Magazín Elita

CONCEPT STORE KITCHENAID BYL OTESTOVÁN VIPKAMI

CONCEPT STORE KITCHENAID BYL OTESTOVÁN VIPKAMI

Je jen málo těch, kteří netouží po skvěle vybavené kuchyni, a to se nemusí jednat o věhlasného kuchaře.  Češi mají tendence vyhledávat to, co je spolehlivé, proto jistě uvítají, že i u nás se konečně objevil první Concept Store KitchenAid, jehož domácí spotřebiče můžeme vidět téměř v každém americkém filmu. Jako první jej vyzkoušely naše VIP osobnosti v centru Prahy.

„V téhle prodejně se cítím jako doma. Protože stejně jako tady, tak i v mé kuchyni je veškeré vybavení od firmy Potten & Pannen Staněk. Má perfektní nadčasový design a je tak kvalitní, že vydrží déle, než já. Jediná vada je, že už si nikdy nekoupíte nové, protože tohle prostě přetrvá věčně,“ sdělila své pocity na otevření nové prodejny KitchenAid Veronika Freimanová, kterou pojí s Pavlem Staňkem, prezidentem Potten & Pannen Staněk, již více jak dvacetileté přátelství.

Kvalitu těchto výrobků si uvědomuje i Hana Zagorová, která neváhala na otevření obchodu přijít i se Štefanem Margitou: „S manželem se rádi obklopujeme krásnými, ale hlavně kvalitními věcmi. Proto u nás kuchyňské spotřebiče KitchenAid mají dveře otevřené. Přesně plní funkci, kterou od přístrojů tohoto typu vyžadujeme a navíc jsou designově naprosto originální a skvostné,“ nechala se slyšet.

 

Hvězda openingu a velká kamarádka majitelů Simona Krainová nám také řekla pár slov: „Nikdy jsem moc nevařila. Dnes vařím z povinnosti k dětem, ale už jsem si zvykla :). Snažíme se vařit zdravě a jednoduše. Jsem ráda, že existují všemožné robotické pomůcky v kuchyni, které mi pomáhají se s tím poprat. Karel si už na moji kuchyni taky zvyknul :) a moc si ji pochvaluje. l v Potten & Pannen Staněk nakupuji ráda, kluci mají řadu vychytávek a mají moc hezké věci!“ 

 

Dříve se říkávalo „co Čech, to muzikant“, dnes se to v kulinářském boomu, kdy čím dál tím více lidí chce umět připravovat nejrůznější speciality, mění na „co Čech, to kuchař“. Někteří jsou dokonce oboje – jako například Hana Zagorová a Štefan Margita, kteří si společně s ostatními VIP – Lindou Bartošovou, Mahulenou Bočanovou, Veronikou Freimanovou, Marcelou Holanovou, Simonou Krainovou, Osmany Laffitou, Renatou Langmannovou, Sabinou Laurinovou, Jiřím Mádlem, Evou Pilarovou, Zdeňkem Pohlreichem, Janisem Sidovským, Emmou Smetanou, Bárou Špotákovou, Petrem Vítkem a Yemim A.D., přišli vyzkoušet přístroje KitchenAid.

Každý si mohl vybrat přístroj a práci s ním si vyzkoušet. Prodejna se v mžiku proměnila v kuchyni, ve které šlehaly, míchaly, mixovaly, rozmělňovaly a drtily připravené potraviny a zpracovávaly různá těsta právě naše VIP. Zdeněk Pohlreich mezi nimi chodil se vztyčenou hlavou, nakukoval jim pod ruce a rozdával rady, jak pracovat lépe. Tak, jak je mu to vlastní. A co si o této značce myslí? „KitchenAid znám už docela dlouho. Když si něco kupuju do své kuchyně, vybírám především podle kvality a spolehlivosti přístroje. To, že je to hezký, je jen bonus navíc,“ hodnotil spotřebiče jeden z našich nejznámějších kuchařů.

 

Jeho rady si vzal k srdci Jiří Mádl a sice velice opatrně nakrájel čerstvě upečený moučník. Se svou přítelkyní Evou Josefíkovou potřebují vybavit kuchyni, a tak přišel obhlédnout trh. A to by nebyl Jirka, aby nevtipkoval: „Práci v kuchyni miluju…můžu se na ni dívat celý hodiny.“

Vyzkoušet spotřebiče přišla také Mahulena Bočanová: „S Marínkou často pečeme koláče, buchty nebo bábovky. Marínka mi pomáhá, ale pro jistotu ji kontroluji, aby si neublížila. Tohle je super, stačí zmáčknout tlačítko a jede to samo. To bych se o Marínku nebála a klidně bych jí nechala větší prostor,“ pochvalovala si bezpečnost práce se spotřebiči Mahulena Bočanová.

  

Spousta lidí si své jídlo fotí, umisťuje na sociální sítě a chlubí se svými výtvory. K dokonalému výtvoru je ale potřeba mít kvalitní přístroje. "Spotřebiče KitchenAid, jejichž kompletní kolekci naleznete v našem prvním Evropském Concept Storu, jsou funkční a bytelné, ale rovněž jsou skvělým doplňkem, jehož nadčasový design se nezměnil od začátku století,“ chválil spotřebiče Pavel Staněk, prezident Potten & Pannen Staněk.

 

Foto: Potten & Pannen

íce informací: www.pottenpannen.cz


Fotogalerie
2704 2705 2706 2707 2708 2709

Další články z rubriky

Petr Jákl dokončuje dokument o bývalém boxerovi, kterého milovaly zástupy žen

Petr Jákl dokončuje dokument o bývalém boxerovi, kterého milovaly zástupy žen

Hanka Křížková s Naďou Konvalinkovou podpořily handicapované děti

Hanka Křížková s Naďou Konvalinkovou podpořily handicapované děti

Ve Svijanech se pivo vaří už 460 let

Ve Svijanech se pivo vaří už 460 let

Hanka Mašlíková varovala finalisty Muže roku před hejty na sociální síti. Sama s nimi má dost zkušeností

Hanka Mašlíková varovala finalisty Muže roku před hejty na sociální síti. Sama s nimi má dost zkušeností

Zpěvačku Petru Černockou poznávají i školáci. Saxana ji provází už přes 50 let

Zpěvačku Petru Černockou poznávají i školáci. Saxana ji provází už přes 50 let