Magazín Elita

CHCETE-LI SKONCOVAT S ALERGIEMI, MUSÍTE JÍT PO PŘÍČINÁCH!

CHCETE-LI SKONCOVAT S ALERGIEMI, MUSÍTE JÍT PO PŘÍČINÁCH!

Rozkvetlé louky přímo lákají k ulehnutí do trávy, stejně tak láká stromová alej k procházkám, nejlépe ve dvou. Přitom pro alergiky může být i pouhé přičichnutí nejen velmi nepříjemné, ale i zdraví nebezpečné. Jak poznáme, že probíhá alergická reakce? „Nezdravá přecitlivělost vašeho imunitního systému může být odpovědná za různé symptomy. Nejčastěji to je permanentní kýchání, svědění nebo slzení očí, kašel, kožní vyrážky, ale i onemocnění zažívacího systému a průjmy,“ popsala MUDr. primářka Monika Golková z A2C Anti-Aging Clinic.

 Až 40 % populace trpí častými alergiemi, aniž by věděli, z čeho přesně pramení nepříjemné stavy s nimi spojené. Přitom pro odhalení alergie už v dnešní době nemusíte podstupovat náročný test, při kterém vám na různá místa po těle napíchají jednotlivé alergeny, a pak jen čekáte, jak tělo zareaguje.

Testování alergenů pomocí ISAC testu není fyzicky náročné a dá se podstoupit i uprostřed pylové sezony. Postačí pár kapek krve a z vaší DNA se zjistí přesný alergen, který může ohrožovat vaše zdraví.Odhalení specifických protilátek v krvi pomáhá identifikovat citlivost ještě před vznikem alergické reakce. Celý proces testování je tak i mnohem příznivější pro testování alergií u malých dětí. Už nemusíte podstupovat náročné kožní testy, které zanechají na pokožce vyrážku a navíc nejsou zcela vždy přesné.

ISAC test nabízí novou metodu, která současně také identifikuje konkrétní protilátky zaměřené na velké množství substancí způsobujících alergie. V současné době se jedná o mezinárodně nejuznávanější nástroj pro diagnostiku alergenních složek v organismu.

Více informací naleznete na: www.a2c.cz

Zdroj: A2C Anti-Aging Clinic – 1. certifikovaná Anti-Aging klinika v ČR

Fotogalerie
8241

Další články z rubriky

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

NEJPOPULÁRNĚJŠÍM DÁRKEM SE ZASLOUŽENĚ JSOU KVALITNÍ ČAJE!

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

DO NOVÉHO ROKU S LEPŠÍM ZRAKEM

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU  SNADNO A RYCHLE

CEMIO METRIC 901 MELODY: DOMÁCÍ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU SNADNO A RYCHLE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ  KVALITNÍ MATRACE

DARUJTE K VÁNOCŮM SLADKÝ SPÁNEK V PODOBĚ KVALITNÍ MATRACE

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

CEMIO METRIC 308 SMART VHODNÝ I JAKO DÁREK

Miss Princess

BETA GLUCAN