Magazín Elita

Elisha: Elegantní ženská silueta jako symbol podzimu

Elisha: Elegantní ženská silueta jako symbol podzimu

Designérka Eliška Tomková vyniká precizním šitím a také tím, že bedlivě naslouchá svým klientkám. A ty touží být šik i s nadcházejícím podzimem. Takže žádná šedivá nuda. Podzimní kolekce značky Elisha je odvážná stejně jako její zákaznice - úspěšné a sebevědomé ženy, které se jen tak něčeho nezaleknou. Za dominantní prvek prostupující jednotlivými outfity lze označit akcent na ženskou siluetu. Eliška Tomková nechává vyniknout ženským křivkám a s důrazem na ladnost a eleganci je obepíná prémiovými materiály. Tím primárním je již tradičně vlna, tentokrát s vyšší gramáží a tudíž vyšší hřejivostí. Dotek punku a extravagance nabídnou kousky z koženky.

V hlavní roli je opět vlna, perfektní materiál, který hřeje, když je potřeba, a zároveň nechává dýchat. Eliška Tomková z ní vytvořila nové typy šatů i kabátů. Některé jsou ušité ve zkrácené crop délce a jejich střih vyladěný tak, aby byl kabátek nejen stylový, ale i funkční. Vypadá skvěle ke klasickým kalhotám, s kolovou sukní tvoří hvězdnou dvojici. “Chladnější počasí nemusí přinášet pouze šeď a neforemné linie. Kladla jsem naopak důraz na zvýraznění pasu, celkově siluety a ženské elegance s kapičkou punku,” vysvětluje tvůrčí záměr sama designérka.

Za nejvýraznější model nové kolekce lze označit ultra stylový koženkový top s nádechem holografického lesku. Skvěle doplní elegantní šatník, dodá mu nápad a mladistvý look. Koženkový model může být nejvýraznějším prvkem outfitu, ale také do něj může zcela přirozeně zapadnout. Materiál je kvalitní a není třeba se obávat nepříjemného pocitu na těle, který některé druhy koženky způsobují. Přestože se jedná o lehce extravagantní kousek, jeho precizní střih zaručí pohodlné nošení.

Více informací naleznete na https://eshop.eliskatomkova.cz/


Další články z rubriky

Krásná i po létě

Krásná i po létě

Vykročte do podzimu v novém trendy modelu

Vykročte do podzimu v novém trendy modelu

Jste připraveni na novinky italské značky Brics?

Jste připraveni na novinky italské značky Brics?

Stolování nemusí být věda

Stolování nemusí být věda

Vyrobte dětem stylový kočárek pro panenky

Vyrobte dětem stylový kočárek pro panenky

KONFERENCE, NA KTERÉ BYSTE NEMĚLI CHYBĚT