Magazín Elita

'OŠKLIVÝ VIR' ÚTOČÍ NA BEAUTIFULPEOPLE.COM

'OŠKLIVÝ VIR' ÚTOČÍ NA BEAUTIFULPEOPLE.COM

Londýn 20. června (PROTEXT/PRNewswire) - Virus 'Shrek' napadl systém hodnocení: 30 tisíc ošklivých lidí vtrhlo na portál BeautifulPeople.com. Portál BeautifulPeople.com, seznamovací a sociální komunita určená výhradně pro hezké lidi, byl zasažen virem, který umožnil 30 tisícům „ošklivých“ lidí vtrhnout na portál BeautifulPeople.com.

Normálně musí každý projít přísnou hodnotící fází, kde stávající členové hlasují, zda jsou noví uchazeči dostatečně pohlední, aby se mohli stát členy komunity. Minulý měsíc ale hodnotící modul nefungoval, což vedlo k tomu, že do komunity byl přijat každý, bez ohledu na jeho vzhled. Greg Hodge, generální ředitel portálu BeautifulPeople.com, řekl: "Zdálo se nám divné, když jsme zjistili, že desítky tisíc lidí se v posledních šesti týdnech stalo novými členy, přičemž většina z nich rozhodně nebyla hezká jako obrázek."

"Okamžitě jsme zareagovali, odstranili škody způsobené virem 'Shrek' a každého nového člena jsme nechali projít spravedlivým a demokratickým hlasováním ostatních. Výsledkem je, že jsme ztratili přes 30 tisíc nedávno přijatých členů.

"Je nám upřímně líto všech nešťastných lidí, kteří byli přijati za členy komunity a věřili, byť jen na krátkou dobu, že jsou hezcí. Nyní musí spolknout hořkou pilulku, ale je určitě lepší poznat alespoň na chvilku kousek nebe, než tyto rajské plody neochutnat vůbec."

Původce virové nákazy 'Shrek' je stále interně vyšetřován. Původně jsme mysleli, že to byla akce jednoho z 5,5 miliónu lidí, které portál BeautifulPeople.com odmítl, ovšem následující šetření ukazují, že to byl náš bývalý zaměstnanec, který systém zaviroval předtím, než v květnu odešel. Navzdory problémům s fungováním aplikace nedošlo k žádnému porušení soukromí a osobních údajů našich členů.

Vytvořili jsme tým policie pro krásu z řad našich členů z celého světa, který bude náš systém chránit před všemi dalšími lidmi, kteří se pokusí do systému nabourat a porušovat zavedené standardy.

Portál BeautifulPeople.com zprovoznil telefonickou podporu na čísle 1-800-791-0662, která pomáhá nedávno odmítnutým osobám vypořádat se se smutnou zprávou a současně poskytuje cenné rady těm, kteří se chtějí přihlásit znovu.

Hodge řekl: "Nyní jsme spustili verzi 3.3. našich webových stránek, a to měsíc před plánovaným spuštěním. Pokud naše stránky BeautifulPeople.com dnes navštívíte, uvidíte, že se jedná o propracovanější web s ještě exkluzivnější komunitou a pečlivým výběrem výhradně pohledných mužů a žen.

"Rádi bychom opětovně ujistili naší komunitu, že hodnotící modul je opraven a funguje perfektně. Každý hlas je započítán a i nadále zůstáváme věrni našim zásadám: šeredy nechceme a přijímáme pouze pohledné lidi. Pozitivní na tom je, že jsme ve stejném období úspěšně rozšířili naši komunitu o několik tisíc cenných přírůstku, zejména z USA, Dánska a Austrálie."

BeautifulPeople.com je největší komunitou atraktivních lidí na světě. Navzdory nedávným vyřazováním má portál více než 700 tisíc členů na celém světě.

V průměru přijímáme jednoho ze sedmi uchazečů. Většina úspěšných uchazečů je z USA, Dánska a Francie. Mezi země s největším procentem odmítnutých uchazečů patří Velká Británie, Rusko a Polsko, přičemž Velká Británie a Rusko mají nejméně atraktivní muže, ucházející se o členství v naší komunitě, z celého světa.

30 tisíc lidí, kteří byli v poslední době z portálu BeuatifulPeople.com vyřazeni, pochází z následujících zemí:

USA: 11 924

Velká Británie: 3 156

Brazílie: 2 911

Francie: 2 340

Kanada: 1 220

Německo: 1 205

Austrálie: 1 093

Japonsko: 998

Rusko: 840

Dánsko: 470

Další informace:

Členem komunity BeautifulPeople.com se může stát pouze ten, kdo prošel demokratickým hodnotícím procesem, kdy členové hodnotí profilové fotografie nových uchazečů a dávají jim jedno z následujících hodnocení: 'Zcela jistě ne', 'Ne', 'Tak dobře' a 'Krása'. Na základě hodnocení ostatních jsou pak noví členové buď přijati, či nikoli.

Díky portálu BeautifulPeople.com se již podařilo uzavřít více než 600 sňatků mezi jeho členy a narodilo se mnoho krásných dětí.

Elitní globální životní styl

Členové portálu BeautifulPeople.com si mohou užívat:

- Přístup k pohledným lidem z domova i ze zahraničí

- Skvělé akce a globální výměnu zkušeností

- Možnost spolupracovat s předními filmovými a televizními společnostmi

- Rozšířené možnosti využívání specializovaných sítí se zaměřením na různé oblasti

Webové stránky BeautifulPeople.com najdete na http://www.BeautifulPeople.com

Zdroj: BeautifulPeople.com


Další články z rubriky

Mikolas Josef vydává po dlouhé době nový videoklip a došlo i na krev!

Mikolas Josef vydává po dlouhé době nový videoklip a došlo i na krev!

Kluci z YesBrothers mají nový singl a klip LETÍME

Kluci z YesBrothers mají nový singl a klip LETÍME

Sound Healingem s Tokhim vás příjemně naladí a navíc posílí i imunitu

Sound Healingem s Tokhim vás příjemně naladí a navíc posílí i imunitu

Česká fantasy pohádka, která se přibližuje hollywoodským snímkům, vydává svůj soundtrack

Česká fantasy pohádka, která se přibližuje hollywoodským snímkům, vydává svůj soundtrack

Jaký že to souboj byl mezi Petrem Kutheilem s Petrem Kolářem?

Jaký že to souboj byl mezi Petrem Kutheilem s Petrem Kolářem?

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM