Dvoje nová sluchátka od Sony spojují moderní městskou eleganci s bohatým, kvalitním zvukem. MDR V55 a MDR-ZX600 se výborně hodí pro použití s vaším MP3 přehrávačem a potěší každého milovníka hudby, kterému kromě zvuku záleží i na skvělém designu. Oba modely mají kompaktní konstrukci s otočnými ušníky, které umožňují složení na plocho, aby nezabírala mnoho místa.
Sluchátka MDR-V55
Z klubů do ulic: ať jste kdekoliv, předveďte svůj styl pomocí barevných "DJ-ovských" sluchátek MDR-V55 (viz. foto). Uzavřená konstrukce s pohodlnými polštářky dobře sedí na uších a zajišťuje výbornou zvukovou izolaci. Otočné ušníky nabízejí potřebnou flexibilitu, když mixujete hudbu pro taneční parket.
Sluchátka MDR-ZX600
Příjemně lehká a pohodlná sluchátka MDR-ZX600 dodají výrazně osobitý styl vašemu každodennímu dojíždění do práce nebo do školy. Klasický vzhled ozvláštňují kovové akcenty a barevný kroužek sladěný s plochou, nezamotávající se šňůrou.
Nové modely sluchátek budou k dostání od května 2012.
Zdroj: ConPro, s.r.o.