Magazín Elita

MOTOSALON V PLNÉ SESTAVĚ STARTUJE 6.3.

MOTOSALON V PLNÉ SESTAVĚ STARTUJE 6.3.

Tradiční veletrh Motosalon zahajuje motoskářskou sezonu – na co se můžete těšit?

Svou účast na Motosalonu v Brně potvrdily téměř všechny na tuzemském trhu významné motocyklové značky. Nebude chybět největší světový producent Honda, Yamaha, Harley-Davidson, BMW, Triumph, Aprilia, Moto Guzzi, Kawasaki, Suzuki, Kymco, KTM, Royal-Enfield, Jawa, Peugeot a další. V expozici čtyřkolek budou značky Arctic Cat, TGB, Can-Am nebo Outlander. Na stáncích v sekci příslušenství a motooblečení se mohou návštěvníci těšit například na značky Arai, Dainese, Nolan, Rizoma, LS2, Schuberth helmets, Shark, Shoei, Modeka, Datatag nebo čeští výrobci PSÍ Hubík, Restless, TOKOZ.


Novinka letošního ročníku – ochutnávka přestaveb

Součástí výstavy bude letos poprvé i samostatná expozice vybraných přestaveb ze světových soutěží pod názvem Custom Culture. Letošní počin bude ochutnávkou pro rok 2015, kdy dostanou přestavby na Motosalonu výrazně větší prostor.

Pátek na Motosalonu bude dnem pro začínající jezdce

Páteční den bude na Motosalonu bude dnem pro začínající jezdce - Teenager day. Návštěvníci se budou moci seznámit s technikou správné jízdy na motocyklu u Bezpečně na motorce. Nebude chybět instruktáž pro spolujezdce nebo simulace nehody a následný rozbor dopravních nehod motorkářů. Navíc bude v tento den vstupné pro studenty za 100Kč!!!

Zahájení plné hvězd z řad profíků i známých tváří

Samotné zahájení Motosalonu proběhne ve čtvrtek ve 13:00 odhalením nové motorky Karla Abrahama pro nadcházející sezónu MotoGP za účasti kaskadéra a testovacího jezdce Pepy Sršně a známých tváří, které jezdí na motorkách. Mezi nimi budou například herci Pavel Liška a Jan Révai, kteří loni absolvovali cestu na motocyklech na Kavkaz, Dalibor Gondík nebo moderátorky Linda Finková a Eva Decastelo.

Doprovodný program v režii kaskadérů z Crazy Day

O hlavní doprovodný program se postará kaskadérská skupina Crazy Day. Návštěvníci se mohou těšit na kaskadérskou show na motocyklech i čtyřkolkách včetně unikátních synchronizovaných jízd, triky na skútrech, trialovém motocyklu nebo kolech BMX. Vrcholným číslem pak budou jízdy v Globusu smrti. Součástí vystoupení bude módní přehlídka motocyklového oblečení a doplňků a vystoupení dvou hudebních skupin. Celý program budou moderovat herci z pořadu Na stojáka. Kaskadéři mají připravený i speciální program pro děti v maskách Supermana, Batmana nebo Pata a Mata.

Automotodrom Brno povozí děti na minibikách

Děti se budou moci na Motosalonu svézt i na minibikách na speciální dráze v pavilonu P. Bude jim zapůjčeno i kompletní bezpečnostní vybavení. Na stánku Automotodromu proběhne také autogramiáda jezdce Karla Haniky, návštěvníci se budou moci seznámit s Motoškolou Sport nebo vyfotit s krásnými „maximkami“ – hosteskami časopisu Maxim.

Foto: archív Motosalonu

Text: Dita Brančíková

Fotogalerie
3760

Vánoční Holešovická tržnice