Magazín Elita

OSLAVTE 100 LET REPUBLIKY KRÁSOU A ZDRAVÍM S HAVLÍKOVOU PŘÍRODNÍ APOTÉKOU

OSLAVTE 100 LET REPUBLIKY KRÁSOU A ZDRAVÍM S HAVLÍKOVOU PŘÍRODNÍ APOTÉKOU

Letos je to přesně 100 let, co skončila 1. světová válka a všichni Češi i Slováci si konečně mohli splnit svůj odvěký sen – začít žít ve vlastním státě. Jelikož jsme hrdí na vše, co jsme za tu dobu dokázali vybudovat, vytvořili jsme pro vás v Havlíkově přírodní apotéce limitovanou edici jako připomínku jedné z našich nejvýznamnějších událostí. Výživný krém a tělové mléko sedí všem typům pleti a svým retro vzhledem vás zanesou zpátky do dob, kdy Československá republika teprve vznikala.

Lehký a všestranný Krém československý je vhodný nejen pro pleť ženskou, ale i mužskou. Díky obsahu zázračného rakytníku, mateří kašičky, meduňky a makového oleje doplní vaší pokožce veškeré živiny, které jsou potřebné pro svěží a zdravý vzhled. Krém skoncuje s podrážděnou a vysušenou pletí a dodá jí hebkost po celý den.

Tip: Krém používejte každé ráno i večer na důkladně vyčištěnou pleť.

Krém československý

30 ml - 168 Kč / 50 ml - 248 Kč

I v tom nejkrásnějším těle se můžete cítit nepříjemně, je-li zanedbané, podrážděné či vysušené. Abyste zachovali přirozený zdravý vzhled a zbavili se nevzhledných šupin a map, vytvořili jsme pro vás Prvorepublikový závoj. Složení tohoto příjemného tělového krému je obohaceno o látku Fucocert, škrobovinu získanou z kukuřice a sójových bobů, která na sebe váže vodu a tu pak spolehlivě vpravuje do vaší kůže, čímž zaručuje její dlouhodobou hydrataci. Přídavek cenných bylin, jako je řebříček, měsíček, jitrocel či heřmánek dále napomáhá zklidnit podráždění a zarudnutí nebo urychlit hojení drobných ranek. Ať už je tedy vaše pokožka narušená špatnou péčí, příliš horkými koupelemi či sychravým počasím, s naším tělovým mlékem mu dokážete vrátit přirozenou hydrataci a s ní i hebkost novorozeného miminka.

Tip: Nanášejte na celé tělo každé ráno a večer po teplé koupeli, kterou je ideální zakončit lehkým opláchnutím studenou vodou.

Prvorepublikový závoj

200 ml - 327 Kč

Více informací naleznete na www.havlikovaapoteka.cz

Fotografie a informace poskytla: Martina Hrubá

Fotogalerie
8567

Další články z rubriky

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU  SNADNO A RYCHLE

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU SNADNO A RYCHLE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ  KVALITNÍ MATRACE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ KVALITNÍ MATRACE

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

Miss Princess

BETA GLUCAN