Magazín Elita

Jezte a pijte chytře s novinkami z Levandulového údolí

Jezte a pijte chytře s novinkami z Levandulového údolí

V obchodě a manufaktuře zdravé výživy v Levandulovém údolí najdete spoustu zdravých dobrot s BIO Levandulí Chodouňskou, bylinkami a super potravinami. K novinkám patří RAW tyčinky s višňovou a jahodovou příchutí, BIO pohanková kaše nebo BIO levandulová limonáda. Stejně jako všechny ostatní produkty z Levandulového údolí jsou vyráběny bez chemie s láskou a úctou k přírodě i znalosti našich předků – bylinkářů.

Nastartujte svůj den s BIO pohankovou kaší s Levandulí Chodouňskou

BIO pohanková kaše s Levandulí Chodouňskou je vynikající nejen k přípravě energeticky hodnotných snídaní nebo svačin, ale také k zahuštění omáček.

Dopřejte si fit snídani, která po ránu nastartuje metabolismus a dodá potřebné proteiny, minerály, vitamíny i BIO flavonoidy. Pro sebe i své blízké s láskou připravte BIO pohankovou kaši s Levandulí Chodouňskou a dopřejte si tak nejen energii a vitalitu, ale i pevné nervy během celého dne.

Pohanka obsahuje velké množství zinku, který posiluje obranyschopnost sliznic, zejména v období viróz a nachlazení. Snižuje tlak, hladinu cholesterolu, uklidňuje žaludeční a dvanáctníkové vředy, zmírňuje problémy křečových žil. Důležitým prvkem je také cholin, který regeneruje jaterní buňky poškozené nemocemi, léky, toxiny nebo alkoholem.

Zdravé mlsání – skvělá chuť jahod, višní a čokolády v praktickém balení RAW tyčinek s BIO Levandulí Chodouňskou

Oblíbené BIO RAW tyčinky s Levandulí Chodouňskou najdete nyní i v praktickém trojbalení. Ideální svačinka do práce nebo na víkendový výlet dodá rychle energii, vitamíny, vlákninu i antioxidanty. Organic, raw a vegan tyčinky neobsahují glutamáty, umělá barviva, chemické přísady ani přidaný cukr. Balení obsahuje tyto varianty: Divoká višeň s Levandulí Chodouňskou, Divoká višeň s Levandulí Chodouňskou v hořké čokoládě a Jahoda s Levandulí Chodouňskou. Jejich šťavnatou chuť si určitě zamilujete.

Výrobek disponuje BIO certifikací a FSC certifikací pro 100% kompostovatelný obal.

Dokonalé osvěžení s levandulovými limonádami

Kdy jindy ochutnat osvěžující novinku z Levandulového údolí v podobě BIO levandulových limonád, když ne v době blížícího se léta a horkých dní? Tento organický nápoj bez chemických přísad, barviv a glutamátů působí příznivě na imunitu, trávicí systém a umocňuje přirozené funkce mikrobiomu. Dodá vám pevné nervy, energii, vitamín C, antioxidanty, antibiotika a antiseptika z BIO Levandule Chodouňské.

Výrobek je k dispozici také ve výhodném balení 8+1 zdarma.

Ubytování v Levandulovém údolí

BIO Levandule Chodouňská právě kvete, a tak se za ní můžete vypravit přímo do Levandulového údolí, nacházejícího se v Chodouni ve středních Čechách v prostředí čisté přírody na vápencových mořích v srdci Národního geoparku Barrandien.

Od června 2022 je milovníkům glampingu a romantickým duším k dispozici komfortně vybavená maringotka, je rovněž možné se ubytovat ve vlastním stanu či karavanu.

Akce v červenci 2022:

O prázdninách je pro vás Levandulové údolí otevřené denně kromě pondělí. Kromě levandulových specialit si tu můžete užívat i skvělou chuť dalších sezónních dobrot:

25. 6. – 26. 6. 2022     Svatojánské slavnosti

1. 7. – 17. 7. 2022      Jahodové slavnosti

18. 7. - 31. 7. 2022     Meruňkové slavnosti

Na zdraví s BIO Levandulí Chodouňskou!

Všechny výrobky najdete na e-shopu www.levanduloveudoli.cz, vybrané produkty např. i na kosik.cz.

Credit: Levandulové údolí

Fotogalerie
16068 16069 16071 16072

Další články z rubriky

O5 a Radeček míří vzhůru! S hitem Hory vyrazí na celorepublikové turné po horách

O5 a Radeček míří vzhůru! S hitem Hory vyrazí na celorepublikové turné po horách

Hostitelská země Expo 2030 bude zvolena 28. listopadu

Hostitelská země Expo 2030 bude zvolena 28. listopadu

Tahákem přerovského jazzového festivalu bude americký zpěvák Ray Greene

Tahákem přerovského jazzového festivalu bude americký zpěvák Ray Greene

Systém pro správu ISO dokumentů vás zbaví strachu z auditorů

Systém pro správu ISO dokumentů vás zbaví strachu z auditorů

Pojďte na ples, podpoříte tak děti s dětskou mozkovou obrnou

Pojďte na ples, podpoříte tak děti s dětskou mozkovou obrnou

KONFERENCE, NA KTERÉ BYSTE NEMĚLI CHYBĚT