Magazín Elita

Kosmetické novinky od značky StriVectin pro zářivou a hladkou pleť

Kosmetické novinky od značky StriVectin pro zářivou a hladkou pleť

Zima představuje pro pleť poměrně náročné období a tak do jara často vstupujeme s unavenou či zašedlou pletí, na které jsou pak viditelnější nedostatky jako např. vrásky či kruhy pod očima. Kosmetické novinky od značky StriVectin mohou být pomocníky, které vrásky na obličeji a kruhy pod očima viditelně zredukují. Obsahují vysoce výkonné přísady, a to vždy v kombinaci s patentovanou molekulu NIA-114™ posilující kožní bariéru a podporující výkon ostatních složek receptur. Nejmodernější produkty StriVectin jsou podrobené přísným klinickým testům. Jsou vytvářeny ve spolupráci s předními světovými odborníky a jsou založeny na vysoké účinnosti, patentovaných technologiích, bezpečnosti i výsledcích potvrzenými klinickými studiemi. Neobsahují parabeny, sulfáty, silikony a jsou hypoalergenní. Produkty StriVectin posbíraly i řadu prestižních kosmetických ocenění. Prokazatelně a viditelně snižují známky stárnutí a zajišťují zdravý, mladistvý vzhled.

Letošními novinkami jsou:

  • Oční sérum StriVectin Super-C Dark Circle Brightening redukující kruhy pod očima

Toto osvěžující gelové oční sérum s obsahem silné formy stabilizovaného vitaminu C a rostlinného komplexu má lehkou texturu. Je ho tak možné snadno vrstvit pro dosažení požadovaného rozjasňujícího efektu.

Kruhy pod očima patří k nejrozšířenějším a nejobtížnějším kožním problémům. Na vině je několik různých faktorů. Stárnutí a náročný životní styl způsobuje kruhy pod očima v chladném tónu (modré až fialové), zatímco únava a stres dávají vzniknout teplým (hnědým) kruhům pod očima. Běžné jsou i kombinace obou variant či diskolorace pleti. Nejefektivnějším řešením je vitamin C, který cílí na oba typy kruhů pod očima. Ne každý přípravek však dokáže kruhy zmírnit. K dosažení viditelného efektu je vhodné volit přípravky se stabilizovanou formou vitaminu C. 

Receptura tohoto séra obsahuje koncentrovanou formu stabilizovaného vitaminu C, rostlinný extrakt z listů guavy s antioxidanty posilujícími účinky vitamínu C a rozjasňující přírodní komplex ze směsi arabského jasmínu, květů hlohu a pročišťujících flavonoidů, který posiluje jemnou kůži v okolí očí, pokožku detoxikuje a rozjasňuje. Sérum StriVectin Super-C pleť očního okolí viditelně zdokonaluje, rozjasňuje a vyhlazuje drobné vrásky. Dodává svěží a odpočatý vzhled. Je testováno oftalmology, je bez parfemace a vhodné i pro citlivou pokožku. Aplikujte jej ráno a večer jemným vklepáním do oblasti očního okolí. Nyní můžete sérum zakoupit na Aurio.cz s 20% zavádějící slevou ta 1 119 Kč. Běžná cena je 1 399 Kč.

  • Pleťové sérum StriVectin Peptide Plump Line Filling Bounce pro intenzivní vyhlazení

Inteligentní sérum s patentovaným peptidovým komplexem Alpha-3 Peptid™ cílí na 3 hlavní stavební složky pleti – kolagen, elastin a kyselinu hyaluronovou. Zpevňuje pleť zevnitř, vyhlazuje její strukturu a vyplňuje vrásky. Výsledkem je zářivá a mladistvě pružná pleť. Luxusní lehké sérum se do pleti okamžitě vstřebává a zlepšuje její vzhled. Nahrazuje efekt estetických injekčních výplní, protože redukuje jemné linky i výraznější vrásky na čele, zabraňuje jejich vzniku, dodává pleti jas a viditelně ji vypíná.

Značka Strivectin patří k průkopníkům na poli peptidů. Využitím aminokyselin v pleťové péči se začala poprvé zabývat před 20 lety. Odborníci v laboratořích od té doby pracovali na vytvoření dokonalého peptidu. 

Receptura inteligentního séra StriVectin Peptide Plump Line Filling Bounce je založena na patentovaném peptidovém komplexu Alpha-3 Peptid™, který dokáže v pokožce zacílit na její 3 přirozené stavební složky, jichž postupem času v pleti ubývá. Pokožka pak ztrácí vnitřní oporu i celkový objem, bortí se a je náchylnější ke vzniku vrásek.  Tento komplex peptidů zanechává pleť viditelně hladkou. Dále obsahuje extrakt z kořene kurkumy, který pleť rozjasňuje,  dodává ji zářivější tón a extrakt z červených řas doplňující pokožce přirozenou hydrataci a zadržující v ní vlhkost. Sérum StriVectin Peptide Plump Line Filling Bounce aplikujte každé ráno a večer aplikujte na vyčištěnou pokožku. Zaměřte se na místa s výraznějšími vráskami. Nechejte sérum plně vstřebat do pleti a poté aplikujte krém na obličej. Toto sérum můžete zakoupit na Aurio.cz s za 1 527 Kč. Tato cena obsahuje 20% zavádějící slevu z částky 1 999 Kč.

Fotogalerie
17071 17072

Další články z rubriky

Soudobá sezónní klasika kolekce Högl pro nadcházející sezonu je zdobná a stylová

Soudobá sezónní klasika kolekce Högl pro nadcházející sezonu je zdobná a stylová

Značka Columbia přináší oblíbené jarní volnočasové kolekce Columbia Heritage, Icons a Urban Outdoor

Značka Columbia přináší oblíbené jarní volnočasové kolekce Columbia Heritage, Icons a Urban Outdoor

Ingredience měsíce: sléz lesní

Ingredience měsíce: sléz lesní

Novinky od NUORI vás potěší

Novinky od NUORI vás potěší

Konvektomaty Miele se díky technologii HydroClean čistí zcela samy

Konvektomaty Miele se díky technologii HydroClean čistí zcela samy

Koncert pro život