Magazín Elita

Valentýnské tipy od značky NATAVA

Valentýnské tipy od značky NATAVA

Den svatého Valentýna se v posledních letech pevně zabydlel i u nás. A i když ho někteří stále ještě vnímají jako novodobý import komerčního svátku, jeho kořeny sahají hluboko do minulosti. Osobnost svatého Valentýna je nejčastěji spojována s biskupem z Terni v Itálii, který žil ve 3. století. Vztahují se k němu dvě legendy: Podle jedné byl sťat kvůli tajnému oddávání milenců, podle druhé pro své léčitelské schopnosti. I když už se skutečnou historii asi nikdy nedozvíme, romantická legenda se promítla i do spousty zvyků. Jedním z nich je i obdarovávání milovaných osob. My pro vás máme 3 tipy na zajímavé dárky od české značky přírodní a bio kosmetiky Natava, která se vyznačuje důrazem na kvalitu obsažených přírodních složek a ekologické obaly.

Řekněte to srdcem!

Přírodní tuhý šampon Ylang-ylang ve tvaru srdce ocení obdarovaný pro jeho jedinečné složení i vůni. Šampon v praktickém ekologickém balení se dokonale se postará o jakýkoli typ vlasů. Originální receptura v sobě ukrývá ricinový a konopný olej, kakaové a bambucké máslo a inulin, který pomáhá vlasy vyhlazovat a udržovat je hydratované. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje je naopak zbaví nečistot a nepříjemné mastnoty. Stojí 249 Kč.

Více informací zde.

Jedinečný zážitek s masážními svíčkami Natava

Receptura pro masážní svíčky Natava je dokonale promyšlená. Speciální složení bambuckého a kakaového másla, luxusních olejů a esenciálních olejů se po zapálení svíčky rozpustí, čímž vytvoří masážní emulzi. Ta je zahřátá na ideální teplotu, aby nedošlo k popálení nebo nepříjemným pocitům. Kombinace cenných ingrediencí probudí smysly, vyživí pokožku, zregeneruje ji a zanechá ji vláčnou. Svíčky promění zdánlivě obyčejnou masáž v jedinečný zážitek.

K dispozici jsou varianty Síla ovoce, Květinová zahrada nebo Vůně Orientu á 349 Kč.

Více informací zde.


Další články z rubriky

Krásná i po létě

Krásná i po létě

Vykročte do podzimu v novém trendy modelu

Vykročte do podzimu v novém trendy modelu

Elisha: Elegantní ženská silueta jako symbol podzimu

Elisha: Elegantní ženská silueta jako symbol podzimu

Jste připraveni na novinky italské značky Brics?

Jste připraveni na novinky italské značky Brics?

Stolování nemusí být věda

Stolování nemusí být věda

KONFERENCE, NA KTERÉ BYSTE NEMĚLI CHYBĚT