Magazín Elita

Vyzkoušejte sílu bylin

Vyzkoušejte sílu bylin

Cítíte se po dlouhé zimě bez energie? Snažíte se jíst dostatek ovoce a zeleniny, pravidelně doplňovat vitaminy, ale stále nejste ve své kůži? Zkuste funkční bylinné čaje AHMAD TEA ENERGY a IMMUNE z nové řady NATURAL BENEFITS.

Nedostatek sluníčka, deficit spánku, spěch a stres spojený se závěrem roku, málo času stráveného na čerstvém vzduchu, v neposlední řadě věčný chlad a nekonečné vstávání do tmy a vracení se zpátky domů za tmy... To vše se jednoznačně musí podepsat na našem zdraví, nebo přinejmenším našem rozpoložení, fyzickém i psychickém. Během náročného zimního období musí lidský organizmus vzdorovat mnohým nástrahám, naše imunita je vystavena neustálým hrozbám, nachlazením a virózám, což samozřejmě stojí spoustu energie, kterou je zapotřebí doplnit. Proto když se objeví vymodlené sluneční paprsky a zavane vlahý jarní větřík, na nás obvykle místo záplavy energie dolehne slabost a vyčerpání.  Čím to? A co s tím?
Hlavně se nesnažme proti tomu bojovat nebo ještě hůř, tyto stavy popírat. Jarní únavu v žádném případě není radno podceňovat. Můžeme se na ni ovšem připravit, a to především tím, že začneme naslouchat vlastnímu tělu, pečovat o něj, doplňovat vitaminy a minerály, dopřejeme si více spánku, méně stresu a pokusíme se alespoň maličko zvolnit, aby se naše pomyslné baterky stihly náležitě dobít. Recept proti jarní únavě zatím ještě nikdo nevymyslel, ale síla bylin, ta je prověřena staletími. Vyzkoušejte 100% přírodní funkční čaje AHMAD TEA IMMUNE a ENERGY na posílení imunity a doplnění energie. Pečlivě vybrané bylinné směsi vás okouzlí svou lahodnou chutí i blahodárnými účinky.

IMMUNE – funkční čaj na podporu imunity

Spěch, úzkost, únava, nepravidelná či nekvalitní strava – to vše jsou faktory, které ohrožují naši přirozenou imunitu. Pokud přičteme zimní sezónu, období chřipek a virových infekcí, pak je pravidelná a dlouhodobá podpora imunity absolutní nezbytností. A to jak pro tělo, tak pro duši. K tomu spolehlivě dopomůže exotická, lehce kořeněná čajová směs,
která v zajímavé kombinaci propojuje chuť citronové verbeny a blahodárné kopřivy, s kořenem lékořice. O zvýraznění aroma se postará lehce pálivý ZÁZVOR, původem exotická rostlina, oblíbená nejen, jako silný bojovník proti nachlazení, bolesti, nebo na podporu trávení, ale také jako zdroj celé řady důležitých vitaminů, dále draslíku, hořčíku, sodíku, fosforu, vápníku a železa. Nádhernou zlato-oranžovou barvu a typicky zemitou, kořeněnou chuť, dodává tomuto čaji vzácná KURKUMA. Jak známo, základním předpokladem pro správnou funkci imunitního systému je zdravá životospráva a dostatečný příjem vitaminů. Proto nechybí přidaný VITAMIN C, který má na obranyschopnost lidského organismu zcela mimořádný vliv.

Doporučená cena, 78,90 Kč

ENERGY – funkční čaj na doplnění energie

Energizující směs bylin a semen guarany, skořice a grapefruitu, dokáže skvěle povzbudit. Každý občas potřebujeme maličko „nakopnout“, abychom dobili baterky a zvládli všechny povinnosti. GUARANA je do této bylinné směsi přidaná ve formě guaranového prášku, který je namletý ze semen amazonských bobulí. Dodává slabě dřevitou, ovocnou chuť a přirozeně vysokou dávku kofeinu. MATÉ je velmi oblíbeným povzbuzujícím čajem původem z Jižní Ameriky, který se připravuje z lístků
a stonků cesmíny paraguayské. Díky přirozeně vysokému obsahu kofeinu působí stimulačně, přidaný VITAMIN B6 přispívá ke snižování únavy a vyčerpání.

Doporučená cena, 78,90 Kč

Pro více informací a zajímavé inspirace navštivte: https://www.ahmadtea.cz/ 

nebo se staňte fanoušky na

https://www.facebook.com/AhmadTeaCzechRepublic/ 

Fotogalerie
15430 15431

Další články z rubriky

České Švýcarsko zahalené do podzimu vás uchvátí

České Švýcarsko zahalené do podzimu vás uchvátí

Fleky ze semoliny – letošní novinka od Panzani

Fleky ze semoliny – letošní novinka od Panzani

Zpátky do školy zdravě!

Zpátky do školy zdravě!

Nové BIGBOY kaše s vůní podzimu

Nové BIGBOY kaše s vůní podzimu

Zámek Telč a Červená Řečice – dva renesanční klenoty se opět otevřely veřejnosti

Zámek Telč a Červená Řečice – dva renesanční klenoty se opět otevřely veřejnosti

KONFERENCE, NA KTERÉ BYSTE NEMĚLI CHYBĚT