Magazín Elita

Braun vám umožní vyrazit na cesty s novým holicím strojkem Series 9 Pro

Braun vám umožní vyrazit na cesty s novým holicím strojkem Series 9 Pro

Značka Braun letos slaví 100 let od svého vzniku, uvádí. To, že je pokroková, víme všichni, ale nový elektrický holicí strojek - Braun Series 9 Pro je špičkou na trhu. Díky speciálnímu nabíjecímu pouzdru PowerCase je možné se holit až 6 týdnů bez nutnosti dobíjení ze zásuvky. Model Series 9 Pro je, stejně jako další řady, postaven na základních hodnotách značky Braun: dobrý design je jednoduchý, užitečný a vyrobený tak, aby vydržel.

V poslední době mnoho lidí znovu vyráží na cesty, mění prostředí a plánují dobrodružství v blízkém i vzdálenějším okolí, přičemž podle údajů ABTA 25 % lidí plánuje dovolenou mimo město, což je o 2 % více než v předchozím roce. Nový Braun Series 9 Pro se bez problémů vejde do cestovní tašky, takže si můžete užít nejúčinnější a nejšetrnější holení, i když jste na cestách.

Braun Series 9 Pro byl navržen tak, aby si poradil s různými typy vousů díky kombinaci jedinečných břitů, sonické technologie a svojí přizpůsobivosti. Ve spojení s pouzdrem PowerCase nabízí až 6 týdnů perfektního holení bez ohledu na to, jestli holíte jednodenní, třídenní nebo sedmidenní strniště.

Braun Series 9 Pro

Nová řada Series 9 Pro byla vytvořena tak, aby holila vousy rostoucí i pod nižším úhlem. Speciální  zastřihovače si poradí s různými typy vousů, takže nemusíte žádná místa holit opakovaně.

  • Inovativní hlava ProHead s novým zastřihovačem ProLift nadzvedne a zastřihne více vousů, což vede k až o 10 % rychlejšímu a šetrnému oholení. Ve srovnání s Braun Series 9 má o 30 % tenčí hroty, což umožňuje zachytit více vousů, které leží naplocho.
  • Planžety OptiFoils jsou tenké 0,058 mm a mají 899 unikátně tvarovaných otvorů. Tenká fólie při holení napíná pokožku, čímž poskytuje lepší přístup břitů k vousům pro důkladnější oholení.
  • Díky unikátní sonické technologii holicí hlava vykoná 10 000 drobných pohybů za minutu. Tyto vibrace pomáhají vousům proniknout do otvorů, podobně jako když třesete sítem na mouku - čím více vibrací, tím více vousů se v otvorech zachytí.
  • Nově designovaný Precision Switch uzamkne holicí hlavu, umožní vám snadno zachytit záludné vousy a díky tomu zaručí bezkonkurenční přesnost a kontrolu.
  • Flexibilní břity a hlava se naklání v úhlu až 40° dopředu a dozadu a tím se dokonale přizpůsobí konturám obličeje.

Pouzdro PowerCase

První nabíjecí pouzdro na holicí strojek na světě PowerCase umožňuje přímo nabíjet holicí strojek a používat ho i na cestách.

  • Výkonná vestavěná Li-Ion baterie nabíjí holicí strojek až na více než 50 % doby provozu, aniž byste potřebovali kabel.
  • Nabíjení PinCharging znamená, že při nabíjení holicího strojku není nutný žádný externí zdroj napájení.
  • Pouzdro PowerCase poskytne až 90 minut bezdrátového holení kdykoli a kdekoli bez nutnosti dobíjení ze zásuvky.
  • Na jedno oholení stačí 5 minut nabíjení.

Součástí balení vybraných modelů Braun Series 9 Pro je 5v1 SmartCare Center, které pomáhá udržovat holicí strojek jako nový. Stisknutím jediného tlačítka SmartCare Center inteligentně vybere potřebný čisticí program, automaticky nabije a hygienicky vyčistí, promaže a vysuší váš holicí strojek.

Braun věří v sílu dobrého designu, proto je holicí strojek Series 9 Pro navržen tak, aby vydržel až 7 let. Holicí strojek je vyráběn v továrně, která spotřebovává 100 % obnovitelné energie.

Holicí strojek Braun Series 9 Pro si můžete zakoupit na bodylovers.cz.

Fotogalerie
15147

Další články z rubriky

Sklo jako zařizovací prvek: funkční, všestranné i krásné

Sklo jako zařizovací prvek: funkční, všestranné i krásné

Léto s Albi – léto plné radosti

Léto s Albi – léto plné radosti

Neuvěřitelný komfort na kolech a s pokorou k přírodě

Neuvěřitelný komfort na kolech a s pokorou k přírodě

Jak správně připravit domácího mazlíčka na hlídání

Jak správně připravit domácího mazlíčka na hlídání

Lehké plechové střechy boří mýty kvalitou

Lehké plechové střechy boří mýty kvalitou