Magazín Elita

ZDRAVÉ A KOMFORTNÍ VAŘENÍ S NOVINKAMI SPOLEČNOSTI ETA

ZDRAVÉ A KOMFORTNÍ VAŘENÍ S NOVINKAMI SPOLEČNOSTI ETA

Společnost ETA a.s., tradiční česká značka malých domácích spotřebičů uvádí na jaře dvě novinky pro šetrné a zdravé vaření – kuchyňské nádobí ETA ELIT line a Elektrický tlakový hrnec ETA 3v1. Nádobí ELIT line nabízí řadu vlastností, díky kterým si jej oblíbí celá rodina. Neocenitelný je zejména kvalitní a odolný materiál, úspora času, minimální údržba, zdravé vaření s minimálním množstvím tuku a v neposlední řadě moderní a elegantní design.

Elektrický multifunkční tlakový hrnec zastoupí nejen vaření pod tlakem, ale také rýžovar a hrnec pro pomalé vaření, který si v současné době získává stále větší oblibu. Nové designové nádobí ETA ELIT line a elektrický tlakový hrnec 3v1 do každé kuchyně

 

Kuchyňské nádobí ETA ELIT line

Vaření s novým designovým nádobím ETA ELIT line se stane každodenní radostí díky jeho výborným vlastnostem – je vysoce odolné proti poškrábání a oděru, velmi snadno se udržuje a šetří čas i energii strávenou u vaření. Nepřilnavý a vysoce kvalitní třívrstvý povrch PlusTek nádobí chrání, díky čemuž se jídlo nepřipaluje a lze jej vařit s minimálním množstvím tuků. Rychlá příprava zdravých a chutných pokrmů poskytne tělu spoustu vitamínů, jídlo si navíc uchová svůj svěží vzhled a chuť.

Nádobí ETA ELIT line v atraktivním černošedém designu a v  jednoduchých tvarech se hodí do jakékoliv barevně laděné kuchyně. V portfoliu nabízí široký výběr nádobí - pánve WOK, rendlík či hrnce s poklicí či pánve různých rozměrů. Lze si zakoupit buď celou sadu, nebo jednotlivé kusy nádobí přesně podle toho, co budete v kuchyni nejvíce používat. Nádobí je určeno pro každodenní užití a je vhodné na všechny zdroje tepla – plyn, elektřinu, halogen i sklokeramické desky. Cena jednotlivých kusů se pohybuje od 499 Kč do 1 199 Kč. Jsou  k dostání ve všech značkových prodejnách ETA, na e-shopu společnosti nebo u vybraných prodejců.

 

Elektrický tlakový hrnec ETA 3v1

Elektrický tlakový hrnec ETA 3v1 je opravdu multifunkční – nabízí 9 programů vaření na rýži, zeleninu, polévky, drůbež, koleno, ryby, luštěniny, ohřev a volbu vaření. Nepřilnavý povrch nádoby umožňuje vaření za použití minimálního množství tuků a bez rizika připálení. Šetří i místo – v jednom hrnci najdete zároveň rýžovar, tlakový hrnec a revoluční pomalý hrnec. V čem vlastně vězí kouzlo pomalého vaření? Jídlo díky němu získává na kvalitě a výraznější chuti, přestože se připravuje pouze s malým množstvím koření, soli a bez tuku, což přijde vhod například při přípravě masových vývarů či při dietách. Největší výhodou vaření v elektrickém tlakovém hrnci je úspora času při vaření a nízká spotřeba elektrické energie. „Vaření ocení zaměstnané ženy, muži, maminky s malými dětmi či ženy v domácnosti. Skvělým pomocníkem se stane také na chatách a chalupách“, dodává Kateřina Prantlová, PR manažerka společnosti ETA. V multifunkčním hrnci s optimální kapacitou 5 litrů, možností nastavení doby vaření a odložení startu, funkcí udržování teploty jídla, lze také péct. Přestože nabízí mnoho funkcí, ovládání je jednoduché a intuitivní. Podsvícený displej přináší komfortní nastavení funkcí a sledování stavu vaření. Díky nerezovému elegantnímu designu se stane atraktivním pomocníkem kuchyně. K dostání bude od poloviny května ve všech značkových prodejnách ETA, na e-shopu společnosti nebo u vybraných prodejců za doporučenou cenu 2 999 Kč.

Více informací naleznete na www.eta.cz.

Zdroj: ConPro

Fotogalerie
633 634 635

Další články z rubriky

Mikolas Josef vydává po dlouhé době nový videoklip a došlo i na krev!

Mikolas Josef vydává po dlouhé době nový videoklip a došlo i na krev!

Kluci z YesBrothers mají nový singl a klip LETÍME

Kluci z YesBrothers mají nový singl a klip LETÍME

Sound Healingem s Tokhim vás příjemně naladí a navíc posílí i imunitu

Sound Healingem s Tokhim vás příjemně naladí a navíc posílí i imunitu

Česká fantasy pohádka, která se přibližuje hollywoodským snímkům, vydává svůj soundtrack

Česká fantasy pohádka, která se přibližuje hollywoodským snímkům, vydává svůj soundtrack

Jaký že to souboj byl mezi Petrem Kutheilem s Petrem Kolářem?

Jaký že to souboj byl mezi Petrem Kutheilem s Petrem Kolářem?

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM