Magazín Elita

Stolování nemusí být věda

Stolování nemusí být věda

Již více než 90 let je italská společnost Pintinox lídrem ve výrobě nerezových příborů a nádobí pro profesionální i domácí kuchyně po celém světě. Název společnosti je spojením jména jejího zakladatele Giacomo Pinti a slova „inox“, což v italštině znamená nerez. Společnost sídlí v Sarezzu (Brescia) ve Valtrompii, což je oblast spjatá se zpracováním kovů již od dob starého Říma. Zde se navrhují a vyrábí produkty z nerezové oceli, trojkovu a polymerů pro stolování a kuchyň s využitím odborných znalostí a know-how, které se předávalo z generace na generaci. Neustálý vývoj je postaven na vytrvalém hledání stále účinnějších materiálů, pečlivém testování nových technologií a – především – studiu tvarů, které musí splňovat jak estetické, tak funkční potřeby, protože vše zmíněné hraje zásadní roli pro výsledný produkt.

Od klasiky až k extravaganci i ke kovanému luxusu

Kolekce příborů nabízí širokou škálu tvarů a designů. Pokud neradi experimentujete a držíte se tradic a klasického stolování, zaujmou vás klasické kolekce s leštěným povrchem, například Numa, Sky, Florence nebo Iris Flower. Najdete ale i kolekce, které vynikají zajímavým matným provedením nebo barevnými povrchovými úpravami. Když vyznáváte inovace a moderní design, zkuste kolekce Florence Night, Duke Sun nebo Audrey Mystique. Skuteční milovníci luxusu budou okouzleni špičkovými kolekcemi kovaných příborů, které jsou synonymem absolutní kvality a designu nejvyšší úrovně. Kolekce Bramante, Hive nebo Ellade patří k nejprestižnějším řadám společnosti Pintinox, jsou tak vizuálním vyjádřením vysoké odbornosti a výjimečnosti této značky.

Kolekce Ellade – elegantní klasický styl vyniká unikátním zpracováním pomocí šerosvitu, dokonalém v každém detailu. Nitky inspirace sahají až k antice a typickým starověkým sloupům.

Kolekce Hive se saténovým povrchem zaujme silným, moderním designem a vysoce odolnou, šestihrannou rukojetí v černé barvě. Rafinovaná lehkost, odolnost a elegance, to vše podtrženo kvalitou materiálu, to jsou klíčové vlastnosti. Díky pečlivému výběru materiálů je tato kolekce vhodná i pro profesionální použití v moderním gastronomickém provozu.

Fotogalerie
18504

Další články z rubriky

Krásná i po létě

Krásná i po létě

Vykročte do podzimu v novém trendy modelu

Vykročte do podzimu v novém trendy modelu

Elisha: Elegantní ženská silueta jako symbol podzimu

Elisha: Elegantní ženská silueta jako symbol podzimu

Jste připraveni na novinky italské značky Brics?

Jste připraveni na novinky italské značky Brics?

Vyrobte dětem stylový kočárek pro panenky

Vyrobte dětem stylový kočárek pro panenky

KONFERENCE, NA KTERÉ BYSTE NEMĚLI CHYBĚT