Magazín Elita

Sympaťák Tomáš Arsov otevřel nový salon!

Sympaťák Tomáš Arsov otevřel nový salon!

Skutečný profesionál a jeden z nejkreativnějších kadeřníků v České republice a hvězda TV show Tomáš Arsov má nový salón.  Slavnostní otevření na lukrativní adrese v Soukenické ulici v centru hlavního města si užil každý, kdo přišel.

Jméno Tomáš Arsov už je dnes skutečně dobře znějící značkou. Jeho salony nabízejí komplexní péči nejen o vlasy, ale i o tělo. Můžete se tak nechat prakticky jakkoli vás napadne. Nikoho tak samozřejmě nepřekvapí, že salon v Soukenické ulici nabízí to nejlepší a všichni klienti si zde přijdou na své. Zajímavostí jistě je i fakt, že sympaťák Arsov svým zákaznicím během čekání nabízí elektrického Smarta. Dámy si tak mohou dojet na nákupy, třeba do blízké Pařížské ulice. Navíc šetří životní prostředí a zaparkovat se s ním dá opravdu všude, dokonce i na modrých zónách.

Slavnostního otevření se zúčastnila řada známých tváří. Zpěvačka Markéta Konvičková předvedla své neuvěřitelně nádherné vlasy, které jsou, jak jinak, už nějaký ten pátek v péči Tomáše Arsova. Dominika Myslivcová zase zvolila sexy outfit a přesto, že její vlasy jsou také krásné, zejména přítomní pánové často pohledem sklouzly spíše do jejího výstřihu. To Vlasta Korec si spontánně vyzkoušel, jaké by to bylo, kdyby musel změnit profesi a stal se popelářem. Neztratil by se a mikrofon tak klidně může pověsit na hřebík.

Nechybělo šampaňské a skvělé občerstvení, na kterém si všichni pochutnávali až do pozdního večera. Vše vyšlo na jedničku a celou dobu panovala skvělá nálada.

Foto: Herminapress

 

Fotogalerie
10162 10163 10164 10165 10166

Další články z rubriky

Nejkrásnější cage girl Česka je Klára Tomanová.  Jde opravdu po Vémolovi?

Nejkrásnější cage girl Česka je Klára Tomanová. Jde opravdu po Vémolovi?

Jaroslava Stránská se v jediné hře vyřádí ve třech rolích

Jaroslava Stránská se v jediné hře vyřádí ve třech rolích

Retro dědci pokřtili klip Hlídač krav

Retro dědci pokřtili klip Hlídač krav

Aneta Krejčíková si musela vstup na tento svět vybojovat

Aneta Krejčíková si musela vstup na tento svět vybojovat

Staré dobré časy  - RETRO je fakt in!

Staré dobré časy - RETRO je fakt in!

MALUMA V PRAZE

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM