Magazín Elita

Jarní kolekce Columbia přináší volnočasovou kolekci Columbia Icons i funkční líbivé městské volnočasové oblečení a tenisky

Jarní kolekce Columbia přináší volnočasovou kolekci Columbia Icons  i funkční líbivé městské volnočasové oblečení a tenisky

Columbia přichází s i letošní jaro a léto s novou oblíbenou limitovanou kolekcí Columbia Icons, která je nadstavbou kolekce Urban Outdoor pro mladé milovníky městské stylu i oudoorových aktivit a která představuje legendární modely z archívů Columbie v novém současném pojetí.

Columbia je světoznámá značka sportovního a outdoorového oblečení s rozsáhlým archivem ikonických bund, stylů, které se udržely v kurzu po celé dekády a pravidelně se do současných kolekcí i vrací. Tyto klasické nadčasové styly si svou oblibu získávají zejména u mladé „urban“ generace oceňující kvalitu, originalitu i autentičnost značky Columbia, jež je lídrem ve světě outdoorového oblečení.

Letošní kolekce Columbia Icons je nazvána Field Creek a vrací se ke kořenům značky Columbia v americkém Oregonu a jejímu autentickému outdoorovému DNA. Oslavuje místní faunu a flóru, ale i rybářskou tradici značky Columbia v podobě legendární vesty Field Creek Big Horn. Nalezneme v ní potisky s ptáky, divokými irisy nebo kapradinami, které jsou pro oblast typické.

Limitovaná kolekce Columbia Icons nabízí dámské a pánské outfity od hlavy k patě, které kombinují styl a funkčnost nejen pro městská dobrodružství. Nabízí trička, mikiny, kalhoty, šortky, různé tipy bund, vestu a řadu doplňků. V prodeji je exkluzivně v prodejně a na e-shopu se streetovou módou Footshop

Klasická kolekce Columbia Urban Outdoor se letošní jaro zaměřila na městský sportovní look a kombinuje trend logowear v podobě mikin a triček s oblíbenými tepláky, kalhotami nebo legínami, které doplňují stylové větrovky různých střihů a délek. V kolekci jsou i barevně sladěné městské tenisky a řada moderních batohů a dalších doplňků. Tuto kolekci naleznete ve značkových prodejnách Columbia nebo Urban Store, Footshop a Queens.

Pro letošní jaro si Columbia připravila speciální limitovanou čistě dámskou kolekci Made for Her, která je určena všem aktivním ženám, které nechtějí postrádat na svých expedicích styl. Nabízí pohodové outfit od hlavy k patě pro jarní i letní pobyt venku a v přírodě. Kolekce vyniká jemnými pastelovými barvami a květinovými vzory na bílém nebo černém podkladu. Nabízí bundy, mikinu, trička, legíny i šortky, tenisky, sandále, pantofle i doplňky jako batoh nebo kšiltovka. Vše lze v rámci kolekce kombinovat, ale i nosit samostatně. V prodeji je exkluzivně na www.zalando.cz.

Fotogalerie
15788 15790 15791

Další články z rubriky

Sklo jako zařizovací prvek: funkční, všestranné i krásné

Sklo jako zařizovací prvek: funkční, všestranné i krásné

Léto s Albi – léto plné radosti

Léto s Albi – léto plné radosti

Neuvěřitelný komfort na kolech a s pokorou k přírodě

Neuvěřitelný komfort na kolech a s pokorou k přírodě

Jak správně připravit domácího mazlíčka na hlídání

Jak správně připravit domácího mazlíčka na hlídání

Lehké plechové střechy boří mýty kvalitou

Lehké plechové střechy boří mýty kvalitou