Magazín Elita

Co obléct na svatbu? Buďte originální s šaty na míru!

Co obléct na svatbu? Buďte originální s šaty na míru!

Většina nevěst při hledání svých snových svatebních šatů navštíví hned několik salonů, ani po vyzkoušení desítek modelů však stále nemohou narazit na ty pravé. Možná takové šaty, po nichž touží, nejsou k dispozici, nebo zkrátka nemají přesnou představu a potřebují někoho, kdo by jim poradil s definováním stylu a konceptualizací šatů od začátku až do konce. Pokud i vy plánujete svůj velký den a přejete si, aby byl váš oděv originální, svěřte se do péče krejčovství, které vytvoří šaty přesně podle vaší postavy i osobnosti.

Ve spolupráci s paní krejčovou si zvolíte styl, ale i střih šatů, látku a detaily, které je budou zdobit. Vaše vize bude hrát důležitou roli, ale k dokonalému výsledku dojdete i tehdy, nemáte-li zatím o vzhledu šatů ani nejmenší představu. V rodinném krejčovství TESSUTO nic není nemožné. Mistryně svého oboru, paní krejčová Soňa, klade důraz nejen na perfektní vzhled, ale i pohodlí, které by mělo být součástí každého svatebního dne. Celý tým krejčovství s vámi projde dlouhou cestu od vytvoření návrhu až po předání hotových šatů, které se stanou originálním prvkem vaší svatby.

TESSUTO tu pro vás navíc bude i v případě, že nejste nevěstou nebo ženichem. Skvěle vypadat chce na svatbě každý, a proto krejčovství s radostí vytvoří i šaty pro družičky, svědky nebo svatební hosty. Co se týče svatebního dress code, žádná z žen ve svatebním průvodu by neměla být oblečena do bílé a svými šaty neměla vyčnívat nad nevěstu. To však neznamená, že se nemůžete obléct vkusně. Pro družičky a svědkyně jsou ideální dlouhé šaty korespondující s barvou svatby, maminky by se měly obléct do tlumenějších barev, jako je bordó, šedá či tmavě modrá. Určitá pravidla platí i u pánů, kteří by se měli rovněž přizpůsobit barvě oblečení ženicha.

Služeb krejčovství využijete nejen v rámci svatebního oděvu, ale i dárku pro novomanžele. TESSUTO kromě šití slavnostních šatů šije i běžné oděvy na míru, které by ve svém šatníku měl rád každý z nás. Navíc se soustřeďuje i na interiér, a tak můžete šťastnému páru věnovat poukaz na nové záclony, závěsy a další dekorace. Krejčovství nabízí i služby kvalitního čalouníka, který přemění starou pohovku nebo křeslo v moderní kousek, jenž se bude v novomanželském hnízdečku skvěle vyjímat.

www.tessuto.cz

Fotogalerie
14487 14488

Další články z rubriky

Ovečkárna sází na recyklovanou vlnu

Ovečkárna sází na recyklovanou vlnu

Písecký víkend módy a designu představuje nabitý program i kampaň na Hithitu

Písecký víkend módy a designu představuje nabitý program i kampaň na Hithitu

Limitovaná edice PRIM ART – umělecké dílo na zápěstí

Limitovaná edice PRIM ART – umělecké dílo na zápěstí

Přidejte se k revoluci v praní. EcoHaus spustil kampaň na HitHitu

Přidejte se k revoluci v praní. EcoHaus spustil kampaň na HitHitu

Columbia představuje KONOS, novou kolekci speed hiking obuvi  s revoluční technologií konstrukce podrážky OMNI-MAX

Columbia představuje KONOS, novou kolekci speed hiking obuvi s revoluční technologií konstrukce podrážky OMNI-MAX

Na vlně audioknih