Magazín Elita

QIK PŘINÁŠÍ NOVÉ VIDEO APLIKACE PRO IPHONE

Lucembursko 23. března (PROTEXT/Businesswire) - Qik, software pro mobilní video, který nedávno získala firma Skype, přináší novou aplikaci pro iPhone s názvem Qik Video Connect. Nová aplikace umožňuje jednotlivcům zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou prostřednictvím video hovorů, zasílání video zpráv a sdílení videa.

Díky aplikaci Qik Video Connect mohou uživatelé prostřednictvím živého video hovoru okamžitě sdílet s přáteli a rodinou vše, co se děje kolem nich. Pokud přátelé nejsou schopni připojit se živě, pak mohou uživatelé stále sdílet veškeré detaily tohoto okamžiku zasláním video pošty. Mohou dokonce poslat odkaz na živé video na Facebook a Twitter, takže přátelé mohou sledovat tuto chvíli během nahrávání. Nové sociální video vysílání umožňuje snadno sledovat co dělají přátelé, a to pomocí upozornění na sdílení nového videa a sledování tohoto videa přímo z telefonu.

Ať už jde o záznam pozdravu pro vaše blízké, nahrávání videa vašeho dítě jak skóruje vítězný gól, nebo provozování video rozhovoru když jste daleko od svých přátel a rodiny - Qik usnadňuje záznam, sdílení a udržování spojení pomocí videa.

Existují dvě verze aplikace pro spotřebitele - Qik Video Connect a Qik Video Connect Plus. Druhá verze je k dispozici za 2,99 dolarů, a nabízí další funkce, jako například:

- Efekty reálného času: Přizpůsobení a zlepšení videochatu a živého videa pomocí sedmi efektů a filtrů.

- Střih videa: Použijte jednoduché nástroje pro střih videa přímo na vašem zařízení ke sdílení nejlepších momentů.

- HD kvalita: Nahrávejte a sdílejte video ve skutečné HD kvalitě zachycené na telefonu.

"Ve světě rychlého a snadno dostupného připojení 3G a WiFi vám video umožní překonat současnou techniku textových zpráv a fotografií, a sdílet zvláštní i každodenní okamžiky lepším způsobem," řekl Rick Osterloh, ředitel pro spotřební zboží společnosti Skype. "Qik Video Connect uvádí pojem 'vidím co vidím' plně do reality."

Obě aplikace, Qik Video Connect i Connect Plus, umožňují živý video chat prostřednictvím sítí 3G* nebo WiFi, a to mezi zařízeními iPhone a iPod Touch s vestavěným kamerami. Qik je integrován se seznamem kontaktů ve vašem telefonu, takže můžete snadno vidět, kdy jsou vaši přátelé a rodina dostupní pro živý video chat. Kromě toho, pokud vaši přátelé a rodina nejsou schopni mluvit živě, můžete posílat soukromou video poštu prostřednictvím e-mailu nebo SMS, bez ohledu na to, jaké zařízení máte, nebo k jaké telefonní síti jste připojeni.

Obě aplikace jsou k dispozici ke stažení prostřednictvím Apple App store pro iPhone a modely iPod Touch 4. generace s iOS 4 nebo novějším. Další informace najdete na adrese: http://qik.com/

* Za další data mohou být účtovány poplatky. Chcete-li získat nejlepší kvalitu, Qik doporučuje silné WiFi připojení pro video chat

O programech Qik

Qik je součást sady produktů Skype a poskytuje software pro mobilní video, které umožňuje jednotlivcům zachytit pomocí chytrých telefonů spontánní okamžiky svého života, a to kdekoliv, a okamžitě tyto okamžiky sdílet s přáteli, rodinou a svými následovníky. Služba Qik je k dispozici na více než 200 mobilních telefonech od Androidu přes iPhone až po Symbian, Blackberry a platformy Windows Mobile.

O firmě Skype

Skype je poskytovatel komunikační platformy, jejímž cílem je prolomit bariéry v komunikaci. Se zařízením připojeným k internetu se mohou rodiny, přátelé a kolegové zdarma setkávat a zasílat si zprávy, hlas a video. Dále mohou volat na pevné linky nebo mobilní telefony při nízkých nákladech prakticky kdekoli na světě. Společnost Skype nedávno uvedla skupinové video, které umožňuje skupinám více než dvou lidí dělat věci společně vždy, když nejsou spolu. Společnost Skype byla založena v roce 2003 a má sídlo v Lucemburku.Program Skype lze stáhnout do počítačů, mobilních telefonů a dalších připojených zařízení zdarma na adrese http://www.skype.com.

Zdroj: Qik


Další články z rubriky

Do Klokánků zamířily antigenní testy. Obrovská pomoc, říká vedení FOD!

Do Klokánků zamířily antigenní testy. Obrovská pomoc, říká vedení FOD!

Marcela Březinová a nový muž po jejím boku? A co na to policajt Upír Krejčí

Marcela Březinová a nový muž po jejím boku? A co na to policajt Upír Krejčí

Dermacol slaví úžasných 55 let a bude nadělovat krásu, péči i diamanty

Dermacol slaví úžasných 55 let a bude nadělovat krásu, péči i diamanty

Nový klip od Chiky Toro „I´M OUT“ - Nová kapitola

Nový klip od Chiky Toro „I´M OUT“ - Nová kapitola

Muž roku David Kremeň v sobě policistu nezapře! Z řidičů ho občas mrazí

Muž roku David Kremeň v sobě policistu nezapře! Z řidičů ho občas mrazí

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM