Magazín Elita

LIBUŠKA VOJTKOVÁ NAKUPOVALA VÁNOČNÍ DÁRKY

LIBUŠKA VOJTKOVÁ NAKUPOVALA VÁNOČNÍ DÁRKY

Vánoce se kvapem blíží, a tak se většina z nás vrhá na nákupy vánočních dárků. Libuška Vojtková nerada nakupuje dárky na poslední chvíli, zastihli jsme ji v pravé nakupovací mánii. "Asi to bude znít divně, ale mně jde nejlíp nakupování pro sebe a Matýska," přiznala oblíbená tanečnice. "Jakmile mám koupit dárek pro druhé, vždycky je s tím potíž. Moc řeším, čím opravdu udělám radost, aby to těm lidem pak neleželo doma, ale ty dárky byly k užitku."

Libuška prozradila, že sice nemá ráda praktické dárky, na druhou stranu ví, že spojení příjemného s užitečným je ideální. Jako člověk časově vytížený, preferuje nákupy v obchodních centrech, kde může nakoupit všem najednou. I proto uvítala otevření OC v Říčanech, kde žije se svým přítelem Ivanem Blayerem a synem Matyášem. Nakonec tam ale nakoupila jenom pro sebe. Libuška nejdříve nakoupila oblečení a kabelku v Mayo Chix, pak se vrhla na další butiky.
"Koupila jsem si neskutečný australský boty UGG z ovčí kůže. V zimě potřebuji teplo na nohy, jinak se prostě nezahřeju," prozrazuje usměvavá tanečnice. V butiku Adorio ji zaujaly nejen boty, ale i sexy prádlo. "To je dárek pro Ivana, ne pro mě," směje se Libuška Vojtková a dodává, že spolu stráví první vánoce. Pak se svěří, že první dárek pro Ivana - přívěšek v podobě kotvy, se objevil tak nějak sám. Nijak tenhle dárek nevymýšlela, prostě věděla, že pro chlapa, co tráví tolik času na jachtě na moři, je kotva tím pravým dárkem.

hv

Foto: archiv OC Říčany

Fotogalerie
1081 1082

Další články z rubriky

Tisíce běžců zdolaly letošní Vltava Run ve velkém stylu

Tisíce běžců zdolaly letošní Vltava Run ve velkém stylu

S láskou k pejskům – každá stovka dobrá

S láskou k pejskům – každá stovka dobrá

Tibeťané mají odlišný genofond

Tibeťané mají odlišný genofond

Vystrčil zahájil ve Valdštejnské zahradě fotografickou výstavu ČTK Válečné okamžiky

Vystrčil zahájil ve Valdštejnské zahradě fotografickou výstavu ČTK Válečné okamžiky

Zemřel Jiří Bartoška, herec, jenž se zapsal do srdcí mnoha lidí

Zemřel Jiří Bartoška, herec, jenž se zapsal do srdcí mnoha lidí

Psí den

PURE fest