Magazín Elita

Kosmetika Natava odpovědně myslí na přírodu od začátku do konce

Kosmetika Natava odpovědně myslí na přírodu od začátku do konce

Produkty české značky Natava jsou žádané i díky odpovědnému přístupu. Vše je vyráběno z těch nejkvalitnějších přírodních surovin, jako jsou například za studena lisované oleje či oleje v BIO kvalitě, cenné extrakty z rostlin, esenciální oleje, přírodní barviva či sušené byliny. Výroba i následná expedice produktů značky je šetrná k celé planetě, velký důraz se klade na minimalizaci dopadů na životní prostředí. Natavu charakterizuje neustálé hledání udržitelných variant kosmetických produktů i nových postupů výroby, procesů dalšího zpracování i způsobu užívání.

Produkty péče o vlasy (klasické i tuhé šampony a balzámy), o pleť (čisticí obličejová mýdla), pokožku (tuhá tělová másla a mýdla) nebo olejové koule pro aromaterapeutické koupele to vše najdete v nabídce zdravé značky Natava. Postupně budou přibývat další výrobky tak, aby měli zákazníci k dispozici ucelenou řadu nejen kosmetiky, ale i dalších produktů do domácnosti charakterizovaných úctou k přírodě, tradicím našich předků a eliminací odpadu z obalového materiálu.

Vše začíná již při výrobě

Jednotlivé produkty, ať už jde o mýdla, másla, deodoranty a další kosmetické produkty plné cenných přírodních složek, jsou vlévány do papírových tub nebo baleny do různých papírových sáčků a krabiček.

Materiálem se neplýtvá

Než vyrazí výrobky Natava k zákazníkovi, jsou pečlivě zabaleny – samozřejmě tak, aby nedocházelo k plýtvání obalovým materiálem. Vlastní drtička efektivně zpracovává karton, v němž přicházejí např. ingredience. Tím se nejen snižuje produkce odpadu, ale také spotřeba výplňových materiálů.

Eko páska na závěr…

Ekologické balení produktů Natava počítá i s těmi nejmenšími detaily, jako třeba lepicí páska. Její výrobce deklaruje, že 65 % pásky je vyrobeno z obnovitelných zdrojů. Přírodní kaučuk lepidla pochází z kaučukovníku brazilského (Hevea brasiliensis) a je extrahován způsobem, který umožňuje regeneraci rostliny. Nosič pásky je vyroben z celulózové pasty pocházející z lesů udržitelně spravovaných přímo našimi dodavateli. Vnitřní dutinka je vytvořena ze 100 % recyklovaného papíru a lepenky.

Náš tip:

Aromaterapeutické koule do koupele

Dopřejte si koupel oplývající uklidňující vůní, která zároveň poskytne vašemu tělu tu nejlepší přírodní péči. Stačí jen vložit jednu kouzelnou kouli Natava do vody a nechat se unést daleko od starostí všedních dní. Přírodní a BIO složky v olejových koulích Natava budou pro vaše tělo a mysl opravdovým požehnáním. Pokud patříte mezi milovníky přírody, jistě uvítáte, že obaly nové řady NATAVA jsou vyrobeny ze 100% recyklátu nebo jsou snadno recyklovatelné. K dostání jsou samostatně ve variantě Chrpa, Citronová tráva, Růže stolistá a Měsíček lékařský, nebo ve stylovém dárkovém balení.

Více informací najdete na www.natava.cz

Fotogalerie
15562 15563 15564

Další články z rubriky

Krásná i po létě

Krásná i po létě

Vykročte do podzimu v novém trendy modelu

Vykročte do podzimu v novém trendy modelu

Elisha: Elegantní ženská silueta jako symbol podzimu

Elisha: Elegantní ženská silueta jako symbol podzimu

Jste připraveni na novinky italské značky Brics?

Jste připraveni na novinky italské značky Brics?

Stolování nemusí být věda

Stolování nemusí být věda

KONFERENCE, NA KTERÉ BYSTE NEMĚLI CHYBĚT