Magazín Elita

PŘED SLUNCEM V BEZPEČÍ S KOSMETICKOU PÉČÍ OD HAVLÍKOVY PŘÍRODNÍ APOTÉKY

PŘED SLUNCEM V BEZPEČÍ S KOSMETICKOU PÉČÍ  OD HAVLÍKOVY PŘÍRODNÍ APOTÉKY

Léto je naším nejoblíbenějším ročním odbobím! Přirozená krása každé ženy totiž rozkvétá stejně, jako se pod hřejivými slunečními paprsky rozvíjí květy všech rostlin. Slunce však nemusí být pro naši jemnou pokožku vždy tím nejlepším, i při procházkách městem nebo cestou do práce se totiž můžeme v letním žáru lehce spálit. Nepříjemným následkem je pak nejen začervenalá a citlivá pokožka, ale také její náchylnost k předčasnému stárnutí. V Havlíkově přírodní apotéce jsme pro vás proto připravili několik jedinečných rostlinných produktů, s nimiž každodenní letní slunce hravě zvládnete. Výsledkem bude krásně opálená pleť bez jediné chybičky.

KARANJA OLEJ

10ml - 179 Kč nebo 50ml - 438 Kč

Za studena lisovaný bio karanja olej z exotického indického buku s vitamínem E a arganovým olejem je výjimečný svými antioxidačními, zklidňujícími a pečujícími účinky. Díky přirozené ochraně proti slunečnímu záření SPF10 - kterou máme potvrzenou od samotného Státního zdravotního ústavu -  se s jeho pomocí lehce uchráníte negativním dopadům běžného slunečního záření. Olej doporučujeme aplikovat na pokožku smíchaný s oblíbeným krémem nebo mastí.

SLUNEČNÍ LÁZEŇ

50ml - 381 Kč

Náš opalovací olej s SPF 6 je pro svou nízkou ochranu proti UV záření vhodné aplikovat dle vašeho fototypu nebo jako doplněk k jiným opalovacím produktům. Kromě ochrany se vám dostane také důležité péče, olej je totiž obohacen o vitamín E, propolis, karanja olej a oxid zinečnatý, takže pokožku řádně vyživí a promastí. Mimo snadné roztíratelnosti, rychlého vstřebání a nepřítomnosti mastného filmu vás jistě potěší také fakt, že je vhodný i pro ty nejcitlivější osoby.

SLUNÍCÍ MAST

50ml -  525 Kč

Opalovací mast s SPF 25 je možné použít jako hlavní ochranu před sluncem. Složení na olejové bázi doplňují rostlinné ingredience (extrakt z rakytníku a makadamií, mateří kašička, propolis a včelí vosk) a oxid zinečnatý, který působí jako fyzikální UV filtr. Svou pokožku tak můžete v letních měsících chránit bez chemie a s lehkostí - mast se totiž dobře vstřebává a navíc je odolná proti vodě i otěru.

LETNÍ POHLAZENÍ

200ml - 561 Kč

Ani po pobytu na slunci byste neměli zapomenout na nutnou péči! Vysušená i zarudlá pleťi pokožka těla doslova prahne po dávce hydratace. Tu jí může hravě poskytnout náš bio zklidňující balzám obsahující extrakt z rakytníku, ovesný a makadamiový olej i důležitý panthenol, který obnovuje lipidický film.

Více informací naleznete na www.havlikovaapoteka.cz

Fotogalerie
8346 8348 8349

Další články z rubriky

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU  SNADNO A RYCHLE

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU SNADNO A RYCHLE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ  KVALITNÍ MATRACE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ KVALITNÍ MATRACE

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

Miss Princess

BETA GLUCAN