Magazín Elita

Zakázkové rodinné krejčovství TESSUTO šije módu, která vás nepřestane bavit

Zakázkové rodinné krejčovství TESSUTO šije módu, která vás nepřestane bavit

Móda dokáže správně zvýraznit Vaši osobnost i postavu. Dokonalost krejčovského řemesla poznáte podle toho, že se střih oděvů zpracovává přímo podle typu postavy. „Naším cílem je ušít Vám takové šaty, abyste se v nich nejen skvěle cítili, ale i správně reprezentovali sami sebe v módních barvách, materiálech a dress codu,“ říká Eliška Trnka, majitelka. Pokud se už ve svých starých šatech necítíte dobře a s novým rokem toužíte po změně, svěřte se do rukou kouzelnic rodinného krejčovství TESSUTO. Do vašeho života přinesou osobitý styl a nadšení.

Krejčovství TESSUTO si zakládá na profesionálním a velmi osobním přístupu ke svým zákazníkům. Pokaždé se budete v rukou odbornic z tohoto privátního krejčovství cítit maximálně příjemně. Ony totiž dobře vědí, že přátelská atmosféra je důležitá pro uvolnění a načerpání klidu, ve kterém si uvědomíte, po čem opravdu toužíte. Oděvy jsou v krejčovství šity vždy z těch nejkvalitnějších látek předních světových tkalcoven, a to jak strojově (made to measure), tak i ručně (bespoke). Tkalcovny jsou dámami vybírány nejen podle své široké nabídky látek, ale zejména podle historie a charakteru s jakým ke své práci přistupují. Materiály ve znamení „slow fashion“ TESSUTO nakupuje od tkalcoven s nejpřísnějšími ekologickými kritérii. Takovou je například rodinná italská firmy Albini vlastnící bavlníkové plantáže v Egyptě a na Barbadosu.

Změna ve vašem životě nemusí končit novým nadčasovým modelem na míru. Krejčovství TESSUTO se po prosbách svých klientů soustřeďuje také na výrobu designových bytových doplňků, které pomohou obléct do nového kabátu i váš domov. Mezi služby krejčovství patří nejen šití originálních polštářků, přehozů či záclon a závěsů, ale i čalounický servis. Ze starého křesla nebo pohovky tak díky novému potahu a polstrování jednoduše vytvoříte zbrusu nový, moderní kousek, který znovu vdechne Vašemu prostoru jedinečnost.

V minulém roce krejčovství TESSUTO díky poptávce a důvěře svých stálých klientů rozšířilo svoje služby dokonce i o celkové doladění prostorů od návrhů až po realizaci. „Interiérový design mne vždy velmi přitahoval. Když jsem dostala nabídku od našeho klienta, pana Luboše Strejčka, obléknout do nového kabátu i jeho byt, neváhala jsem ani vteřinku a po měsíci práce jsme vytvořili jedinečnou esenci domova,“ říká Claudie Cattaneo, stylistka.

Pociťovat radost, když si obléknete krásné padnoucí oděvy, nebo když vcházíte do svých domovů, to je zhmotnění a výsledek důvěry, kterou klienti do krejčovství TESSUTO vkládají. A právě důvěra klientů je pro majitelku Elišku Trnku tím nejdůležitějším. Do dalšího roku si pak také přeje nadále zhmotňovat jejich představy o módě šité na míru. „Naší vizí je doprovázet životy našich klientů, ať už šijeme svatební šaty či oblek, nebo jen další pohodlný módní outfit do kanceláře a přetvářet v realitu jejich sny o novém, hezčím interiéru,“ dodává.

www.tessuto.cz

Fotogalerie
15397 15398

Další články z rubriky

Krásná i po létě

Krásná i po létě

Vykročte do podzimu v novém trendy modelu

Vykročte do podzimu v novém trendy modelu

Elisha: Elegantní ženská silueta jako symbol podzimu

Elisha: Elegantní ženská silueta jako symbol podzimu

Jste připraveni na novinky italské značky Brics?

Jste připraveni na novinky italské značky Brics?

Stolování nemusí být věda

Stolování nemusí být věda

KONFERENCE, NA KTERÉ BYSTE NEMĚLI CHYBĚT