Magazín Elita

ČESKO SE KONEČNĚ DOČKALO NEJVĚTŠÍ BAREVNÉ BĚŽECKÉ UDÁLOSTI

ČESKO SE KONEČNĚ DOČKALO NEJVĚTŠÍ BAREVNÉ BĚŽECKÉ UDÁLOSTI

Události, které se odehrávají poprvé bávají netrpělivě očekávány, ne jinak je tomu v případě The Color Run™, který je označován jako Pět nejšťastnějších kilometrů na Zemi.

Tento jedinečný barevný závod oslavuje zdraví, pohodu, individualitu a radost s ostatními. Rozhodně to není o výkonu běhu na čas, ale především o zábavě. Je to běh při kterém jsou tisíce účastníků na každém kilometru od hlavy až k patě zasypávány různými barvami.

Kde: Praha, Výstaviště Praha / park Stromovka

Kdy: Sobota 30. 5. 2015 od 14:00 hod.

Odhaduje se, že se poslední květnovou sobotu se pražskou Stromovkou prožene až 9000 běžců. Od ledna 2012, kdy The Color Run™ vznikl, proběhlo už více než 300 závodů, kterých se zúčastnily téměř 2 miliony lidí. Barevný běh je hlavně o propojení pozitivní energie a zdravého životního stylu, a tak se v Holešovicích společně sejdou jak zkušení běžci, tak i lidé, kteří 5km trasu běží možná poprvé v životě. Všechny ale spojuje jediné – chtějí se bavit.

Šanci připojit se k závodu The Color Run™ má každý

Barevný běh je pro všechny! Přidat se může kdokoliv, kdo se zvládne dostat ze startu do cíle. Jakým způsobem, to už je na každém z účastníků. Fantazii se meze nekladou, takže se tratí můžete klidně proskákat na jedné noze.

Barevný běh není zapovězený dokonce ani maminkám a tatínkům s kočárky. Naopak, mladé rodiny jsou stejně jako všichni ostatní vítáni, a proto se mohou děti do 8 let přijít na The Color Run™ vyřádit zdarma, samozřejmě v doprovodu někoho dospělého. Podmínku pro vstup s kočárkem si organizátor akce stanovuje jen jedinou – stát se hodně pohodovým rodičem.

Doma budete muset nechat pouze čtyřnohého mazlíčka. Psi ani kočky se totiž závodu zúčastnit nemohou.

Připravit se ke startu, pozor,…

Startovné na akci lze zakoupit online na www.thecolorrun.cz nebo prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Společně s nákupem vstupenky se v obou případech účastníci ještě registrují přímo na stránkách www.thecolorrun.cz.

Speciální podmínky pro registraci platí u nezletilých účastníků závodu. Více o těchto podmínkách se dozvíte přímo na stránkách pořadatele v sekci Časté dotazy (dotaz č. 06).

Barevný běh počítá jak se zapojením individuálních závodníků, tak se startem celých týmů. Tým musí mít minimálně 4 členy. Rozdíl mezi těmito dvěma druhy startovného je mimo jiné v ceně. Kompletní ceník naleznete ZDE.

V ceně startovného je startovní balíček obsahující speciální závodní tričko The Color Run™, 2x The Color Run™ tetování, čelenku The Color Run™, tašku, balíček barev a startovní číslo. Tento set bude účastníkům rozesílán na jejich doručovací adresy po uhrazení startovného. Na místě si jej budou moci vyzvednout pouze běžci ve věku od 9 do 14 let a účastníci s doručovací adresou mimo Českou republiku.

Každý závodník v cíli získá medaili. Tímto gestem pořadatel potvrdí to, co se o závodu The Color Run™ mezi lidmi už dlouho šušká, a to, že v barevném běhu není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! Třešničkou na dortu báječného barevného dne je The Color Run™ afterparty, která je jen a pouze pro běžce, takže může zafungovat jako další motivace zúčastnit se a pětikilometrovou trasu zdolat.

Barev se účastníci bát nemusí

Barvy vybuchující při The Color Run™ jsou naprosto cool po všech směrech. Nejenže skvěle vypadají, ale jsou také čistě přírodní, tvořeny potravinářským škrobem, a tedy i zdravotně nezávadné.

Z oblečení je závodník snadno dostane, pokud bude chtít. Mnozí si barvy na tričkách budou chtít zanechat jako vzpomínku na barevný závod. V tomto případě stačí jen postříkat octem a přežehlit.

A pokud jsou přece jen věci, na kterých barvu opravdu mít nechcete, pořadatel barevného běhu myslel na všechno a na samotný běh počítá s vytvořením úschovny.

-red/The Color RunCommunication manager-

 

Fotogalerie
4354

Další články z rubriky

Nápadité karetní hry, které vám rozšíří obzory doma i na cestách

Nápadité karetní hry, které vám rozšíří obzory doma i na cestách

Vladimír Škoda - Zrcadlo času/Mirror of Time

Vladimír Škoda - Zrcadlo času/Mirror of Time

Ne stížnosti, ale nápady na zlepšení. Whistleblowingové řešení přináší firmám nečekané podněty

Ne stížnosti, ale nápady na zlepšení. Whistleblowingové řešení přináší firmám nečekané podněty

Jak splnit požadavky nové evropské směrnice o kybernetické bezpečnosti NIS2

Jak splnit požadavky nové evropské směrnice o kybernetické bezpečnosti NIS2

 

Mluvíte s dětmi o penězích? Pozor – finanční negramotnost je může dohnat v dospělosti

Mluvíte s dětmi o penězích? Pozor – finanční negramotnost je může dohnat v dospělosti

Památník Antonína Dvořáka