Magazín Elita

MAHULENA BOČANOVÁ: „ŘEZAT BYCH DO SEBE NENECHALA!“

MAHULENA BOČANOVÁ: „ŘEZAT BYCH DO SEBE NENECHALA!“

Když má žena štěstí a i po čtyřicítce vypadá jako Mahulena Bočanová, může si hlasitě zatleskat. Krásné, pevné a husté vlasy, obličej téměř bez vrásek a jiných nerovností či vad. O postavě ani nemluvě. Z velké části za to mohou geny, ale i těm je třeba pomoci a nenechat veškerou práci a důvěru na nich. Než pak hledat plastického chirurga, je lepší se o sebe starat preventivně.

Mahulena Bočanová na sobě začala pozorovat první vrásky na čele asi před třemi lety. Aby to skončilo jen pár vráskami na čele, rozhodla se, že začne více času věnovat prevenci. „Mnohem sympatičtější než skalpel mi jsou neinvazivní metody. Pomáhají oddálit stárnutí pleti, ale váš obličej zůstává pořád váš a nevypadáte jako všechny ty paní v argentinských telenovelách. Řezat bych do sebe nedala, to je na mě moc. Nikdy neříkej nikdy, ale u sebe si opravdu zákroky plastické chirurgie nedokážu představit,“ slibuje z křesla kliniky estetické medicíny Petra Clinic, zatímco jí majitelka kliniky Petra Řehořková provádí neinvazivní lifting obličeje, krku a dekoltu. „Mahulena je jako klientka velmi pohodová a poslušná a to se pak zrcadlí ve výsledcích, kterých dosahuje. Jsme obě plné energie a elánu a vzájemně se nabíjíme a příjemně si povídáme o běžných ženských tématech,“ opěvuje pravidelná setkání Petra Řehořková. Po tomto ošetření podstoupila Mahulena ještě neinvazivní radiofrekvenční liposukci bříška.

Mahulena měla to štěstí, že se o svou pleť mohla začít starat až těsně po čtyřicítce, protože předtím to vůbec neměla zapotřebí. „Začínám pomalu, ale jistě. Ale jak se říká: starého kozla novým kouskům nenaučíš. Nejsem ten typ, který se denně maže a o svou pokožku nějak zvlášť dbá. Takhle se nechávám hýčkat jenom tady, a to maximálně jednou týdně,“ přiznává herečka a moderátorka, kterou v současné době nejvíce zaměstnává divadlo a natáčení VIP zpráv. Dokonce prozradila, že od dubna bude natáčet nový seriál a v září ji uvidíme v další premiéře, a to v hlavní roli po boku Lukáše Vaculíka.

Mahulena Bočanová denně hraje v divadle, často točí v parukách a kadeřníci jí před každým natáčením VIP zpráv vlasy foukají, tupírují, přičemž nešetří laky a gely. Její nepřehlédnutelná hříva je tak denně vystavována vlivům, které vlasům vůbec neprospívají. „Moje vlasy dostávají šíleně zabrat a každá pomoc je tím pádem pro mé vlasy nutná,“ přiznává Mahulena, která se o své vlasy právem bojí, a proto navštěvuje Petra Clinic a absolvuje vlasovou mezoterapii, která dodá potřebné látky a vlasy vyživí. „Jedná se o velmi silnou kůru pro růst vlasů, jejich výživu a pro perfektní regeneraci pokožky hlavy,“ vysvětluje Petra Řehořková.

Mahuleny dcera Marínka po mamince husté havraní vlasy nezdědila. „Bočani jsou indiáni. Marínka je Mrázovka. Má jemňounké vlásky po tatínkovi. Až do šesti let jsem ji stříhala na ježečka a moc jí to pomohlo. Teď má vlásky krásný,“ říká hrdě Mahulena.

Její pleti i vlasům prospívá i to, že již nějakou dobu nebydlí v centru velkoměsta, nýbrž na “venkově“, kde je spousta čerstvého vzduchu. „Život na vesnici je velmi příjemný a bezpečný, každý ví všechno a vidí všechno. Žijeme tu s Marínkou samy, ale určitě se nebojíme.  Kdyby nám někdo vlezl na pozemek, Umberto by ho zahnal a případný zloděj by si to po druhé jistě rozmyslel,“ straší lupiče Mahulena.

Foto: Petra Clinic

Fotogalerie
3757 3758 3759

Další články z rubriky

Petr Sepeši, ten kluk, co krev měl dravou...

Petr Sepeši, ten kluk, co krev měl dravou...

Jožka Šmukař má brněnské veletrhy rád

Jožka Šmukař má brněnské veletrhy rád

 

Motorkáři podpoří Nedoklubko!  Harley-Davidson Praha pro Nedoklubko Challenge letos již po šesté

Motorkáři podpoří Nedoklubko! Harley-Davidson Praha pro Nedoklubko Challenge letos již po šesté

Psí den s Prahou 13 si vybudoval své nezastupitelné postavení

Psí den s Prahou 13 si vybudoval své nezastupitelné postavení

Chceme, aby bylo jasné, že náš Žár stále trvá, říká Karel Šůcha

Chceme, aby bylo jasné, že náš Žár stále trvá, říká Karel Šůcha

Na vlně audioknih