Magazín Elita

ICE WATCH CUP NAPROSTO POHLTIL MLADÉ HERCE!

ICE WATCH CUP NAPROSTO POHLTIL MLADÉ HERCE!

Účastníci ICE WATCH capu vůbec neměli tušení, do čeho jdou! Mladí herci bojovali se skutečným nasazením. A kdože si troufnul jít do neznáma a vstoupil do Music Clubu Zlatý Strom: Berenika Kohoutová, Nikol Kouklová, Míša Sejnová, Lenka Zahradnická, Karel Heřmánek ml. a Radúz Mácha. Odvážlivci soutěžili ve třech disciplínách, které prověřily jejich odhodlanost, rychlost a kreativitu.

Při plnění první disciplíny svou rychlostí překvapila Berenika Kohoutová, která se bez ostychu začala prohrabávat akváriem plným ledových kostek, jakoby ji mráz vůbec netrápil. Mrazuvzdorné hodinky ICE WATCH z nádoby vytáhla, seřídila a umístila na ruku za pár vteřin. „Mám pouze jedny hodinky. Je to naprostý oldschool a zatáhla jsem je jednomu kamarádovi a od té doby se mu vyhýbám, abych mu je nemusela vracet! Na čas se koukám často a vždycky zjistím, že nestíhám,“ červenala se Berenika Kohoutová a mnula si mrazem zrudlé dlaně, na kterých se jí vyjímaly hodinky, kvůli kterým snad už nebude chodit pozdě. Za účast ve hře je totiž dostali všichni soutěžící.

V druhé disciplíně pili všichni soutěžící najednou z velké nádoby pomocí dlouhých brček nealkoholický drink. Měli na to 60 vteřin. Jejich úkol byl jasný a vůbec nebyl tak jednoduchý, jak se mohlo na první pohled zdát: vypít za tuto dobu co nejvíce ledem proloženého nápoje. Neustále se ze sajícího davu ozývalo: „To je ledovýýý,“ „já už nemůžu,“ „před chvíli jsem měl žízeň, ale tu už asi nikdy mít nebudu,“ a podobné nářky. Obecně by se dalo říci, že toho hodinky umístěné v ledu vydržely v obou disciplínách mnohem více, než přítomné VIP.

 

Finální disciplína byla pro všechny asi největším překvapením pro soutěžící. Dokonce se při ní některým valilo horko do tváří, především pánům, a to když na židli usedla krásná mladá dívka s odhaleným hrudníkem a svalnatý muž, s odhaleným svalnatým tělem. Úkolem soutěžících bylo namalovat na záda „živého plátna“ co nejvěrnější podobu hodinek, o kterých celý ICE WATCH Cup byl. Ženám bylo přiděleno mužské plátno a mladým pánům nabídla k malbě svá záda krásná Eliška.

 

Radúz Mácha maloval jako první a zvolil velmi zákeřnou taktiku. Karlovi Heřmánkovi ml. nenechal na zádech skoro žádný prostor pro tvorbu: „On je Karel dolňák, tak jsem mu nechal tady dole kousek místečka,“ řekl poté, co pomaloval slečně hodinkami celá záda, která vyzdobil kromě hodinkami i srdíčky. Karel Heřmánek ml. to se smíchem komentoval: „Musí se nechat, že Radúz byl vždycky dobrej kolega. Musí se mu nechat, že má moc pěknej styl, takovej rozšvihlej,“ a přemýšlel, kam hodinky namaluje on. Ženská část soutěžící party si malování rovněž užívala, což je patrné i z fotografií.

Nejkrásnější hodinky však zvládla namalovat Lenka Zahradnická, což jí zajistilo hlavní výhru v podobě hodinek z nejluxusnější řady, kterou ICE WATCH nabízí. „Jsem hodně soutěživá, a tak jsem si na začátku řekla, že musím hodinky vyhrát za každou cenu. První a zároveň poslední hodinky jsem dostala někdy kolem devátého roku života od rodičů, každopádně tenkrát jsem měla obrovskou radost, protože, kdo měl hodinky, mohl se směle řadit vedle dospělých. Pamatuju si, že jsem je odmítala sundávat. No a od té doby jsem vlastně žádné neměla, až teď tyhle,“ zavzpomínala s blaženým úsměvem šampionka ICE WATCH Cupu Lenka Zahradnická a se skvělou náladou odcházela ze Zlatého stromu na představení.

Fotogalerie
3771 3772

Další články z rubriky

Ježíškovi pomáhá řada známých tváří a Hanka Kynychová je tradičně mezi nimi!

Ježíškovi pomáhá řada známých tváří a Hanka Kynychová je tradičně mezi nimi!

Michal David pokřtil pokračování multiplatinového alba FUNKY

Michal David pokřtil pokračování multiplatinového alba FUNKY

Hanka Kynychová má skvělý koncept, jak rozhýbat děti z dětských domovů

Hanka Kynychová má skvělý koncept, jak rozhýbat děti z dětských domovů

Halina radí, jak nejlépe na rande...!

Halina radí, jak nejlépe na rande...!

Saskia Burešová zahájila mini výstavu betlémů, kterou si můžete prohlédnout kdykoli

Saskia Burešová zahájila mini výstavu betlémů, kterou si můžete prohlédnout kdykoli

Vánoční Holešovická tržnice