Magazín Elita

Práce snů: rezident ostrova, nekonečné outdoor aktivity nebo mazlení s kočkami

Práce snů: rezident ostrova, nekonečné outdoor aktivity nebo mazlení s kočkami

Raději se bavíte, než pracujete? Láká vás cestování nebo je vaším snem život na soukromém ostrově? Díky netradičním nabídkám zaměstnání se můžete věnovat svým koníčkům, nebo celý den prolenošit, a to přímo v pracovní době, a ještě za to dostat zaplaceno! Podmínkou u většiny těchto snových zaměstnání je ochota sdílet své zážitky a fotky s ostatními. S rozvojem sociálních sítí tak vznikají i nové pracovní pozice, které do puntíku splní to, že práce je vaším koníčkem.

Rezident tropického ostrova

Jak by se vám líbilo ráno vstát, zaplavat si v moři, pak lenošit pod palmou na bílém písku a zakončit den pohledem na západ slunce? Pak by pro vás byla ideální práce na Hamiltonově ostrově v Austrálii. Podmínkou bylo svůj den sdílet na sociálních sítích s ostatními.

Provozovatelé kavárny na opuštěném ostrově

Pro odlehlý irský ostrov Blasket je zase vypsáno výběrové řízení na zájemce, kteří by od dubna do října řídili ostrovní kavárnu a ubytování. Tento malebný ostrov v hrabství Kerry je opuštěný od roku 1954 kvůli klesajícímu počtu obyvatel. V letních měsících je však výlet na ostrov velmi oblíbený. Majitelé kavárny a ubytování vypisují toto výběrové řízení již podruhé. Poprvé je překvapil velký zájem veřejnosti, na vypsanou žádost na domovníka místního ubytování se ozvala neuvěřitelných 45 000 lidí!

Cesta kolem světa

Americko-norská společnost Royal Carribean zase vypsala výběrové řízení pro zájemce o cestu kolem světa. Tato pracovní nabídka cílila na mileniály, tedy nejmladší generaci. Ti se vydají na plavbu lodí se spoustou zastávek. Podmínkou opět je sdílet své zážitky a zkušenosti s ostatními. Za tuto plavbu navíc dostanou plat, v přepočtu asi 176 000 korun. Loď zakotví například u Aljašky.

Obklopeni mazlíčky

Pravidelně se také objevují pracovní nabídky pro ty, kteří milují zvířata, jedná se například o „Mazlení s vombaty či koťaty“. Vombati jsou roztomilí vačnatci žijící v Austrálii nebo Tazmánii. Pro opuštěná mláďata byl poptáván člověk, který by s nimi trávil den, mazlil se s nimi a hrál si s nimi. Podobné pozice jsou vypisovány i v případě péče o kočky.

Pro outdoorové nadšenkyně

I v Čechách se můžete přihlásit do výběrového řízení na práci snů, při které se budete víc bavit než pracovat. Česká značka outdoorového oblečení vypsala výběrové řízení s názvem Hledá se Hannah! Je určené pro milovnice outdooru, dobrodružství, přírody a sportovních aktivit.

Baví vás outdoor aktivity? Pak splňujete podmínky

Náplní práce bude život venku. V přírodě. Hory, kopce, les. Nepůjde jen o sbírání kilometrů, ale o opravdový nature office. Práci v přírodě. Ze stanu, skály, od jezera. A při sportovních aktivitách: při lezení, trecích po horách, trailech na kole, se skialpy na nohách, s lyžemi na sjezdovkách i upravených běžkařských tratích. Při objevování koutů naší země i v zahraničí. Důležitá bude i ochota sdílet své zážitky, být komunikativní a umět nadchnout ostatní, aby následovali příkladu Hannah. „Může se přihlásit opravdu kdokoliv, kdo se nebojí výzev a chce žít aktivně. Naší nové ambasadorce kromě platu poskytneme také outdoorové a technické vybavení. Svojí dobrodružnou životní cestu bude sdílet s ostatními a inspirovat je tak k tomu, aby žili o kousek víc, probudili své vnitřní já a poznali jeho sílu a vydávali se za dobrodružstvím do přírody,“  říká Tomáš Šebesta z Hannah.

Uzávěrka do konce července

Přihlásit se můžou ženy nad 18 let, z jakéhokoliv konce České republiky. Výběrové řízení bude mít tři kola, v tom první stačí sepsat proč právě vy byste byla ideální adeptkou a připojit pár vašich fotek, ideálně při outdoorových aktivitách. Uzávěrka prvního kola je 31. července.

https://www.hledasehannah.cz/

Fotogalerie
14314 14315

Další články z rubriky

Spolek MÁJA slaví deset let činnosti pro opylující hmyz

Spolek MÁJA slaví deset let činnosti pro opylující hmyz

Průzkum člověka jako vnímajícího subjektu, to je výstava Alžběty Josefy a Aleny Kotzmannové

Průzkum člověka jako vnímajícího subjektu, to je výstava Alžběty Josefy a Aleny Kotzmannové

Tradiční Francouzský trh se vrací na pražskou Kampu

Tradiční Francouzský trh se vrací na pražskou Kampu

Nové limity pro audit mohou změnit podnikatelský trh

Nové limity pro audit mohou změnit podnikatelský trh

Onboarding nového zaměstnance z hlediska kybernetické bezpečnosti

Onboarding nového zaměstnance z hlediska kybernetické bezpečnosti