Magazín Elita

Magazín

ANETA KREJČÍKOVÁ NATÁČÍ CELOVEČERNÍ FILM

ANETA KREJČÍKOVÁ NATÁČÍ CELOVEČERNÍ FILM

Víte, jak tráví léto blonďatá a před létem nešťastná Gábina Pumrová z nekonečného seriálu Ulice? Cpe se prostě fotografům do záběru! Herečka Aneta Krejčíková hraje v seriálu Ulice již několik roků a letní natáčecí pauzu uvítala. A jak ji využila?

FINALISTÉ MUŽE ROKU DOVÁDĚLI NA SOUSTŘEDĚNÍ S CELEBRITAMI!

FINALISTÉ MUŽE ROKU DOVÁDĚLI NA SOUSTŘEDĚNÍ S CELEBRITAMI!

Finalisté soutěže Muž roku se připravovali na finále v Hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují. Nebyl to v žádném případě odpočinkový víkend. Posilovali, cvičili, prošli rychlokurzem rétoriky s Mistrem slova Janem Přeučilem, ale také se bavili a neskrytě flirtovali.

MADONNA – ZNAČKA UDÁVAJÍCÍ SMĚR A DO ŠATNÍKŮ JI ZAŘAZUJÍ I ZNÁMÉ OSOBNOSTI

MADONNA – ZNAČKA UDÁVAJÍCÍ SMĚR A DO ŠATNÍKŮ JI ZAŘAZUJÍ I ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Díky měnícím se kolekcím, širokému sortimentu bestsellerů a rozumným cenám nabízí Madonna úspěšně každý měsíc nové módní trendy. Madonna se za 11 let neotřesitelně profilovala, až došla k oprávněnému označení „young fashion“ - mezinárodně úspěšná značka.

Doplňková linie „Madonna Juwel“ zajišťuje více třpytu a tedy svojí expanzí si značka získala i další klientky, které našly zalíbení v moderní bižuterii a dalších doplňcích, mezi které především patří hodinky, módní tašky, pásky, čepice a žabky či vlasové ozdoby.

KÁJA PAVLÍČEK SE SETKAL SE ŠÍLENÝM HOLIČEM…

KÁJA PAVLÍČEK SE SETKAL SE ŠÍLENÝM HOLIČEM…

Kája Pavlíček, hlavní vizážista světových kosmetických značek se setkal se šíleným holičem s břitvou v ruce, a to v centru Prahy. Zdá se Vám to jako málo pravděpodobné? A přesto je to pravda. Setkání bylo chvílemi až mírně komické, Máte už z toho zamotanou hlavu, co to bylo za setkání?

Takže, jak se to vše seběhlo: Minulý týden šla Prahou vcelku zajímavá partička lidí, kteří se občas zastavili na některých zajímavých místech, a tak trochu vzbuzovali dojem, že mají možná nějaký tajný (recesistický) úkol.

NA GENNY CIATTI TEN PRAVÝ JEŠTĚ NĚKDE ČEKÁ…

NA GENNY CIATTI TEN PRAVÝ JEŠTĚ NĚKDE ČEKÁ…

Zpěvačka, herečka, moderátorka Genny Ciatti ve většině z nás svým jménem evokuje volání dálek. Narodila se však v Opavě, ale po otci je poloviční Italkou a do svých  tří let žila v jižní  Itálii. Své dětství již trávila v domovině své maminky, tedy v České republice.

A jak se jí žije, jak tráví čas? Na to nám velice ochotně odpovídala i ve velmi parném dnu při procházce Prahou, kde společně s přáteli hledala legendy staré Prahy, kdy se sama nejvíce zajímala o přízrak Probodnuté jeptišky.

PARTIČKA MÍŘÍ NA MONTY PYTHONY A NA KONOPIŠTĚ

PARTIČKA MÍŘÍ NA MONTY PYTHONY A NA KONOPIŠTĚ

Populární Partička se už 26. července předvede ve své tradiční speciální letní show v podhradí zámku Konopiště, ovšem její příznivci se jí mohou dočkat už o týden dříve, 20. července v Praze.

ANDREA VEREŠOVÁ: I V JEHLÁCH A MINI ZVLÁDLA ADRENALINOVOU JÍZDU NA POLYGONU!

ANDREA VEREŠOVÁ: I V JEHLÁCH A MINI ZVLÁDLA ADRENALINOVOU JÍZDU NA POLYGONU!

Adrenalinová jízda Andrey Verešové na plzeňském polygonu ji představila nejen jako skvělou modelku, právničku a navíc také jako velice dobrou a odvážnou řidičku. V koktejlových šatech a lodičkách na vysokém podpatku jako by právě vyrazila na schůzku nebo party, rozhodně ne do drsného terénu, kde ji čekala jízda divokou vodou, brodem, v bahnitém, kopcovitém prostředí uprostřed lesa.

JIŽ TRADIČNÍ KONCERT „UHERČICE PAVLÍNY SENIĆ“ BYL NEZAPOMENUTELNÝ A NAVÍC LÁMAL REKORDY!

JIŽ TRADIČNÍ KONCERT „UHERČICE PAVLÍNY SENIĆ“ BYL NEZAPOMENUTELNÝ A NAVÍC LÁMAL REKORDY!

Letošní šestý ročník operního recitálu sopranistky Pavlíny Senič se konal tradičně v rámci „Hudebního festivalu Znojmo“. Tento hudební skvost, který bývá posluchači netrpělivě očekáván i proto, že je spojený s dobročinnou aukcí unikátních vín. Letošní ročník skutečně lámal rekordy!

DCERY KARLA GOTTA - CHARLOTTE A NELLY MAJÍ PRVNÍ SONG!

DCERY KARLA GOTTA - CHARLOTTE A NELLY MAJÍ PRVNÍ SONG!

Nový letní song ve stylu „reggae“ nazpívaly Charlotte a Nelly Gottovy společně se zpěvákem Josefem Vágnerem. Písnička vznikla jako netradiční dárek k 75. narozeninám mnohonásobného Zlatého slavíka Karla Gotta, které slaví právě v pondělí 14. července.

KDYŽ FLORISTI JEDOU NA SHOW A CHTĚJÍ MÍT TY NEJČERSTVĚJŠÍ ROSTLINY

KDYŽ FLORISTI JEDOU NA SHOW A CHTĚJÍ MÍT TY NEJČERSTVĚJŠÍ ROSTLINY

Když vyjedete s floristy na jejich show, musíte počítat s tím, že se do auta vejdete jen tak-tak, ale především s tím, že neustále někde někdo něco „těží“.  To znamená, že zastavujete několikrát do hodiny a oni vybíhají vyzbrojeni nožíky a zahradnickými nůžkami tu do příkopu, jindy do pole či do lesa.

Na kole jen s přilbou