Magazín Elita

MARTIN DEJDAR SE KONEČNĚ TĚŠÍ NA HOLENÍ A MARKÉTA HRUBEŠOVÁ UŽ VÍ, O CO SI NAPÍŠE JEŽÍŠKOVI

MARTIN DEJDAR SE KONEČNĚ TĚŠÍ NA HOLENÍ A MARKÉTA HRUBEŠOVÁ UŽ VÍ, O CO SI NAPÍŠE JEŽÍŠKOVI

Herci a moderátoři Martin Dejdar a Markéta Hrubešová slavnostně představili technologické novinky pro muže a do domácnosti společně se šéfkuchařem  Zdeňkem Pohlreichem. Martin Dejdar se na prezentaci pánských holicích strojků Braun Series 3 svěřil, že holení zrovna nepatří mezi jeho oblíbené činnosti. Protože se často objevuje v televizi, předpokladem je hladce a dokonale oholená tvář celkem zásadní.

Toto snažení mu stoprocentně ulehčí holicí strojek, nekompromisní k vousům, k jeho obzvlášť, ale zároveň jemný k pokožce. „Právě strojky řady Braun Series 3 moje potřeby perfektně splňují,“ doporučil na akci novinku oblíbený a známý herec.

Pro všechny, kteří uvažují o výměně či koupi nového strojku, uvádí firma Braun pár technických vlastností tohoto jedinečného typu, který splňuje vysoké nároky na holení a příznivou cenu.

Strojky řady Braun Series 3 jsou vybaveny systémem Triple Action FreeFloatTM, trojitým plovoucím holicím systémem s vylepšeným výkonem pro oholení i několikadenního strniště a poskytují skutečný komfort při holení. Mužům nabídnou úžasný pocit z pohodlného a kvalitního oholení a zajistí až o 30 procent nižší podráždění pleti v oblasti krku než přední rotační systémy, které obsahují změkčovače pokožky. Modely Braun Series 3-340 a 3-380 jsou také jedinými holicími strojky od Brauna, které mohou být používány k mokrému holení s použitím pěny nebo gelu. Všechny strojky řady Series 3 jsou vybaveny novou planžetou SensoFoilTM, která zajistí nejúčinnější oholení co nejblíže pokožce a trojfázovým holicím systémem s dvojitou folií a vestavěným středním břitem pro postupné, ještě hladší oholení. Čištění, dobíjení a promazání strojků zajistí praktický inteligentní systém Clean & RenewTM, pyšní se jím model 3-390cc.

To, že holicí strojky Braun patří na vrchol, je zřejmé. Kvalita a špičkové výkony jsou nyní navíc mediálně podpořeny i známou tváří ze světa sportu, trenérem fotbalového týmu Real Madrid José Mourinho. Spojení není jen tak náhodné, vždyť obě ikony jsou jedničkami ve svém oboru. Proto je jejich spojení tak skvělé, zaznělo z úst Martina Dejdara v krásných prostorách restaurace v centru Prahy. Na vlastní kůži si na závěr stále velice vytížený herec s nadšením vyzkoušel suché oholení za asistence herecké kolegyně Markéty Hrubešové. Za svůj život doposud vystřídal několik strojků různých značek, s větším či menším úspěchem. Nyní je rozhodnuto! Nový Braun splní jeho požadavky na rychlost super oholení i několikrát denně, které už pro něj konečně nebude útrpné.

Prezentaci holicích strojků tento týden předcházelo představení další novinky značky Braun, předního výrobce elektrických spotřebičů. Speciální host známý a osobitý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a herečka Markéta Hrubešová umožnili poznat blíže atraktivní výrobek do kuchyně, bezdrátový ruční ponorný mixér Braun Multiquick 7, který zajistí snadnou přípravu pokrmů.

Mimořádně elegantní přístroj poskytne uživateli naprostou volnost při vaření nebo přípravě studeného občerstvení a nápojů. Díky ergonomicky tvarované rukojeti, možnosti snadného ovládání jednou rukou a nabídce sekacího příslušenství se vaření může stát zábavou i pro zaryté nekuchaře. Skvěle se hodí pro přípravu polévek, omáček, dipů, koktejlů, majonéz nebo k sekání bylinek, masa, sýru a ořechů apod. Ocení ho také maminky, které často připravují dětská jídla.

„Mám rád všechny šikovné kuchyňské pomocníky, které přípravu pokrmů usnadní a dopřejí nám v kuchyni volnost. Pokud jsou ještě navíc takto multifunkční, jako je Braun Multiquick 7, není co řešit. Doporučit ho mohu všem,“ nadšeně říká Zdeněk Pohlreich.

Markéta Hrubešová, která provázela tuto část prezentace, se vyjádřila, že ruční ponorný (drátový) mixér používá často. Vždy to však stojí dost času, odbíhání od samotného mixování a příprava ingrediencí předem,... „Nyní toto naštěstí odpadá, mixér lze použít rovnou při vaření nebo klidně venku na letní party, když připravuji dceři a jejím kamarádkám oblíbené koktejly,“ doplňuje Markéta Hrubešová.

Hosté ochutnali přímo na místě připravené voňavé pokrmy z masa, zeleniny, ovoce. Nám nejvíce chutnala mňamka z krevet, velká inspirace.

Více na webových stránkách www.braun.com/cz.

-eso-

Zdroj: Cook Communications

Fotogalerie
977

Další články z rubriky

Jákl stále pracuje na Žižkovi, ale produkuje i filmy s Bobem Dylanem, Georgem Clooneym a příběh o americké vražedkyni

Jákl stále pracuje na Žižkovi, ale produkuje i filmy s Bobem Dylanem, Georgem Clooneym a příběh o americké vražedkyni

Zdeněk Godla dostal životní roli! Zahraje si ve filmu Tomáše Magnuska BASTARDI 4

Zdeněk Godla dostal životní roli! Zahraje si ve filmu Tomáše Magnuska BASTARDI 4

 

Jaroslav Svěcený vydává své narozeninové dvojalbum WAY OF LIFE

Jaroslav Svěcený vydává své narozeninové dvojalbum WAY OF LIFE

Přání Ježíškovi, se už točí, bohužel bez Jiřího Bartošky

Přání Ježíškovi, se už točí, bohužel bez Jiřího Bartošky

Marek Ztracený nazpíval song k filmu Gump – pes, který naučil lidi žít

Marek Ztracený nazpíval song k filmu Gump – pes, který naučil lidi žít

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM