Magazín Elita

PLUS PRO VÁS OD NESTLÉ: PORTÁL S PLUSEM PRO VYVÁŽENÝ ŽIVOTNÍ STYL

PLUS PRO VÁS OD NESTLÉ: PORTÁL S PLUSEM PRO VYVÁŽENÝ ŽIVOTNÍ STYL

Dnešní hektická doba vyváženému životnímu stylu příliš neprospívá. Ráno sotva zhltneme pár soust, oběd v pětiminutovce, která nám náhodou zbude, a komu by se chtělo večer vařit? A přitom bychom rádi žili zdravě. Ale jak na to? Odpovědi na tyto otázky najdete na webu Plus pro Vás od Nestlé www.plusprovas.cz.

Společnosti Nestlé na vyváženém a hodnotném způsobu života svých spotřebitelů záleží. Proto dbá na kvalitu svých výrobků, kterými mnohým z nás ulehčuje život. Ale kvalitní výrobky, přísná kontrola produktů a jejich inovace podle nových poznatků v oblasti kvality a výživy jsou jenom nezbytný základ. Proto se Nestlé rozhodlo podpořit vyvážený životní styl pomocí lifestylového portálu Plus pro Vás.

Díky Plus pro Vás se uživatelé rychle zorientují nejen ve výživových hodnotách výrobků Nestlé, ale na jednom místě najdou také užitečné informace o vyváženém životním stylu vůbec. Nyní navíc v novém, ještě lepším provedení.

Třemi novými pilíři stránek je právě výživa, pohyb a vyvážený životní styl. A protože pilíře jsou určeny k podpoře, zdaleka to není vše! Uživatelé si tu spočítají své BMI, které napoví, zda mají optimální váhu. Za pomoci aplikace Víte, co jíte? zjistí, jestli ve stravě nechybí důležité živiny. Aplikace Plus kolem Vás usnadní hledání nápadů na sportovní aktivity nebo dodá tipy na výlety v okolí. Navíc je aplikace Plus kolem Vás tvořena uživateli samotnými, takže se můžou vzájemně podělit o zajímavá místa, která stojí za to navštívit.  Na své si tu přijdou doslova všichni, od těch nejmenších až po seniory nebo i rodiny se čtyřnohým miláčkem. Maminkám Plus pro Vás poradí, co připravit nejen jako chutnou večeři díky sekci Recepty na týden.

Úplnou novinkou je aplikace Nutriční kompas®, která zábavnou formou a grafikou, pomůže porozumět nutričním hodnotám na obalech a zlepší orientaci při výběru a nákupu všech potravin. Každý, kdo aplikací projde až do konce, získá certifikát o úspěšném dokončení.

Na své si přijdou i techničtější typy. Na Plus pro Vás se totiž dozví jak se co vyrábí a jak se to vlastně má s některými mýty, které kolem dehydratovaných potravin, kávy, bujónů a dalších výrobků často kolují.

V Nestlé věří, že má smysl ostatním pomáhat. Proto se na tvorbě webu mohou podílet i sami návštěvníci, kteří mohou psát na Plus pro Vás vlastní články. Ty, které redakce zveřejní, budou odměněny. Odměnu může získat i ten, kdo má hravého ducha a bude si chtít zasoutěžit.

Letos v září Nestlé podpoří pohybové aktivity svých uživatelů a to v rámci akce Měsíc naplno od Nestlé. Celá tisícovka spotřebitelů dostane šanci zdarma sportovat celý měsíc listopad. O podrobnostech vás budeme na stránkách magazínu včas informovat.

Více o projektu na www.plusprovas.cz.

Zdroj: Nestlé, FleishmanHillard


Další články z rubriky

Zákazníci ve Vimperku si nyní mohou nakoupit ve dne i v noci

Zákazníci ve Vimperku si nyní mohou nakoupit ve dne i v noci

Přemýšlíte nad vánočními dárky? Darujte svým blízkým zdraví nebo zábavu

Přemýšlíte nad vánočními dárky? Darujte svým blízkým zdraví nebo zábavu

Dojde k modernizaci airbusů vládní letky?

Dojde k modernizaci airbusů vládní letky?

Šmoulové se loučí s Brnem i celou Českou republikou

Šmoulové se loučí s Brnem i celou Českou republikou

Pozor na nekalé praktiky. Naletět můžete i ve fotovoltaice

Pozor na nekalé praktiky. Naletět můžete i ve fotovoltaice

Vánoční Holešovická tržnice