Magazín Elita

Už žádná další kakamita. Pampers vybaví plenkové kalhotky kapsou Stop & Protect, ta zajistí perfektní ochranu

Už žádná další kakamita. Pampers vybaví plenkové kalhotky kapsou Stop & Protect, ta zajistí perfektní ochranu

Každá zkušená maminka i tatínek by mohli hodiny vyprávět o tom, kolik „kakamit“ se svým miminkem už zažili. Plenka zkrátka nevydržela a miminko bylo znečistěné na nohách, nebo dokonce na zádech či krku. O to nepříjemnější je takovou kakamitu řešit na veřejnosti, kde často chybí místo k přebalení a umytí znečistěného miminka. Značka Pampers se proto rozhodla usnadnit rodičům péči a uvádí na trh novinku – svoje plenky Pampers Pants vybavila novou funkcí proti protečení. Vyhněte se dalším kakamitám a podívejte se s námi na to, jak novinka u plenkových kalhotek od Pampers funguje.

Kouzelná kapsa, která zachytí každou kakamitu

Nově vybavené plenkové kalhotky Pampers disponují speciální kapsou, která je umístěna v zadní části plenky. Ta v případě hrozící kakamity zachytí obsah plenky tak, aby zabránila jejímu protečení a prosáknutí. Díky tomu se už nemůže stát, že by plenka propustila tekutinu až mimo plenku. 360stupňový střih plenky se navíc dokonale přizpůsobí každému tělíčku. Plenka se sama roztáhne tak, aby nevznikaly žádné mezery, ze kterých by mohla tekutina protéci na nohy či záda vašeho děťátka. Protečení v oblasti nohou pomáhá předcházet i zesílená dvojitá ochrana na nohavicích. Kromě toho nabízí plenky až 12hodinovou ochranu před protečením, takže je oceníte i na dlouhé cesty nebo během spánku. Boční švy plenek jsou také snadno roztrhnutelné, takže jednoduše a rychleji přebalíte i aktivní miminko. Samozřejmostí je také superabsorpční jádro plenek, které zajišťuje ochranu dětské jemné pokožky před podrážděním.

Téměř třetině rodin už kakamita narušila výlet

Posláním značky Pampers je pomáhat zlepšovat každodenní život dětí i jejich rodičů vysoce kvalitními produkty, kterým mohou plně důvěřovat. Podle loňských průzkumů značky Pampers je strach z protečení plenky, neboli kakamity, druhou největší starostí rodičů v Evropě, hned po strachu z absence místa k přebalení na veřejnosti. Velká kakamita také umí rodičům pěkně zavařit – téměř třetina dotázaných uvedla, že se museli vrátit domů z výletu dříve, než plánovali, a 35 % tvrdí, že větší protečení plenky může nepříjemně narušit spánek nebo hru dětí. Průzkum také ukázal, že 41 % rodičů by se cítilo jistěji, pokud by existovalo řešení, které pomáhá kakamitě předejít. A ve Velké Británii by 55 % rodičů pociťovalo menší úzkost během pobytu s dítětem venku, pokud by věděli, že mají k dispozici řešení proti kakamitě. Díky revoluční kapse je toto riziko nyní sníženo na minimum, vy se již nemusíte obávat velkého úniku a můžete si naplno užívat radostné chvíle s vaším miminkem. Nová funkční vychytávka bude dostupná u plenek Pampers Baby Dry, Pampers Premium Protection a Pampers Night Pants, u všech velikostí kromě 8.

Fotogalerie
15963 15964

Další články z rubriky

125 Gala Edition: Miele slaví výročí s vestavnými spotřebiči v úchvatné matné černé barvě

125 Gala Edition: Miele slaví výročí s vestavnými spotřebiči v úchvatné matné černé barvě

Užijte si léto naplno!

Užijte si léto naplno!

Objevte novou dámskou stylovou kolekci COLUMBIA BOUNDLESS EXPLORER  pro všechny nespoutané průzkumnice

Objevte novou dámskou stylovou kolekci COLUMBIA BOUNDLESS EXPLORER pro všechny nespoutané průzkumnice

Jak si udržet čisté prádlo kdekoli během dovolené? S pracími papírky EcoHaus to půjde snadno!

Jak si udržet čisté prádlo kdekoli během dovolené? S pracími papírky EcoHaus to půjde snadno!

Miele vylepšuje sortiment péče o prádlo akčními modely

Miele vylepšuje sortiment péče o prádlo akčními modely