Magazín Elita

TABLETY, KTERÉ PŘINÁŠEJÍ ZCELA NOVÝ ROZMĚR PRANÍ

TABLETY, KTERÉ PŘINÁŠEJÍ ZCELA NOVÝ ROZMĚR PRANÍ

Persil Active Tabs nabízejí dokonalé odstranění skvrn a jednoduché dávkování. Dokonce i tak běžná činnost, jako je praní prádla nám dnes nabízí možnost volby. Můžeme si vybrat, jakým způsobem a v jakém pracím prostředku budeme prát. Doteď však byla zvolení typu otázkou kompromisů. Nejčastěji jsme musela volit mezi prací silou, cenou, rozpustností a dalšími aspekty.

Nyní už nemusíte ze svých požadavků slevovat. Společnost Henkel ČR totiž právě představuje revoluční řešení v podobě nových tablet Persil Active Tabs, které jsou na našem trhu zcela unikátním produktem. Prací prostředek Persil Active Tabs využívá pro odstraňování skvrn osvědčenou sílu známých pracích prášků Persil, a přitom se představuje v nové formě kompaktních, praktických tablet.
Persil Active Tabs poprvé spojují praktičnost a perfektní účinek ve formě předem dávkovaných tablet. Spotřebitelům se tak nabízí dokonalá čistota a velmi jednoduché dávkování. Díky novému silnějšímu složení jsou Persil Active Tabs koncentrovanější než prací prášek a silnější než ostatní předem dávkované formy pracích prostředků. Dvoufázové tablety odstraňují odolné skvrny a dokonale vyperou veškeré vaše prádlo.
Složení tablet
Tablety Persil Active Tabs jsou k dostání jak v běžné variantě, tak ve variantě pro barevné prádlo a představují dokonalé řešení pro všechny, kdo hledají praktický a kvalitní výrobek. Tablety se skládají ze dvou částí. Bílá polovina obsahuje silné aktivní složky a povrchově aktivní látky. Jde o tenzidy, které pronikají hluboko do vlákna, kde bojují zejména s mastnou špínou. Druhá, modrá část tablet je určena pro další fázi pracího procesu a obsahuje bělicí přísady pro dokonalé odstranění skvrn. Tablety na barevné prádlo se barevně liší. Druhá polovina tablet je v tomto případě růžová a obsahuje látky pro ustálení barev, které zajistí, že barva vašeho prádla zůstane nádherně zářivá.
Kombinované složení pracích tablet obsahuje vysoce výkonné enzymy, které jsou stejně účinné na skvrny s obsahem bílkovin, škrobů i cukru. Bělicí přísady si zase poradí se skvrnami od čaje,
borůvkového džusu, kávy a trávy, se kterými občas bojuje snad každý. Optické zjasňovače zajistí, že vaše oblečení nezíská našedlý nádech a bude zářivě bílé. Všechny tyto aktivní přísady začínají působit bezprostředně po zahájení pracího cyklu, takže účinnost praní je zcela optimální.
Jak se tablety Persil Active Tabs používají?
Snazší už to být nemůže. Stačí roztrhnout fólii a při každém praní vložit do pračky dvě tablety. Výsledek bude optimální – dokonale odstraněné skvrny, zářivá bílá a jasné barvy. Pokud tablety umístíte do zásobníku na prací prášek, dosáhnete optimálního rozpuštění pracího prostředku již při zahájení pracího cyklu. Můžete je vložit i přímo do bubnu pračky, ale měli byste tak učinit ještě dřív, než do něj umístíte prádlo, aby se tablety rozpustily hned, jak se do
pračky napustí voda. Jen tak dosáhnete maximálního pracího účinku. Tablety působí velice rychle a rozpouštějí se během 30 vteřin, takže se aktivují již od začátku pracího cyklu. Forma tablet navíc vyhovuje požadavkům trvalé udržitelnosti, jelikož produkuje méně odpadů z obalových materiálů.
Moderní design
Jistě oceníte i moderní vzhled tablet Persil Active Tabs. Balení je kompaktní, takže odpadá nošení objemných balení s práškem či lahví s gelem. Navíc se krabička s tabletami dobře ukládá i v těsném prostoru kuchyňské linky či koupelnové skříňky. Malé, šikovné krabičky ve dvou velikostech mají znovu uzavíratelné víko a srozumitelné obrázky na zadní straně přesně vysvětlují, jak se mají tablety používat. Persil Active Tabs jsou k dostání v běžné variantě a ve variantě na barevné prádlo. Na trh přichází v červenci 2011 balení ve třech různých velikostech, aby vyhovovalo potřebám každé rodiny:
15 pracích dávek (balení obsahuje 30 tablet) za DMOC 169 Kč
32 pracích dávek (balení obsahuje 64 tablet) za DMOC 319 Kč
47 pracích dávek (balení obsahuje 94 tablet) za DMOC 429 Kč.

Akci v centru Prahy k představení novinky na našem trhu ve světě praní moderovala Ester Janečková spolu s Romanem Vojtkem. „Praní bude už odteď zábavou, díky tabletám které se snadno používají, praní zvládne
každý muž bez větších problémů“
, vyjádřil se k novince známý herec. „Navíc krásně voní a jsou v praktickém malém balení“, dodala maminka, moderátorka Ester Janečková.
A co říci na závěr? Dokonalé odstranění skvrn nebylo nikdy tak snadné!

Zdroj: Henkel ČR

Fotogalerie
832 833

Další články z rubriky

Marcela Březinová a nový muž po jejím boku? A co na to policajt Upír Krejčí

Marcela Březinová a nový muž po jejím boku? A co na to policajt Upír Krejčí

Dermacol slaví úžasných 55 let a bude nadělovat krásu, péči i diamanty

Dermacol slaví úžasných 55 let a bude nadělovat krásu, péči i diamanty

Nový klip od Chiky Toro „I´M OUT“ - Nová kapitola

Nový klip od Chiky Toro „I´M OUT“ - Nová kapitola

Muž roku David Kremeň v sobě policistu nezapře! Z řidičů ho občas mrazí

Muž roku David Kremeň v sobě policistu nezapře! Z řidičů ho občas mrazí

TŘI KRÁLOVÉ ŽEHNAJÍ DOMŮM: „CHRISTUS MANSIONEM BENEDICAT

TŘI KRÁLOVÉ ŽEHNAJÍ DOMŮM: „CHRISTUS MANSIONEM BENEDICAT

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM