Magazín Elita

VYHRAJTE RANDE S PANNOU MARIÍ

VYHRAJTE RANDE S PANNOU MARIÍ

Londýn 5. prosince (PROTEXT/PRNewswire) - BeautifulPeople.com - komunita určená výhradně pro nejhezčí lidi - nabízí možnost vyhrát rande s Josefem a Pannou Marií. Tato webová stránka nabízí svým členům i nečlenům možnost vydražit večer s Heather nebo Dorionem, kteří jsou u příležitosti nynějších svátků vyfotografováni na hlavní straně portálu.*

Generální ředitel Greg Hodge, řekl: "Pro dobro všech nezadaných mužů a žen jsme požádali naše krásné členy, Heather a Doriona, modelku a herce, aby si daly rande s nejvýše přihazujícím. Veškerý zisk bude poskytnut nadaci Christian Aid.

"K tomu, abyste měli šanci vyhrát, nemusíte být členem. Nejvyšší nabídka může být od lidí, které bychom do naší komunity nikdy nepřijali, ale přesto si myslíme, že krása by měla být v tomto svátečním období pro každého."

Heather, 25, říká: "Hrát Pannu Marii byla legrace a jsem velmi šťastná, že jsem u toho mohla být. Bylo to krásné a navíc moc hezky udělané. Pokud mohu jít na rande a pomoci tak získat peníze na dobrou věc, je to pro mě velká čest. A pokud se z něj vyklube šarmantní princ, pak to bude ještě dokonalejší!"

Dorion, 23, říká: "Byl jsem nadšený, když mě požádali, abych si zahrál Josefa. Nemohu se dočkat, až se setkám s vítězkou. Bude to určitě skvělá holka, když si troufne jít na rande s Ježíšovým otčímem."

Pokud chcete mít příležitost jít na rande s Heather nebo Dorionem, navštivte webové stránky http://www.BeautifulPeople.com, kde můžete přihazovat prostřednictvím přímého odkazu na aukční stránku na Ebay. Vítězové budou vyhlášeni 5. ledna a rande se uskuteční na začátku roku 2012.

BeautifulPeople.com má na celém světě 730 tisíc členů a od svého spuštění v roce 2009 portál odmítl více než 5,6 miliónu uchazečů.

Stávající členové naší komunity hlasují o nových zájemcích z řad opačného pohlaví. V současné době se do naší komunity dostane jeden ze sedmi přihlášených uchazečů.

Nejúspěšnějšími uchazeči jsou Francouzi, Dánové, Brazilci a Američané, zatímco Britové, Poláci a Němci jsou nejčastěji odmítáni.

Greg Hodge vysvětluje: "Věříme, že se dobro vyplácí. Vybrali jsme si nadaci Christian Aid, protože tato nadace pomáhá všem, bez ohledu na jejich vyznání. BeautifulPeople.com oslavuje krásu v každé kultuře, každé etnické skupině a ve všech místech světa. Krása je apolitická a skvěle se tak k této nadaci hodí."

*Nativní fotografie pořídil uznávaný fotograf Nicolaas de Bruin.

BeautifulPeople.com najdete na webu http://www.BeautifulPeople.com

Zdroj: BeautifulPeople.com

(Fotografie: http://photos.prnewswire.com/prnh/20111205/LA14965)


Další články z rubriky

Pääsiäinen – Velikonoce na finský způsob

Pääsiäinen – Velikonoce na finský způsob

Talentovaný zpěvák David Pet pokřtil nový videoklip. Kmotrou mu byla Lucie Vondráčková

Talentovaný zpěvák David Pet pokřtil nový videoklip. Kmotrou mu byla Lucie Vondráčková

Herec Zdeněk Žák se v roli poradce se osvědčil

Herec Zdeněk Žák se v roli poradce se osvědčil

Tomáš Magnusek se cítí unavený a půjdu do penze…

Tomáš Magnusek se cítí unavený a půjdu do penze…

Na premiéru komedie Presidenti dorazili skuteční kandidáti Babiš a Diviš

Na premiéru komedie Presidenti dorazili skuteční kandidáti Babiš a Diviš

Koncert pro život