Magazín Elita

LESK LETOŠNÍCH OSCARŮ NA ČERVENÉM KOBERCI, POZORNOST SE UPÍNÁ KE KRÁSNÉ JULIANNE MOORE

LESK LETOŠNÍCH OSCARŮ NA ČERVENÉM KOBERCI, POZORNOST SE UPÍNÁ KE KRÁSNÉ JULIANNE MOORE

Nejprestižnější přehlídka filmových hvězd, a to před kamerou i za kamerou, nabídne ve svém 87. ročníku opět nevídanou kolekci luxusních rób a neuvěřitelně drahých šperků. Fanoušci Oscarů ale dobře vědí, že jejich oblíbené favority lépe než samotné udílení cen představí show z 300 metrů dlouhého červeného koberce.

Módní i filmoví nadšenci tu mohou posoudit, která z hvězd zazářila v záři reflektorů nejjasněji – a taky se od ní leccos zajímavého dozvědět. Pozornost se letos zaměří i na herečku Julianne Moore: charismatická zrzka patří mezi hlavní favority a je proslulá právě luxusními modely módních návrhářů, ve kterých ve svých čtyřiapadesáti zastíní mnohé mladší kolegyně.    

Julianne Moore je, Profimedia

Speciální kamery a perfektně připravení reportéři v čele s Giulianou Rancic a Ryanem Secreastem a moderátorskou dvojicí Kelly Osbourne a Ross Mathews slibují skvělou zábavnou show, kterou spolu s miliony diváků na celém světě uvidíme také u nás: Pořad E! Live from the Red Carpet (Živě z červeného koberce) vysílá televizní kanál E! v neděli 22. února od 22.30, v repríze 23. února. V České republice je kanál E! dostupný v nabídce O2 TV,  na Slovensku pak v nabídce Magio TV od T-COM.

Přehlídka krásy na červeném koberci

Právě show z červeného koberce posunulo samotné, někdy až trochu usedlé předávání Oscarů od filmového umění do kategorie módní přehlídky haute couture. A tipy na vítězku jak módních kritiků, tak filmových novinářů, se letos vzácně shodují. Vždy skvěle oblečená herečka Julianne Moore má velkou šanci proměnit svou čtvrtou oscarovou nominaci ve zlatou sošku za svůj výkon v hlavní ženské roli ve filmu Still Alice, kde hraje ženu postiženou Alzheimerovou chorobou. Čtyřiapadesátiletá herečka zraje jako víno a stárne do krásy.  Půvabná rusovláska je navíc proslulá svými elegantními, většinou černými či červenými modely vyhlášených módních návrhářů a neskrývá svou slabost pro luxusní značky. Ve skvělé formě se udržuje sportem, zejména pravidelným cvičením jógy.

Na červeném koberci uvidíme zblízka nejen zvolené módní kreace či šperky příchozích, ale díky speciální kameře ManiCam také jejich ruce a díky další speciální kameře i veškeré detaily jejich rób z 360 stupňů. Kamery E! nás letos zavedou i na několik after party po udílení samotných Oskarů a budeme moci nahlédnout, jak se celebrity baví, když z nich opadne stres po samotném předávání.

Další hvězdy, které nehasnou

Nominovanou pětici hereček za ztvárnění hlavní role doplňuje Felicity Jones (snímek Teorie všeho), Rosamund Pike (Zmizelá), Reese Withespoon (Divočina) a půvabná Marion Cotillard (Dva dny, jedna noc).  K dalším favoritům show z červeného koberce letos znovu patří nestárnoucí stálice Oscarů Mery Streep za vedlejší roli v muzikálu Čarovný les. Velkou konkurencí jí však bude půvabná kráska Keira Knightley, nominovaná ve stejné kategorii za film Kód Enigmy.

Ať už si ale cenu Americké filmové akademie odnese kterákoli z nich, je jasné, že se na slavnostní večer pečlivě připraví a vyberou si model z nejproslulejších módních domů

Atmosféru z červeného koberce lze pak zažít ještě 23. února, kdy se reprízované vstupy vysílají v průběhu celého dne.   

-red/úvodní foto:archiv televize E!

Fotogalerie
2557

Další články z rubriky

Koncept SaSaZu oslavuje 15 let, k narozeninám si nadělil  novou restauraci SaSaZu Oldtown v centru Prahy

Koncept SaSaZu oslavuje 15 let, k narozeninám si nadělil novou restauraci SaSaZu Oldtown v centru Prahy

Podzimní JazzFestBrno ozdobí Al Di Meola, Kamasi Washington, José James nebo Jiří Slavík s radikálními úpravami polky

Podzimní JazzFestBrno ozdobí Al Di Meola, Kamasi Washington, José James nebo Jiří Slavík s radikálními úpravami polky

Renomovaný fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Kroměříži

Renomovaný fotograf Jindřich Štreit vystavuje v Kroměříži

Netflix vypouští thriller o sériovém vrahovi, který má i českou stopu

Netflix vypouští thriller o sériovém vrahovi, který má i českou stopu

Muzikál ELA! přináší nelehký život netuctové dívky i její zářivou závodní kariéru v rytmu jazzu

Muzikál ELA! přináší nelehký život netuctové dívky i její zářivou závodní kariéru v rytmu jazzu