Magazín Elita

Dokážete odhadnout, kolik měl Jiří Krampol fanynek?

Dokážete odhadnout, kolik měl Jiří Krampol fanynek?

Finalisté 22. ročníku soutěže mužské krásy Muž roku se poprvé sešli na základě pozvání prezidenta Davida Novotného v MKMM studiu v Žitné ulici na své 1. tiskové konferenci. Vysportovaní krasavci se představili po boku svých patronů z řad známých osobností, kteří je zahrnuli otázkami.

Zpěvák Marian Vojtko při pohledu na letošní finalisty přislíbil, že si v posilovně naloží o něco víc. „Fakt docela silná sestava. A když jsem viděl ta vypracovaná těla, mám motivaci ještě k většímu úsilí v posilce. Když jsem byl mladý a krásný, což samozřejmě pořád platí, tak jsem byl hubený a měl jsem super figuru. Teď už musím cvičení skloubit se správnou stravou a vydržet, což je občas hodně těžké. Ale kdyby se za mé éry konaly ty pěvecké soutěže a také Muž roku, jdu do toho. Tu možnost bych využil,“ usmíval se Marian Vojtko.

Jiří Krampol si pochvaloval, že vybraní kluci nejsou žádné bábovky.„Takhle by měli vypadat mladí kluci, štíhlí, vymakaní. Je důležité, i když v soutěži neuspějí, aby pokračovali dál. Generace jsou stejné, vždycky staří o mladých říkají, že jsou blbí. My jsme byli hrozní vejtahové. Největší frajer byl můj kamarád, který měl boty maďarky prošité dvojitou bužírkou a na tkaničkách měl žárovičky. Já zase nosil vlasy na „emana“ a pak „kohouta“. Vlna mi padala do obličeje a kvůli frajeřině jsem vůbec neviděl. Jako mladý jsem měl i hodně fanynek. Tenkrát nebyly sociální sítě, tak nevím kolik jich bylo, ale chodili si za mnou do šatny pro podpis,“uvedl s potutelným úsměvem Jiří Krampol.

Muzikant Felix Slováček ml. na finále soutěže Muž roku vystupoval už několikrát, ale patronem soutěžícího byl poprvé. „První dojem je zatím dobrý. Vím, že je to profesionální boxer, tak by měl mít v sobě soutěživost, píli, slušnost a určitou pokoru. Samé dobré vlastnosti, a když k tomu přidá vysportované tělo, má naději na úspěch. Muž roku by měl být hezký nejen pro ženské, ale i sympatický pro chlapy. A protože na finále v Náchodě budu asi zase vystupovat, jsem vlastně takový Muž roku s číslem 13. Užívám si to, je to vždycky příjemná akce.“

Pavel Trávníček s manželkou Monikou pravidelně sedávají při finálovém večeru v porotě, proto v kritériích výběru má docela jasno. „V jejich letech by měl být chlap dobře urostlý a měl by to mít už v hlavě srovnané. Tahle rovnováhá platí a my starší víme, že když jedno zradí, je to špatně. Pokud bych byl mladý, do soutěže Muž roku bych nešel. Přestože jsem herec, nerad se předvádím. Stačí mi to na jevišti.  Určitě bych se nemohl někde promenovat například v plavkách. Ale pohled na hezké muže je pěkný, a že se ženy rádi podívají, proto nebudu manželce bránit, aby dávala nejvyšší známky,“řekl Pavel Trávníček.    

Finalisty Muže roku 2021 přišli podpořit i další patroni a patronky: Zuzana Bubílková, Radka Pavlovčinová, Muž roku 2020 David Kremeň, Ivana Jirešová, Radim Flender, Veronika Chmelířová, Eva Hrušková, Jan Přeučil, Kateřina Macháčková, Veronika Gajerová, Petr Vojnar, Peter Pecha či Karel Voříšek.

Spokojený je také i prezident soutěže David Novotný. „Doufám, že 22. ročník bude probíhat v normálním režimu. I když roušky a desinfekci mám stále v pohotovosti. Myslím, že se nám podařilo vybrat mladé muže, kteří zaujmou a budou se líbit. Před finále čeká ještě kluky soustředění v Chateau Šanov, kde nacvičí finálovou choreografii, budou mít kurz rétoriky s Janem Přeučilem, nafotí kalendář a předvedou se nám při přehlídkách ve spodním prádle Styx od Trenýrkárny a v oblecích od firmy Koutný s brýlemi Optika Slavíková. Než v Náchodě vstoupí na soutěžní podium, čeká je toho opravdu hodně.“

A který z dvanácti sympatických mužů sesadí stávajícího Muže roku 2020 Davida Kremeně z pomyslného trůnu?  To se dovíme při finálovém večeru, který se koná 27. srpna 2021 v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě.

1. Erik Agateljan, profesionální boxer a automechanik, 26 let, Ústí nad Labem

2. Lukáš Kučírek, OSVČ finance, 28 let, Havlíčkův Brod

3. Marek Hloch, voják z povolání, 26 let, Prostějov

4. Viktor Agateljan, profesionální boxer a vedoucí stavby, 26 let, Ústí nad Labem

5. Zdeněk Piekarz, ošetřovatel, 26 let, Podbořany

6. Jiří Perout, konzultant a student, 22 let, Jestřebí u Blanska

7. Petr Kinský, obchodní zástupce, 29 let, Brno

8. Lukáš Vyšehrad, student, 25 let, Hradec Králové

9. Dominik Chabr, vedoucí nákupního oddělení, 27 let, Most

10. Roman Kunčar, fitness coach, 25 let, Brno

11. Miroslav Beck, nutriční specialista, 25 let, Nová Paka

12. Marcel Lacina, kondiční trenér a spolumajitel společnosti, 29 let

Fotogalerie
14331 14332 14333 14334

Další články z rubriky

Bouřkový úplněk nabídne vhodný čas pro rituál splněných přání

Bouřkový úplněk nabídne vhodný čas pro rituál splněných přání

Berchtold zářil hvězdami, postaral se o to Orchestr Felixe Slováčka jr. se Štefanem Margitou

Berchtold zářil hvězdami, postaral se o to Orchestr Felixe Slováčka jr. se Štefanem Margitou

Stanislav Hložek se synem Matyášem to na soustředění Muže roku pořádně rozjeli

Stanislav Hložek se synem Matyášem to na soustředění Muže roku pořádně rozjeli

Český cukrář představil svou vlastní edici designových mís!

Český cukrář představil svou vlastní edici designových mís!

Jitka Sedláčková: „Nehodnotí se, kdo je hezký, ta soutěž je úplně o něčem jiném.“

Jitka Sedláčková: „Nehodnotí se, kdo je hezký, ta soutěž je úplně o něčem jiném.“