T.G.I. FRIDAY´S, JVS Group – vstupenky na výstavu Gateway to space, sklo od Pauliny Crystal Gallery, dárkový koš, který věnoval Dům francouzské gastronomie La Gare, Pivovar Primátor věnoval luxusní sadu piv - Sedm zlatých a Kaffé SISEL své produkty, kvalitní víno Rosé Kozí horky věnovalo Vinařství Vajbar, žádané byly i VIP vstupenky na veletrh víno a delikatesy, hlavní cenou byl obraz od Joe Muczka jr.

O hudbu se postaral DJ Raffael de la Rue, se svými citlivě volenými sety na vlně chillout. Akcí provázela herečka a zkušená moderátorka Lenka Vacvalová.

Luxusní pánský časopis MENHOUSE číslo 9 „je venku“.

Foto: Vojtěch Pastyřík

-red-

Fotogalerie
4461 4462 4463 4464 4465 4466

Další články z rubriky

Koncept SaSaZu oslavuje 15 let, k narozeninám si nadělil  novou restauraci SaSaZu Oldtown v centru Prahy

Koncept SaSaZu oslavuje 15 let, k narozeninám si nadělil novou restauraci SaSaZu Oldtown v centru Prahy

Podzimní JazzFestBrno ozdobí Al Di Meola, Kamasi Washington, José James nebo Jiří Slavík s radikálními úpravami polky

Podzimní JazzFestBrno ozdobí Al Di Meola, Kamasi Washington, José James nebo Jiří Slavík s radikálními úpravami polky

Renomovaný fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Kroměříži

Renomovaný fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Kroměříži

Netflix vypouští thriller o sériovém vrahovi, který má i českou stopu

Netflix vypouští thriller o sériovém vrahovi, který má i českou stopu

Muzikál ELA! přináší nelehký život netuctové dívky i její zářivou závodní kariéru v rytmu jazzu

Muzikál ELA! přináší nelehký život netuctové dívky i její zářivou závodní kariéru v rytmu jazzu