Magazín Elita

Next.Move Fitness Club otevřel svojí vlajkovou loď v Karlíně

Next.Move Fitness Club otevřel svojí vlajkovou loď v Karlíně

Inovovat, růst, posouvat se neustále kupředu – to je pro tým Next.Move zcela klíčové. Není proto překvapením, že se po loňském ovládnutí Holešovic a březnové expanzi na Vinohrady, rozrůstá do dalších pražských čtvrtí. Tentokrát do Karlína, kde již jsouotevřené prostory zbrusu nového Next.Move.

Z Next.Move se během několika málo měsíců stal symbol progresu, dosahování cílů, vášně ke zdravému životnímu stylu a v neposlední řadě komunity, která se pro mnohé stala druhou rodinou.

„Slíbili jsme revoluci na českém fitness trhu a teď jsme svědky toho, jak se děje přímo před našima očima. Je to úžasný progres a raketový růst, za který vděčíme všem našim neohroženým členům, neúnavnému týmu a té nejlepší komunitě, jakou si můžeme přát ”, popisuje své pocity Julián Jančík, zakladatel Next.Move.

Nejnovější pobočka Next.Move se zabydlela v přízemí architektonicky unikátní budovy Fragment od Trigemy na Rohanském nábřeží 6. Přidanou hodnotou Fragmentu je navíc jeho propojení architektury a umění.  Objekt je navržený ateliérem Qarta ve spolupráci s Davidem Černým a všemi aspekty přesahuje hranice běžných staveb. Next.Move se svým revolučním pojetím fitness tréninků do něj tedy dokonale zapadá.

Kromě prostorného a vzdušného gymu plného nejmodernějších technologií, včetně tréninkových strojů Biostrength poháněných umělou inteligencí, čeká na návštěvníky nová unikátní signature skupinová lekce Next.Battle inspirovaná boxem. Tato kombinace boxu, silového tréninku, klubových beatů a atmosféry nočního klubu v našem state of the art studiu nemá v Čechách konkurenci.

Nebude chybět ani široká nabídka lekcí celosvětového fenoménu Les Mills, vedena těmi nejlepšími instruktory v rámci českého Les Mills týmu.

Druhé designové studio karlínského Next.Move patří józe. Návštěvníci tentokrát mohou vyzkoušet i hot jógu, tedy verzi jógy ve studiu vyhřátém na 41 stupňů. Hot.Yoga v Next.Move nabízí široké spektrum od klidných, pomalejších lekcí, přes intenzivnější flows, až po velmi intenzivní Hot Yoga Sculpt koncept, kde se k power józe ve vyhřáté místnosti využívají i prvky silového tréninku.

Pro koho nebude hot jóga dost hot, může se jít zrelaxovat do sauny, která je k dispozici všem členům.

V Karlínské pobočce jsme věnovali extra pozornost a prostor šatnám i útulnému loungi a Fuel.Baru, kde mohou členové načerpat síly po náročném tréninku nebo si dát espresso před workoutem.

“Po návštěvě karlínského klubu se vám může zdát, že už v rámci fitness není možné jít dál, nic méně opak je pravdou. Chystáme se dál expandovat a šířit naši vášeň pro zdravý životní styl a to nejen v rámci ČR. Náš drive a velký potenciál navnímal také zkušený investor Jozef Janov, který do Next.Move nedávno vstoupil v rámci svého osobního portfolia. S partnerem   jakým je Jozef se našemu brandu a jeho růstu otevírají úplně nové možnosti.” Dodává k otevření klubu Julián Jančík.

Základní filozofií Next.Move zdaleka není jen zlepšení kondice, ale především nalezení rovnováhy mezi fyzickým a duševním zdravím za pomoci nejpokročilejších technologií v kombinaci se zkušenostmi profesionálních trenérů a s podporou, jež vzniká v komunitě stejně nastavených lidí.

Fotogalerie
18081 18082 18083

Další články z rubriky

Za víkend lidé připsali svým pohybem na konto pomoci 3 miliony korun,  TERIBEAR nezastavuje a běží dál

Za víkend lidé připsali svým pohybem na konto pomoci 3 miliony korun, TERIBEAR nezastavuje a běží dál

Největší evropský motocyklový festival oslavuje 120 let značky Harley-Davidson

Největší evropský motocyklový festival oslavuje 120 let značky Harley-Davidson

PUMA slaví 75 let a hledá stejně zkušeného běžeckého kapitána

PUMA slaví 75 let a hledá stejně zkušeného běžeckého kapitána

Poprvé sám na motorce? Pozor na přílišnou sebedůvěru, hecování a přednosti

Poprvé sám na motorce? Pozor na přílišnou sebedůvěru, hecování a přednosti

Proč si pořídit trekové hole a jak je správně používat

Proč si pořídit trekové hole a jak je správně používat

KONFERENCE, NA KTERÉ BYSTE NEMĚLI CHYBĚT