Magazín Elita

Adopce

Prožíváme-li, v jakémkoli podání ve snu adopci, je evidentní, že je naše hlava zaměstnaná neustálým rozvažováním. Je jisté, že nás čekají nově přicházející starosti, které se už nyní dají tušit, vnímáme jisté signály, ale ještě si nechceme připustit, že bude nutné řešit některé záležitosti.

Traduje se, že býti ve snu adoptován/a, že se blíží procitnutí a lehké rozčarování. U mužů je pravděpodobné, že je čeká úspěšné podnikání. To u nezadaných žen může naznačovat potvrzení vztahu.
Adoptovat dítě varuje před unáhleností, především bychom se neměli vrhat do významných změn, jako je třeba změna bydliště. Obecně se doporučuje si prověřit veškeré možnosti, které přímo se stěhováním souvisí.  

Pozorujeme-li ve sni či vidíme adoptované dítě budeme potřebovat podporu z okolí, které se nám dostane spíše od cizích lidí nežli od těch, od kterých to čekáme či na ně přímo spoléháme. Soustavná péče o adoptované dítě je varovným symbolem, který upozorňuje na ochablou zdravotní kondici. Ve starých snářích dokonce varoval před cestováním, protože se může na cestách projevit nemoc nebo nám mohou ublížit zlí lidé.

-lz-