Magazín Elita

Oslavte vánoční svátky a příchod Nového roku ve velkém stylu

Oslavte vánoční svátky a příchod Nového roku ve velkém stylu

Období vánoční pohody a svátečních dnů se již blíží a s tím i vánoční nabídka pražské restaurace The Artisan, která bude v letošním roce opravdu bohatá a plná vytříbených chutí. Chybět nebudou tradiční adventní brunche, slavnostní štědrovečerní menu inspirované českou a mezinárodní kuchyní i domácí cukroví. V rámci vánočních svátků jsou hosté hotelu Marriott Prague, ale i široká veřejnost, zváni také na novoroční party, příchod Nového roku tak mohou oslavit v okázalém stylu.

První adventní brunch startuje v Marriottu již v neděli 27. listopadu a potrvají až do 18. prosince. Během posledního kalendářního měsíce budou brunche pro velký zájem k dispozici i v sobotu. Bohatá nabídka pokrmů bude vždy doplněna o doprovodný program v podobě hudebních vystoupení, tomboly a dalších zábavních aktivit pro celou rodinu, a to včetně příjezdu Santy Clause. O víkendu 3. a 4. prosince pak čeká na ty nejmenší také mikulášská nadílka.

Vánoční dobroty budou přichystány rovněž v kavárně The Artisan Corner, ta bude lákat na vůně a chutě tradičních nápojů a sladkostí ─ domácího svařáku, vánočního trdelníku, štoly a domácího cukroví. Navíc místní cukráři upečou velkou perníkovou chaloupku, která stejně jako každý rok, bude umístěna před vánočním stromem v lobby hotelu.

Vrcholem svátečních oslav restaurace The Artisan bude její štědrovečerní bufetové menu sestavené šéfkuchařem Davidem Rejhonem: „V letošním roce se hosté mohou těšit na opravdu velkou hostinu, kde nebudou chybět ani tradiční pokrmy, jako je smažený kapr s bramborovým salátem, pražská šunka či pečený krocan. Zařadili jsme ale také výběr masových a zeleninových tataráků, ústřice a tygří krevety, sekci českých a francouzských sýrů a další lahůdky v podobě hovězího pastrami a sušeného vepřového, to vše doplněné bohatou salátovou nabídkou a mnoha přílohami. Na závěr samozřejmě patří sladká tečka, hosté si budou moci vychutnat vánoční štolu, crème brûlée s vaječným likérem, dýňový či medový koláč s ořechy nebo vynikající domácí cukroví.“

„Během prvního a druhého svátku vánočního, tedy 25. a 26. prosince, chystáme pro hosty také sváteční edici brunchů, takže pokud nestihnete ty adventní, můžete dorazit na Boží hod či na svatého Štěpána. I během těchto brunchů se mohou děti těšit na show Santa Clause,“ dodává Rejhon.

Vánoce a svátky budou v Marriottu zakončeny velkolepou oslavou Nového roku 2023, jejíž součástí bude živé hudební vystoupení, DJ, taneční vystoupení a afterparty. O pobavení hostů se rovněž postará kreativní fotobox a zábavná mikromagie. Vstupenky jsou již v prodeji a zahrnují welcome drink, večeři v podobě luxusního bufetové tabule a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů a samozřejmě novoroční přípitek.

Hosté pražské restaurace The Artisan a hotelu Marriott Prague se mohou těšit na bohaté adventní brunche, štědrovečerní menu i hvězdnou novoroční party.

Fotogalerie
16793 16794 16795

Další články z rubriky

BIGBOY s láskou

BIGBOY s láskou

Kreativní programy na Zámku ve Žďáře nad Sázavou

Kreativní programy na Zámku ve Žďáře nad Sázavou

Inspirujte se snadnými recepty pro parní a mikrovlnné trouby Miele

Inspirujte se snadnými recepty pro parní a mikrovlnné trouby Miele

Kusmi Tea je mezi čaji elitou!

Kusmi Tea je mezi čaji elitou!

Verde Miel, bio med Flores Silvestres příjemně naladí den

Verde Miel, bio med Flores Silvestres příjemně naladí den

Mezinárodní kongres MYSL TĚLA